[PRZYJĘTE] [PODANIE] __OSKAR__


Napisał(a): __OSKAR__


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


11 posts in this topic
__OSKAR__
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
7 posts 1 threads Dołączył: Jul 2018
18.07.2018, 20:35 -
#1
1.Imię:   Oskar


2.Wiek:   14

3.Nick w grze:   __OSKAR__

4.Czas od kiedy aktywnie grasz na serwerze minecraft Lecraft:   OKOŁO 2/3 MIESIĘCY

5.Dziennie ile czasu poświęcasz na serwer?:   OKOŁO 2/3 GODZIN W CZASIE ROKU SZKOLNEGO , LECZ W WAKACJE OKOŁO 3/4 GODZIN

6. Czy byłeś karany na serwerze minecraft lecraft.pl? Jeśli tak to ile razy i za co?:
Raz(mute) za przekleństwa

7.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Wymień jakie.  MAM FACEBOOKA , TS , DISCORDA , ALE SKYPE NIE POSIADAM.

8.Komendy przydatne w roli KidModa:

»/kick (nick) (powód) - wyrzuca gracza z serwera minecraft.

»/tempmute (nick) (czas) (powód) - wycisza(mutuje) gracza na czas który ustaliliśmy.

»/mute (nick) - wycisza(mutuje) gracza.

»/cc - wyczyszcza czat

»/c on - włącza czat

»/c off - wyłącza czat

»/seen (nick) - sprawdza ile gracz jest dostępny lub niedostępny oraz sprawdza jego ip.

»/v lub /vanish - dzięki tej komendzie  włączamy niewidzialność.

»/tp (nick) - teleportuje do gracze którego nick wcześniej podaliśmy.

»/reports - pokazuje nam  raporty

»/closereports (id) (werdykt) - kończy raport.

»/tempwarn (nick) (czas) (powód) - daje ostrzeżenie na czas który ustalimy.

9. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko:   Ponieważ jestem osobą dążącą do celu , jeżeli chce coś zrobić , a mi nie wychodzi to robię to do skutku. Znam większość komend. Gram na tym serwerze minecraft codziennie. Potrafię łagodzić konflikty między ludźmi.

10.Napisz coś o sobie:   Tak jak już mówiłem mam na imię Oskar , mam 14 lat . Mieszkam województwie łódzkim . Lubię adrenalinę i sporty ekstremalne . Gram w piłkę nożną , ręczną i koszykówkę . W Minecrafta gram od 2012 . Moja przygoda z Minecraftem była przypadkowa ponieważ moja mama kupiła mi na konsole złą grę , którą okazał się Minecraft , lecz teraz nie uważam , że to był błąd ponieważ jest to gra , w którą najczęściej gram. Serwer lecraft poznałem również przypadkowy sposób , lecz jestem z tego powodu że poznałem ten serwer zadowolony.
Pewnego dnia postanowiłem pooglądać YouTube , więc wpisałem BedWars i wyskoczyły mi różne odcinki . uważam ze to JEDEN z najlepszych serwerów minecraft w Polsce.

11.Czy masz sprawny mikrofon ?:   TAK

12.Jaki minecraft posiadasz ?:   NON PREMIUM

13.Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP):   TAK 

14.Czy byłeś już w administracji na LECRAFT? Jak tak jaki tryb , ile razy ?    NIESTETY NIE MIAŁEM TAKIEJ OPCJI DLATEGO TERAZ SIĘ O TO STANOWISKO STARAM.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.06.2021, 09:20 przez datura.
MikyBestPlaayKid_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

13
316 posts 61 threads Dołączył: Mar 2018
18.07.2018, 21:32 -
#2
Podanie to "kolorowanka". Za dużo kolorów, za mało rozpisane. Komendy wyglądają Mi na skopiowane z innego podania. Zdecydowanie za mało rozpisany pkt 9. Jestem na nie.



Froggyo
Java Developer

width=

Zbanowany

23 posts 5 threads Dołączył: Jul 2018
19.07.2018, 11:10 -
#3
Za duzo tych kolor przez co slabo sie to czyta, komendy wygladaja na skopiowane i slabo sie to wszystko czyta.

Jestem na NIE
__OSKAR__
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
7 posts 1 threads Dołączył: Jul 2018
19.07.2018, 11:27 -
#4
(19.07.2018, 11:10)Froggyo napisał(a): Za duzo tych kolor przez co slabo sie to czyta, komendy wygladaja na skopiowane i slabo sie to wszystko czyta.

Jestem na NIE

Przysięgam nie kopiowałem
 Problem z kolorami naprawiłem
__OSKAR__
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
7 posts 1 threads Dołączył: Jul 2018
19.07.2018, 12:14 -
#5
(19.07.2018, 12:10)Kamilatus napisał(a): Mysle ze bys sie spisal.
na tak

Dziękuje za odpowiedźSmile
Yinsomnia
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

7
276 posts 1 threads Dołączył: Nov 2017
19.07.2018, 12:23 -
#6
Warto dac ci szanse. Jednak nie odpowiadaj pod kazda odpowiedzia bo zasmiecasz tym podanie.
mucha77
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
32 posts 2 threads Dołączył: Jun 2018
19.07.2018, 15:46 -
#7
za dużo kolorów słabo czytelne
rozwiń punkt 11
Z RAKA POWSTAŁEŚ W RAKA SIĘ OBRÓCISZ
Utility
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
19 posts 1 threads Dołączył: Jul 2018
19.07.2018, 21:50 -
#8
Podanie rozpisane (trochę słabo się to czyta ale to nic), jesteś ogarnięty, prawy, trochę mało w punkcie 9, ale jestem na tak! Jak dla mnie to byś się spisał.
KLR ad vitam.
MuStaNgPoMpA
Zbanowany

width=

Zbanowany

6 posts 1 threads Dołączył: Aug 2018
21.08.2018, 19:24 -
#9
Jestem Na Tak Big Grin
xIKiller
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
3 posts 1 threads Dołączył: Aug 2018
22.08.2018, 08:50 -
#10
Na tak !
Lubię zjeść koks Jabłko 




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości