[ZAMKNIĘTE]  Konta na moim IP


Napisał(a): Ixidi


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


4 posts in this topic
Ixidi
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 2 threads Dołączył: Jul 2018
31.07.2018, 23:59 -
#1
Ten temat jest skierowany do administracji, więc przejdźmy do rzeczy.
Otóż na na moim IP jest zarejestrowane 5 kont. Te wszystkie konta są mojego brata, który po prostu robi sobie jaja z tego serwera minecraft. Chciałabym spokojnie sobie zagrać na Waszym serwerze minecraft, więc proszę o zbanowanie tych wszystkich kont, które są na moim IP i zarejestrowanie mojego konta: Ixidi. Z góry dziękuję, oraz przepraszam za niestosowne i naganne zachowania mojego brata.
Majaquuu
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

14
560 posts 24 threads Dołączył: Jan 2017
02.08.2018, 00:25 -
#2
No dobra wszystko fajnie mordo, ale nikt nie ma pewności że ty nie zrobiłeś tych Multikont. Nie masz mocnych argumentów, bo raczej w formie pisanej to są słabe dowody. Ale dla Administracji to nie jest raczej żaden problem, by to zweryfikować. A i tak pod koniec ja cie nie osądzam że to ty zrobiłeś bo nie mam dowodów, i życzę powodzenia w rozwiązaniu tego problemu Wink
Ixidi
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 2 threads Dołączył: Jul 2018
02.08.2018, 03:19 -
#3
doberek.
1. jestem dziewczyną „mordo”
2. jakich dowodów? chce po prostu aby konta na moim IP były zbanowane, aby nie było później nieporozumień, w czym problem? to ze to brat/siostra/sąsiad to są sprawy dokładniejsze i są jakby takie „przy okazji”. napisałam to, w razie czego jakby sie szanowna administracja chciała ubiegać o dokładną przyczynę takiej akcji.
3. dziekuje
Yinsomnia
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

7
276 posts 1 threads Dołączył: Nov 2017
04.08.2018, 16:17 -
#4
Mysle, ze jest to mozliwe zlap jakiegos opiekuna na serwerze minecraft jak bedzie mial czas pewnie ci pomoze, tylko dokladnie wyjasnij sytuacje bo moglby nie zrozumiec i przypadkowo ciebie zbanowac za multikonto.
Dandys_Saczy
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
619 posts 7 threads Dołączył: Apr 2018
23.04.2019, 15:46 -
#5
obraz
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości