[ZAMKNIĘTE]  Nowa komenda do dzialek [Creative]


Napisał(a): PolishManta


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


4 posts in this topic
PolishManta
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
107 posts 4 threads Dołączył: Aug 2017
16.08.2018, 17:54 -
#1
Chcialbym, aby zostala wprowadzona nowa komenda do dzialek na trybie creative otoz:

/p mute <nick> - polagalaby na tym ze wyciszamy danego gracza na terytorium naszej dzialki, wyciszony gracz nie moglby pisac na czacie dzialkowym danej dzialki

Mysle, ze komenda powinna byc wprowadzona, poniewaz podczas robienia roznych konkursow przez graczy jak i administracje gracze spamia/podpowiadaja przez co nie mozna sie skupic na samej grze, i czytac wiadomosci organizatora konkursu

Oczywiscie moze znalezc to zastosowanie jako zamiennik do komendy /p deny

By dac prawo pisania graczowi, ktory zostal juz wczesniej przez nas wyciszony, nalezy wpisac

/p unmute <nick>

Mysle, ze komenda moze pomoc

Jesli czegos nie rozumiesz, napisz

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
,,Czy lubisz ser?" - Zapytano Hipokryty
- Tak, lubie. Smak ma znakomity
Yinsomnia
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

7
276 posts 1 threads Dołączył: Nov 2017
16.08.2018, 18:14 -
#2
Nie rozumiem ponieważ jest komenda /p kick nick ktora wyrzuca chwilowo graczy przy czym przestaje spamic tak samo mozna zablokowac go /p deny nick i dzialaloby to w ten sam sposob. Tu graja w wiekszosci dzieci, które nie zrozumialyby tej komendy a rozumieja /zablokuj. Jestem przeciw.
Kapitel123
Jakiś typ
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
67 posts 14 threads Dołączył: Jul 2018
17.08.2018, 13:44 -
#3
Jestem za, ./p kick to komenda do niczego nie zdatna w przypadku konkursów przez graczy organizowanych bo ma prawo wrócić i dalej robić swoje a jeśli chodzi o komendę ./p deny to powstrzyma go przed podpowiadaniem.

Po części jestem zdaniem Yinsomni bo to zbędne po części. Ja nie wiem po czym admini sądzą że grają dzieci po ich zachowaniu czy jak, ale też takiego samego jestem zdania.
Pomogłem ? Jeśli tak to zostaw reputkę! 
Stone_
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
73 posts 8 threads Dołączył: Sep 2018
30.09.2018, 11:57 -
#4
Jestem przeciw dodania tego ponieważ najprawdopodobnej jak yin mówi gra tu wiele dzieci które by tego nie rozumiały i pytały sie na /ac ADMIN CZEMU NIE MOGE PISAC KURDE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(to jest przyklad) Przez ta komende lecraft moglby stracic graczy a creative nie byłby creativem. Również te "Dzieci" dostawały by bany za spamienie na ac.
Wielkie przeciw.


Tfuu pomysł


Pozdrawiam
pyra777_
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
10 posts 3 threads Dołączył: Jul 2018
07.01.2019, 02:45 -
#5
// Zamykam




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości