[ODRZUCONE] [PODANIE] DarkShadoq


Napisał(a): DarkShadoq


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


13 posts in this topic
DarkShadoq
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
7 posts 2 threads Dołączył: Apr 2018
22.07.2018, 23:44 -
#1
(1)Mam na imię Maksymilian 

(2)Mam ukończone 14lat

(3)Mój nick w grze to DarkShadoq

(4)na serwerze minecraft Lecraft gram od roku lub dwóch lat

(5)Na serwerze minecraft dziennie gram od godziny do trzech godzin

(6)na serwerze minecraft Lecraft nie byłem karany

(7)Posiadam:Skype,Ts,Facebook,Discord

(8)Komendy które mogą się przydać to:

1.Wyrzucanie gracza z serwera minecraft: /kick (Nick)
2.Wyciszanie gracza: /mute
3.Teleportowanie się do gracza: /tp (Nick)
4.Teleportowanie gracza do siebie: /tp (Nick) DarkShadoq lub /tphere

(9)Myślę że wybranie mnie to dobry wybór bo dużo gram na serwerze minecraft Lecraft i mógłbym 
pomagać innym graczom na serwerze minecraft

(10)Nazywam się Maksymilian koledzy mówią mi Maks mieszkam na pomorzu i trzy 
lata temu spalił mi się dom lecz po dwóch latach mieszkaliśmy w nowo wybudowanym domu
Link do artykułu:http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/3888113,pozar-domu-w-wislince-rodzina-bez-dachu-nad-glowa-pomagaja-sasiedzi-wideo,id,t.html

(11)Mam sprawny mikrofon

(12)Posiadam minecraft premium i non-premium ale premium nie używam

(13)Miałem propozycje od trzech serwerów minecraft lecz ich nie przyjełem bo nie grałem 
na takich trybach

(14)Nie byłem
Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.07.2018, 12:00 przez DarkShadoq.
Rybaa
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
5 posts 2 threads Dołączył: Jul 2018
23.07.2018, 09:15 -
#2
Jestem na nie
- Nie ma pełnego wzoru
- Nie widuje Cię na serwerach
- 9 punkt mało rozpisany
Moim zdaniem nie gra od roku/dwóch tylko od 2-4 dni.
GaGa_36 poprosiłbym sprawdzić ile ten gracz gra na serwerze minecraft.
DarkShadoq
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
7 posts 2 threads Dołączył: Apr 2018
23.07.2018, 12:48 -
#3
(23.07.2018, 09:15)Rybaa napisał(a): Jestem na nie
- Nie ma pełnego wzoru
- Nie widuje Cię na serwerach
- 9 punkt mało rozpisany
Moim zdaniem nie gra od roku/dwóch tylko od 2-4 dni.
GaGa_36 poprosiłbym sprawdzić ile ten gracz gra na serwerze minecraft.

nie ma pełnego wzoru bo to jest wzór nie coś co musi być to ma wyglądać jak wzór
nie widujesz mnie na serwerze minecraft bo grasz od 22 dni (wczoraj na bedwars?)
moje jest mało rozwinięte zobacz na swoje:9. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowiskoTonguerzede wszystkim jestem dostępny o każdej porze dnia i nocy, wystarczy napisać na Team Speaku, Discordzie,.
a i nie gram od 2-4 dni GaGa_36 możesz się spytać Starozytnego że około rok temu grałem na skyblock
A rybaa żeby mieć kidmoda WYMAGANE jest grać na serwerze minecraft miesąc
Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.07.2018, 12:52 przez DarkShadoq.
xDersen
¯\_(ツ)_/¯
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
33 posts 4 threads Dołączył: Jul 2018
23.07.2018, 13:02 -
#4
Mało komend, mało rozpisany punkt 9 - nie wystarczy napisać o TeamSpeaku i Discrodzie, też te twoje powody by cię wybrać na te stanowisko są zbyt kiczowate. Nie byłeś w Administracji na innych serwerach więc możesz nie być gotowy. - Na NIE.
=- ¯\_(ツ)_/¯ -=
-=  Dej reputke plox.  =-
=- ¯\_(ツ)_/¯ -=
DarkShadoq
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
7 posts 2 threads Dołączył: Apr 2018
23.07.2018, 13:17 -
#5
(23.07.2018, 13:02)xDersen napisał(a): Mało komend, mało rozpisany punkt 9 - nie wystarczy napisać o TeamSpeaku i Discrodzie, też te twoje powody by cię wybrać na te stanowisko są zbyt kiczowate. Nie byłeś w Administracji na innych serwerach więc możesz nie być gotowy. - Na NIE.
Ja pisałem do rybaa że napisał w punkcie 9 o Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowiskoobrazrzede wszystkim jestem dostępny o każdej porze dnia i nocy, wystarczy napisać na Team Speaku, Discordzie,.
więc naucz się czytać to po pierwsze a po drugie pisałem o najważniejszych komendach.
Nie byłem w administracji bo nie przyjełem propozycji a dostałem je za pomaganie 
na serwerach .
xDersen
¯\_(ツ)_/¯
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
33 posts 4 threads Dołączył: Jul 2018
23.07.2018, 13:43 -
#6
(23.07.2018, 13:17)DarkShadoq napisał(a):
(23.07.2018, 13:02)xDersen napisał(a): Mało komend, mało rozpisany punkt 9 - nie wystarczy napisać o TeamSpeaku i Discrodzie, też te twoje powody by cię wybrać na te stanowisko są zbyt kiczowate. Nie byłeś w Administracji na innych serwerach więc możesz nie być gotowy. - Na NIE.
Ja pisałem do rybaa że napisał w punkcie 9 o Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowiskoobrazrzede wszystkim jestem dostępny o każdej porze dnia i nocy, wystarczy napisać na Team Speaku, Discordzie,.
więc naucz się czytać to po pierwsze a po drugie pisałem o najważniejszych komendach.
Nie byłem w administracji bo nie przyjełem propozycji a dostałem je za pomaganie 
na serwerach .

Ale nie wystarczy być cały czas na serwerze minecraft, trzeba mieć dobre powody by Administracja cię wybrała na to stanowisko. No i nie wiem czy te cztery komendy które podałeś są najważniejsze, mogłeś jeszcze tam coś napisać. - Tak czy siak, nadal jestem na NIE.
=- ¯\_(ツ)_/¯ -=
-=  Dej reputke plox.  =-
=- ¯\_(ツ)_/¯ -=
DarkShadoq
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
7 posts 2 threads Dołączył: Apr 2018
23.07.2018, 16:36 -
#7
(23.07.2018, 13:43)xDersen napisał(a):
(23.07.2018, 13:17)DarkShadoq napisał(a):
(23.07.2018, 13:02)xDersen napisał(a): Mało komend, mało rozpisany punkt 9 - nie wystarczy napisać o TeamSpeaku i Discrodzie, też te twoje powody by cię wybrać na te stanowisko są zbyt kiczowate. Nie byłeś w Administracji na innych serwerach więc możesz nie być gotowy. - Na NIE.
Ja pisałem do rybaa że napisał w punkcie 9 o Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowiskoobrazrzede wszystkim jestem dostępny o każdej porze dnia i nocy, wystarczy napisać na Team Speaku, Discordzie,.
więc naucz się czytać to po pierwsze a po drugie pisałem o najważniejszych komendach.
Nie byłem w administracji bo nie przyjełem propozycji a dostałem je za pomaganie 
na serwerach .

Ale nie wystarczy być cały czas na serwerze minecraft, trzeba mieć dobre powody by Administracja cię wybrała na to stanowisko. No i nie wiem czy te cztery komendy które podałeś są najważniejsze, mogłeś jeszcze tam coś napisać. - Tak czy siak, nadal jestem na NIE.
Mówie ci naucz się czytać ja napisałęm:(9)Myślę że wybranie mnie to dobry wybór bo dużo gram na serwerze minecraft Lecraft i mógłbym 
pomagać innym graczom na serwerze minecraft 
a rybaa napisał:Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowiskoobrazrzede wszystkim jestem dostępny o każdej porze dnia i nocy, wystarczy napisać na Team Speaku, Discordzie,.
xDersen
¯\_(ツ)_/¯
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
33 posts 4 threads Dołączył: Jul 2018
23.07.2018, 17:24 -
#8
Mówie Ci cały czas, w punkcie 9 jest zbyt mało powodów, to że dużo grasz i mógłbyś pomagać innym to nie jest zbyt dobry powód. :v
=- ¯\_(ツ)_/¯ -=
-=  Dej reputke plox.  =-
=- ¯\_(ツ)_/¯ -=
DarkShadoq
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
7 posts 2 threads Dołączył: Apr 2018
23.07.2018, 17:37 -
#9
(23.07.2018, 17:24)xDersen napisał(a): Mówie Ci cały czas, w punkcie 9 jest zbyt mało powodów, to że dużo grasz i mógłbyś pomagać innym to nie jest zbyt dobry powód. :v

wczesniej mówiłeś że jestem cały czas na ts i discord a ja tak w punkcie 9 nie pisałem
xDersen
¯\_(ツ)_/¯
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
33 posts 4 threads Dołączył: Jul 2018
23.07.2018, 20:41 -
#10
Tak, bo myślałem ze ty to napisałeś. " Tak czy siak, nadal jestem na NIE. "
=- ¯\_(ツ)_/¯ -=
-=  Dej reputke plox.  =-
=- ¯\_(ツ)_/¯ -=




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości