[ZAMKNIĘTE]  Rangii


Napisał(a): LuffeTheHunter


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


1 posts in this topic
LuffeTheHunter
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
3 posts 3 threads Dołączył: Aug 2018
16.08.2018, 01:45 -
#1
Elo z tej strony Oliwia Krawczak Wink
Chcialabym, abyscie wymenili mi rangi ja =kie tu panuja, bo ja nie ogarniam co do czego i po kolei:
co to znaczy [O], [K] [H] proosze o odp Sad
Yinsomnia
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

7
276 posts 1 threads Dołączył: Nov 2017
16.08.2018, 12:45 -
#2
[K] W rozszerzeniu [KiMod] Lub [KodModerator] Oznacza rangę Młodszego Moderatora, którego zajęciem jest pilnowanie chatu oraz ogólne pomaganie, ktoś z taką rangą jest na okresie próbnym w administracji, jeśli go przejdzie dostaje awans, a jeśli nie jest wydalany z administracji.

[M] Czyli [Mod] w pełnej nazwie [Moderator] Oznacza Moderatora, ktoś kto przeszedł okres próbny, zajmuje się moderowaniem, pilnowaniem graczy oraz chatu. Moze być awansowany na admina.

[A] spotykany jako [Admin] pełniej [Administrator] zajmuje się ważniejszym sprawami, pilnuje graczy, pomaga opiekunowi, informuje go o czym powinien, najczęściej to niego zgłasza sie zakup jakiejś rangi, są mu przekazywane ważne informacje.

[O] Czyli [Opiekun] na każdym trybie jest przynajmniej 1 opiekun posiadający swoją administracje. Zajmuje się rekrutacją nowych członków, robieniem nowych edycji trybu. Ma najwięcej obowiązków, zajmuje się również sprawami technicznymi.

[T] Ranga rzadko spotykana w rozwinieciu [Technik] jak sama nazwa mowi zajmuje sie sprawami techniczyni, pomaga w pluginach, roznych bledach nowosciach i tworzeniu nowych edycji. Bez nich byłoby nam ciężko Big Grin.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.08.2018, 12:49 przez Yinsomnia.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości