[ZAMKNIĘTE]  Strzelanie z łuku


Napisał(a): Nakimeq_


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


7 posts in this topic
Nakimeq_
Naprawdę rozgadany!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
97 posts 10 threads Dołączył: Feb 2018
10.08.2018, 09:28 -
#1
Siemka. Na trybie BedWars zauważyłem pewien problem, dlatego właśnie piszę ten wątek.

Chodzi o to, że istnieją takie kity, w których skład wchodzi łuk. Jestem za tym, aby usunąć takie kity, lub zrobić limit wystrzałów strzał, ponieważ osoba będąca pierwsza na szmaragdach bez problemu zrzuca wszystkich z mostu i dostanie się innego gracza na szmaragdy jest praktycznie niemożliwe.

Taka arena jest bezsensowna, bo osoby będące na środku mają wygraną w kieszeni, a większość graczy z tego powodu opuszcza arenę.

Gdyby takie coś zostało wprowadzone statystyki uległyby ogromnej zmianie i nie wystarczyłaby umiejętność strzelania z łuku. Gra stałaby się przyjemniejsza i bardziej dynamiczna, bo bedwars to nie jest strzelanie do celu, ale zacięta walka o przetrwanie.  Wink
xDersen
¯\_(ツ)_/¯
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
33 posts 4 threads Dołączył: Jul 2018
10.08.2018, 10:34 -
#2
Jestem za tym żeby tego nie wprowadzać ponieważ wiele osób robi tak zwane SkyBase (robienie baz w powietrzu). Przez co trzeba czekac praktycznie 10 Minut aż będzie koniec rozgrywki, a jak ma się Łuk to można go zepchnąć z jego SkyBase'a i wygrać arene, i w sumie Łuk w walce z SkyBasem to jedyne rozwiazanie bo nawet FireBall tam nie doleci.
Już lepiej zająć się Kampieniem cały czas w powietrzu, niż Łukami.
=- ¯\_(ツ)_/¯ -=
-=  Dej reputke plox.  =-
=- ¯\_(ツ)_/¯ -=
Nakimeq_
Naprawdę rozgadany!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
97 posts 10 threads Dołączył: Feb 2018
10.08.2018, 14:30 -
#3
XDersen nie chodzi mi o całkowitą likwidacje łuków, tylko o usunięcie kitów z łukami, aby łatwiej było dostać się na środek na samym początku. A jeśli chodzi o robienie baz w powietrzu, to fajnie by było, aby zrobić limit wysokości budowania. Smile
Redevilie
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
5 posts 2 threads Dołączył: Aug 2018
26.08.2018, 16:38 -
#4
Faktycznie masz trochę racji. Przyznam, że sama często z takich kitów korzystam. Moim zdaniem jednak prawie każdy kit ma swoje minusy. Przykładowo: perełka. Na mniejszych mapkach prawie niemożliwe jest obronienie łóżka przed zniszczeniem, jeśli ktoś przeteleportuje się nią. Jedna drużyna już na starcie jest pozbawiana szans na wygraną (nie zawsze, lecz często). Kit budowniczy umożliwia szybkie przedostanie się na wyspę, co też daje nierówne szanse. Myślę, że żeby wyrównać możliwości drużyn należałoby całkowicie porzucić ideę kitów. Osobiście jednak nie jestem za tą opcją.
Nati658
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
164 posts 66 threads Dołączył: Jan 2018
26.08.2018, 21:37 -
#5
Według mnie kit force jest też trochę przesadzony. Początkujący gracze nie mają najmniejszych szans by przejść na wyższy szczebel. Lecz każdy go używa, każdy go kocha.
Kapitel123
Jakiś typ
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
67 posts 14 threads Dołączył: Jul 2018
01.09.2018, 09:33 -
#6
Jestem za, sądzę że areny mogłyby mieć wbudowane jakieś mosty żeby gracze już tego nie musieli robić
Pomogłem ? Jeśli tak to zostaw reputkę! 
xXx_CoolBoy_xXx
Naprawdę rozgadany!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
95 posts 4 threads Dołączył: Aug 2018
09.09.2018, 14:57 -
#7
Moim zdaniem Nakimeq ma racje Tongue kity z łukami sa zbyt OP łuki moga być ale tylko do kupienia. Kit force tez jest przesadzony.
To moje zdanie na ten temat Smile
Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.09.2018, 14:58 przez xXx_CoolBoy_xXx.
pyra777_
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
10 posts 3 threads Dołączył: Jul 2018
07.01.2019, 02:48 -
#8
// Zamykam




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości