[ZAMKNIĘTE]  [Podanie] Crafterfeller


Napisał(a): Crafterfeller


Oceń wątek
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


10 posts in this topic
Crafterfeller
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
17 posts 3 threads Dołączył: Jan 2017
18.07.2018, 19:18 -
#1
1. Imię:   Maciek

2. Wiek:   17 lat

3. Nick w grze:   Crafterfeller

4. Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft:   Gram na serwerze minecraft Lecraft od stycznia 2017 roku. Niestety z licznych powodów miałem długą przerwę, ale wróciłem do aktywnej gry na serwerze minecraft około miesiąc temu.

5. Serwer oraz działki z budowlami:   CREATIVE; działki: 33;-32 oraz 30;-29
W ramach ułatwienia weryfikacji budowli pozwolę sobie załączyć ich zdjęcia: (obie jeszcze w budowie więc proszę o wyrozumiałość)

/p v Crafterfeller (33,-32)

obraz

obraz

/p v Crafterfeller 2 (30,-29)

obraz

obraz

obraz

6. Czy posiadasz wyżej wspomniane programy? Jakie:   Posiadam Skype, TS, Discord oraz Facebook chociaż przyznam, że nie korzystam z niego często.

7. Komendy przydatne w roli budowniczego:
  • //copy - pozwala na skopiowanie danego obszaru
  • //wand - daje różdzkę
  • //walls - komenda tworząca ściany
  • //set ID - pozwala na postawienie określonego bloku
  • //undo - cofa wcześniejsze komendy WE
  • //paste - pozwala nam wkleić określony obszar
  • //brush sphere [ID] 1-5 - pozwala na utworzenie kuli o określonej wielkiści i strukturze
  • //brush smooth - wygładza teren
  • //replace - zamienia fakturę bloków na określonym terenie
  • //fixwater - zapełnia określony teren przy pomocą wody

8. Dlaczego Ciebie mam wybrać na to stanowisko?   Budowaniem zajmuję się od wielu lat i posiadam rozległą wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie. Jestem aktywną i pracowitą osobą, a swoimi projektami i pomysłami chciałbym przysłużyć się serwerowi, a także graczom pomagając im w budowaniu coraz lepszych budowli i w kreowaniu coraz śmielszych projektów. Myślę, że swoimi pomysłami będę mógł pomóc rozwinąć LeCraft oraz jego społeczeństwo.

9. Coś o sobie: Moje zainteresowania wiążą się z historią nowożytną, socjologią, prawem rzymskim, architekturą, sztuką, a także literaturą (szczególnie polskiego romantyzmu doby Słowackiego i Krasińskiego), którą myślę, że mogę uznać za moje górujące hobby. Oprócz tego w mniejszym bądź większym stopniu zajmuję się prywatnie filozofią polityczną (tematyką myśli konserwatywnej i jej wpływu na politykę wieku XVIII i XIX), teologią oraz ekonomią. Grałem już na serwerze minecraft Lecraft przez dłuższy okres czasu w zeszłym roku posiadając nawet rangę budowniczego, ale musiałem zrezygnować z powodu nauki i braku czasu. Od paru tygodni znowu gram aktywnie i raczej to się nie zmieni w ciągu kolejnych miesięcy.

10. Czy masz sprawny mikrofon: Tak

11. Jaki Minecraft posiadasz: Premium

12. Czy miałeś już możliwość bycia budowniczym, administratorem innego serwera minecraft?    Przez okres ponad trzech lat byłem budowniczym jednego z większych serwerów minecraft na polskim Minecraft (aż do momentu jego upadku).

13. Czy byłeś już budowniczym, administratorem serwera minecraft LeCraft? Jak tak jaki tryb? Ile razy?    Byłem budowniczym serwera minecraft LeCraft Creative przez okres około dwóch miesięcy wiosną 2017 roku. W obliczu końca roku i wzrostu nauki musiałem wtedy zrezygnować - o czym powiadomiłem administrację serwera minecraft.

14. W jakich stylach budujesz?    Buduję głównie w stylu baroku, w mniejszym stopniu w duchu gotyku i stylów XIX wiecznego historyzmu (neogotyk, neorenesans, neobarok i neoklasycyzm). Często też stosuję elementy eklektyczne łącząc w swoich budowlach nie tylko różne epoki, ale także realizując młodopolską koncepcję synestezji sztuk: w tym przypadku włączenia do architektury elementów innych dziedzin sztuk jak literatury (poprzez liczne alegorie i symbole) czy malarstwo i teatr (barokowa koncepcja psychizacji wnętrz poprzez światło w celu przedstawienia świata jako teatru). Aby pokazać najlepiej mój styl budowania zamieszczam poniżej zdjęcie projektu miasta jaki realizowałem przez prawie trzy lata:

obraz

obraz

Dziękuję za przeczytanie podania i będę bardzo wdzięczny za pozostawiony komentarz.
WesolyDrwal
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
2 posts 0 threads Dołączył: Jan 2017
18.07.2018, 19:22 -
#2
Popieram tego kandydata :>>
Kubix03
Budowniczy :d
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
24 posts 3 threads Dołączył: Dec 2017
18.07.2018, 19:47 -
#3
Wow, podanie równie seksowne jak budowle Heart ;
Oczywiście, że tak Big Grin
Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.07.2018, 19:48 przez Kubix03.
Amor patriae nostra lex
Utility
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
19 posts 1 threads Dołączył: Jul 2018
18.07.2018, 19:54 -
#4
Normalnie użył bym wszystkich odkrytych odcieni zieleni żeby napisać ci NA TAK!
Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.07.2018, 19:54 przez Utility.
KLR ad vitam.
Czerwonek15
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 0 threads Dołączył: Jul 2018
18.07.2018, 20:00 -
#5
Myślę iż ten użytkownik jest aż nazbyt kompetentny na to stanowisko.
SkeJm
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
12 posts 3 threads Dołączył: Sep 2017
18.07.2018, 20:11 -
#6
Uważam że te budowle są jak najbardziej odpowiednie na stanowisko. Nawet zawyżają (także podnoszą poprzeczkę) normę, która tu (i na wielu innych serwerach) stanowi.
MikyBestPlaayKid_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

13
316 posts 61 threads Dołączył: Mar 2018
18.07.2018, 21:35 -
#7
Piękne podanie, zarówno jak i budowle. Jestem na tak. Zaskoczyłeś mnie. Budowle jedne z najlepszych na serwerze minecraft. Pozdrawiam i życzę Ci powodzenia ;>



Nakimeq_
Naprawdę rozgadany!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
97 posts 10 threads Dołączył: Feb 2018
19.07.2018, 10:23 -
#8
Podanie jest dobrze, czytelnie i mądrze napisane. Posiadasz wszystko co jest potrzebne na to stanowisko. Jeśli chodzi o budowle to bardzo podoba mi się ilość w nich zawartych szczegółów, przez co budowla nie jest nudna.

Oczywiście na Tak
Froggyo
Java Developer

width=

Zbanowany

23 posts 5 threads Dołączył: Jul 2018
19.07.2018, 11:08 -
#9
Twoja dzialka jest bardzo ladne... Tak samo jak i budowale!

Oczywiscie ze na TAK
__OSKAR__
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
7 posts 1 threads Dołączył: Jul 2018
19.07.2018, 20:08 -
#10
Jestemm na tak byłem w 1 z tych budynkow jest cudny




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości