[ZAMKNIĘTE]  Skarga


Napisał(a): igusia


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


3 posts in this topic
igusia
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 1 threads Dołączył: Jul 2018
31.07.2018, 23:24 -
#1
1.NICK: igusia26

2.NICK  OSKARŻANEJ OSOBY: NiceToKillYou
3.DATA/GODZINA: około północy dzisiaj
4.SKARGA: Zgłaszam skargę na administratora NiceToKillYou, ponieważ dał mi muta bezpodstawnego oraz wyrzucił z serwera minecraft. Graczy na serwerze minecraft było mało, gdzieś z 6, więc stwierdziłam, iż zadam mu pytanie. 'czy flood jest jeżeli napisze np, tak: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Administrator powinien zachować się jak pomocnik i odpowiedzieć mi na owe pytanie, jednakżę on mnie za to wyciszył. Cóż, administracja jest aby pomóc graczowi, świecić przykładem i pomóc, a nie aby nabić sobie kare, bo ten gracz nie da napewno skargi na forum, nie prawdaż? Rozumiem, że kara była jako odpowiedź na pytanie?Tak? Naprawdę? Cieszę się, że się rozumiemy.
5.UZASADNIENIE: Nie zgadzam się z nadaną mi karą i chciałabym aby została usunięta z historii kar, jeżeli tak się nie stanie, to proszę o pouczenie administratora. 
6.DOWODY: nie mam dowodów, jestem na nonpremium. Nie potrzebuję przyjętej skargi i zdegradowania go, tylko pouczenia i przemyślenia tego co robi. Dziękuję, dobranoc. 
Kapitel123
Jakiś typ
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
67 posts 14 threads Dołączył: Jul 2018
02.08.2018, 19:55 -
#2
Brak dowodu jestem za nie ukaraniem admina
Pomogłem ? Jeśli tak to zostaw reputkę! 
Yinsomnia
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

7
276 posts 1 threads Dołączył: Nov 2017
03.08.2018, 01:54 -
#3
Brak dowodów. Gdybyś zrobiła screenshota gdzie owa sytuacja się wydarzyła byłabym za pouczeniem KidModeratora ponieważ to było pytanie, w dodatku nawet upomnialas o tym, ze to tylko pytanie. Jednak bez tych dowodów jestem za zamknięciem skargi.
Rexio120_
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
11 posts 0 threads Dołączył: Jun 2018
04.08.2018, 18:53 -
#4
NiceToKillYou jest kidmodem, więc cały czas się uczy. Według mnie zobaczył flood i zmutował zanim popatrzył na resztę zdania. Rozumiem, że kara zabolała, przepraszam.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości