[ZAMKNIĘTE]  [CREATIVE/FREEBUILD] Ranga "Komornik"


Napisał(a): Kapitel123


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


5 posts in this topic
Kapitel123
Jakiś typ
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
67 posts 14 threads Dołączył: Jul 2018
13.08.2018, 21:52 -
#1
Propozycja mianowicie chodzi o dwie tryby podane w temacie, Creative i Freebuild. I chodzi mi oto żeby wprowadzić rangę Komornika. Bo nieraz gracze żądają się pieniędzy za usługi i ich nie dostają. Więc proponuje aby wprowadzić taką rangę. Komornik miałby odciągać wywołaną kwotę przez tego co wnosił o odciągnięcie długu i są odciągane pieniądze z konta dłużnika. Z konta dłużnika mogłoby pójść na egzekucję komorniczą. 

I chcę by taka ranga była Smile  To by było rozwiązanie, niektórzy gracze u niektórych graczy mogą mieć zadłużenia i nie dostać swoich pieniędzy za usługę / produkt. A to wyłudzanie usługi / produktu.

W skrócie użytkownicy mieliby przy trybach wyżej wspomnianych np. "Prośba o oddanie pieniędzy" czyli gracz pisze załóżmy:
1. Nick:
2. Nick dłużnika:
3. Kwota zadłużenia:
4. Powód zadłużenia:
5. Dowody:
Przy powodzie zadłużenia mogłoby to być potrzebne. Bo dłużnik mógłby otrzymywać taką informację "Gracz o nicku... odciągnął poprzez komornika kwotę... z powodu... Życzymy miłej gry Smile"

A przy dowodach można by było udowadniać np. żądanie należności danej lub odmowę podania należności. 
Pomogłem ? Jeśli tak to zostaw reputkę! 
Yinsomnia
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

7
276 posts 1 threads Dołączył: Nov 2017
14.08.2018, 10:53 -
#2
Nie sadze aby to byl dobry pomysl. Rangi sa administracyjne ytberowskie i budownicze, ktore maja swoje zadanie dla serwera minecraft. Komornik nic by nie robil oprocz zajmowania sie waluta trybu i przeszkadzaniu innym spokojnej rozrywki. Kazdy odpowiada za siebie, swoja dzialke i swoje konta. Nie wprowadzajmy nie potrzebnej rangi.
Kapitel123
Jakiś typ
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
67 posts 14 threads Dołączył: Jul 2018
17.08.2018, 13:38 -
#3
Szkoda Smile Ale jak ktoś nie zapłaci np. mandatu za przewinienia konkursu skinów tzn. że jak odmówi płatności to nie ma jak ściągnąć kto z tamtego konta i ja byłbym bez pieniędzy w tym przypadku?
Pomogłem ? Jeśli tak to zostaw reputkę! 
Stone_
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
73 posts 8 threads Dołączył: Sep 2018
30.09.2018, 11:59 -
#4
Jestem przeciw zły pomysł
Powody Up u Yinsomni
Gość
Niezarejestrowany


 
02.10.2018, 13:30 -
#5
_Stone_Awaken_ Znowu to samo. Nie odkopuj starych postów. Zobacz datę w której był ten post napisany... z tego co pamiętam odkopywanie starych postów grozi banicją na forum. Wypowiadasz się pod każdym starym postem... jeśli możesz przestań, bo na prawdę ktoś Ci tego bana w końcu wklepie.
pyra777_
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
10 posts 3 threads Dołączył: Jul 2018
07.01.2019, 02:46 -
#6
// Zamykam




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości