[ZAMKNIĘTE]  [Podanie] Hade22


Napisał(a): Hade22


Oceń wątek
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


12 posts in this topic
Hade22
Budowniczy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 1 threads Dołączył: Jul 2018
26.07.2018, 12:01 -
#1
1.Imię: Maksymilian 

2.Wiek: 17 lat 

3.Nick w grze: HaDe22

4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft: Zacząłem grać dawno temu, nie pamiętam nawet daty mojej rejestracji, jednakże jakakolwiek aktywność na serwerze minecraft była znikoma lub nie istniała. Dopiero w czerwcu tego roku zacząłem udzielać się tu bardziej.

5.Serwer oraz numer działki z budowlą: Creative, działka: -47;111
Mały podgląd:
obraz

6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie: Z wyżej wymienionych posiadam jedynie TS, aczkolwiek można dopisać tu także Discord (mogę mieć tylko nadzieję, że brak pozostałych nie wpłynie znacząco na ocenę).

7.Komendy przydatne w roli budowniczego (WE)
//wand (chociaż niekoniecznie) - przyzwanie podstawowego narzędzia WE (można je równie dobrze wziąć z ekwipunku),
//pos1 - wyznaczenie pierwszej pozycji bez użycia narzędzia podstawowego,  
//pos2 - wyznaczenie drugiej pozycji bez użycia narzędzia podstawowego, 
//set [ID; nazwa] - uzupełnienie zaznaczonego terenu wybranym blokiem lub odpowiednią mieszanką materiałów, 
//replace [ID; nazwa] [ID; nazwa] - wymiana danego materiału/materiałów na wybrany zamiennik, 
//copy - jak sama nazwa mówi: kopiowanie zaznaczonego obszaru, 
//paste [-a/-o/-m] - jak sama nazwa mówi: wklejenie skopiowanego obiektu; -a: z wyłączeniem powietrza; -o: z wyłączeniem przemieszczenia; -m: z wyłączeniem materiału,
//rotate [stopień obrotu osi Y] [stopień obrotu osi X] [stopień obrotu osi Z] - obrót skopiowanego obiektu, 
//flip - przerzut skopiowanego obiektu w wybranym kierunku, 
//sphere [ID; nazwa] [X],[Y],[Z] - utworzenie kuli lub kształtu na podstawie elipsy z wybranego bloku, 
//hsphere [ID; nazwa] [X],[Y],[Z] - utworzenie sfery lub pustego kształtu na podstawie elpisy z wybranego bloku, 
//cyl [ID; nazwa] [X],[Y],[Z] - utworzenie dysku lub elipsy z wybranego bloku, 
//hcyl [ID; nazwa] [X],[Y],[Z] - utworzenie okręgu dysku lub obwodu elipsy z wybranego bloku, 
//pyramid [ID; nazwa] [rozmiar] - utworzenie ostrosłupa o podstawie kwadratu z wybranego bloku, 
//hpyramid [ID; nazwa] [rozmiar] - utworzenie pustego ostrosłupa o podstawie kwadratu z wybranego bloku, 
//undo - cofnięcie poprzedniej akcji WE, 
//redo - przywołanie ostatniej akcji cofniętej za pomocą //undo, 
//br sphere [ID; nazwa] [rozmiar] - przypisanie akcji do narzędzia; tworzenie kuli z wybranego materiału i w wybranym rozmiarze, 
//br cylinder [Id; nazwa] [rozmiar] - przypisanie akcji do narzędzia; tworzenie dysku z wybranego materiału i w wybranym rozmiarze, 
//br smooth [rozmiar] - przypisanie akcji do narzędzia; wygładzanie terenu (przydatne zależnie do terenu)
//cut - wycięcie zaznaczonego terenu i zapisanie go do wklejenia, 
//fixwater [rozmiar] - swoista naprawa struktury wody i pokrycie nią okolicznego terenu według rozmiaru (ograniczane ścianami)
//fixlava [rozmiar] - to samo co //fixwater, tylko przy użyciu lawy, 
//drain [rozmiar] - usunięcie wody/lawy z wybranego obszaru, 
//setbiome - ustawienie wybranego biomu na zaznaczonym obszarze, 
//distr - uzyskanie danych na temat ilości bloków na zaznaczonego obszaru (rzadko się przydaje, ale czasami lubię poczytać te statystyki w większych konstrukcjach)

Poza znajomością WE mogę się także pochwalić dużą znajomością VS.

8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: Moja największa wada? Wydaje mi się, że czasami źle odczytuję pytania... A teraz serio. Wydaje mi się, że po prostu zanudziłbym was tym podpunktem na śmierć pisząc tak samo jak wszyscy - jak oni to bardzo pragną budować na serwerze minecraft i chwalą się przy tym swoim doświadczeniem. Ja tymczasem po prostu chciałbym tworzyć. Dla siebie. Jednakże czym jest artysta bez audiencji? Ten serwer ma potencjał na płótno, które chciałbym pomóc kreować własnymi pomysłami i pracować z innymi utalentowanymi ludźmi. 

9.Coś o sobie: Jak to pisał Tolkien: "No cóż, mogło być gorzej, ale też mogło być dużo lepiej.". Jest człowiekiem dziwnym - jakby pomieszaniem wszystkiego o czym mógłbyś pomyśleć w jednego człowieka. Moje zainteresowania? Jest ich całkiem sporo, lecz wymienię tylko niektóre: geografia, astrofizyka, informatyka, literatura, pisanie, kulturoznawstwo, socjologia, średniowieczna metodyka tortur, architektura, muzyka elektroniczna itd. Poza tym znam na pamięć olbrzymią ilość ciekawostek i ponad połowę stolic świata. Przy tym wszystkim mam olbrzymi dystans do siebie i bardzo zróżnicowane poczucie humoru.

10.Czy masz sprawny mikrofon: Tak

11.Jaki minecraft posiadasz: Non-Premium; launcher Shiginima. 

12.Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji,budowniczym na innym serwerze minecraft: Ile razy to już było? były to głównie podrzędne serwery gdzie pracowałem jako technik, admin, moderator, ale najczęściej jako budowniczy. Jednakże miałem też robotę na kilku większych serwerach (z różnym skutkiem). Moja ostatnia praca była na dość sporej wielkości serwerze minecraft creative, po naprawdę długim czasie działalności. Poza działalnością na serwerach należałem także do niewielkich grup budowlanych, pomagałem w budowaniu różnorakich projektów map, a także uczyłem kilku ludzi sztuki budowlanej. 

13.Czy byłeś już w administracji, byłeś budowniczym  na serwerze minecraft Lecraft: Nie. 

14.W jakich stylach budujesz: To pytanie podchwytliwe, tak? Dobry Budowniczy powinien mieć szeroko rozwinięty wachlarz stylów budowlanych. i wydaje mi się, że taki posiadam. Najlepiej czuję się jednak przy konstrukcjach w stylu fantasy, średniowiecznym, przemysłowym, wiktoriańskim i ostatnio także orientalnym. Jakbyście jednak postanowili obejrzeć moje konstrukcje to jest ich znacznie więcej. 

Poniżej zamieszczam jeszcze kilka zdjęć moich budowli, które wyskrobałem gdzieś z dna mojego folderu pełnego różnorakiego syfu. 

obraz
Wizja Beauxbatons, tekstura serwerowa

obraz
Sala tronowa na serwer RP - projekt niewykorzystany, tekstura serwerowa

obraz
Taj Mahal - wymiary rzeczywiste (Projekt niedokończony)

Ogólnie jeśli tu dotarłeś przez moje rozpisywanie się to dziękuję za przeczytanie. 
Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.09.2020, 17:21 przez datura.
Kubix03
Budowniczy :d
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
24 posts 3 threads Dołączył: Dec 2017
26.07.2018, 12:05 -
#2
Cóż za szczerość... Zbyt wiele twoich budowli widziałem, bym mógł mieć inne zdanie - tak Big Grin
Amor patriae nostra lex
Yinsomnia
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

7
276 posts 1 threads Dołączył: Nov 2017
26.07.2018, 12:23 -
#3
Podanie jakich mało, nawet się uśmiechnęłam Big Grin Bardzo ładnie przedstawiłeś swoją osobę, zainteresowania i style w jakich umiesz budować. Komend dużo i tych potrzebnych i tych podstawowych. Budowle są bardzo ładne i zasługują na tę rangę. Jestem jak najbardziej na Tak i życzę powodzenia Big Grin    
Wodorost_456
NIE GRA JUŻ NA LC

width=

Zbanowany

57 posts 9 threads Dołączył: Jul 2018
26.07.2018, 14:39 -
#4
Budowle SUPER! Tak jak Yin napisała, zasługujesz na tą rangę! Jestem na TAAK!
MikyBestPlaayKid_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

13
316 posts 61 threads Dołączył: Mar 2018
26.07.2018, 15:03 -
#5
Piękne budowle. Jestem na tak.



Nakimeq_
Naprawdę rozgadany!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
97 posts 10 threads Dołączył: Feb 2018
26.07.2018, 16:24 -
#6
Podanie jest napisane szczerze. Nie ma ''owijania w bawełnę'' o jaki to ja jestem cudowny i to mi się podoba. Wyżej wspomniałeś, że masz tylko ts, no i tu się pojawił problem bo bez facebooka się nie obejdzie. Komend również napisałeś sporo i to jest na plus. Jeśli chodzi o budowle, czyli rzecz najważniejszą to są one dobrze zbudowane i zdecydowanie wystarczają na to stanowisko.

Bez zawahania jestem na Tak.
PS. ogarnij tego fb Wink
Crafterfeller
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

6
17 posts 3 threads Dołączył: Jan 2017
27.07.2018, 18:46 -
#7
Wielkie TAK. Doskonałe budowle. Powodzenia!
Wisielec2165
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
8 posts 3 threads Dołączył: Jul 2018
29.07.2018, 09:10 -
#8
TAK!
Rayyer
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
28 posts 0 threads Dołączył: Nov 2017
29.07.2018, 11:39 -
#9
Na tak. Zapraszam na dalsza rekrutacje dzisiaj na ts.lecraft.pl
Kapitel123
Jakiś typ
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
67 posts 14 threads Dołączył: Jul 2018
02.08.2018, 20:07 -
#10
4 punkt nie jest doprecyzowany bo nie wiadomo czy to dawno nie jest tydzień czy 1 dzień. Powiem że na obrazku w 5 punkcie włożyłeś bardzo dużo starania. Punkt 6 pod względem wymagań również mówi o odrzuceniu podania gdyż nie masz Facebooka i Skype. Za punktem 7 jestem na tak, bardzo duży zasób wiedzy nt. komend WE. Jeśli chodzi o punkt 8 i 9 to w miarę rozwinięte informacje. Co prawda premka nie jest wymagana ale raczej nią powinieneś mieć a więc za punktem 10 jest na pół na pół. Jeśli chodzi o pracę to szacun.

Ogólna decyzja moja jest za nie pod względem wymogów a pod względem budowli jestem na tak
Pomogłem ? Jeśli tak to zostaw reputkę! 




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości