[ZAMKNIĘTE]  Witajcie


Napisał(a): Kapitel123


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


2 posts in this topic
Kapitel123
Jakiś typ
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
67 posts 14 threads Dołączył: Jul 2018
16.08.2018, 20:47 -
#1
Witam :Smile Na serwerze minecraft trybu Creative można było mnie zobaczyć na początku lipca pamiętam. Czasem na Freebuild. Teraz również nastąpił mój powrót. On nastąpił z 2 - 3 dni temu. Od jakiś 5 dni można mnie było spotkać na trybie Creative. Bo ja sporadycznie bywałem na tym serwie i na jeszcze jednym. Ale jak mi jeden KidMod z tamtego serwera minecraft "zniszczył" życie moje na serwerze minecraft zostałem tam znienawidzony, reputki tam gwałtownie poleciały w dół nawet jednego dnia zarobiłem 40 reputek w dół!

Proszę się mnie nie pytać co tam zmalowałem. Ale powiem że tam mi obrzydzili serwer mimo że takich praktyk być nie powinno, jednego KidModa tam się zebrało podczas jednego z licznych konkursów skinów na tamtym serwerze minecraft zaczął mnie nękać. Czyli tepanie za pomocą komendy ./tp do jednego z uczestników i brak chęci opuszczenia tego miejsca. To jest po prostu żenada jakich tam KidModów zatrudniają. Przecież tacy nie powinni być ale ze względu na brak screenów nic nie mogłem zrobić tam. A jakbym zrobił imgura z fotami jak utrudnia prowadzenie konkursu mógłby zostać ukarany za nękanie. 

Na tym serwerze minecraft również organizuje konkursy skinów i za takie karygodne zachowanie typu utrudnianie, kicki nietoperkami czy opóźnianie konkursu wiąże się to z opłatami dodatkowymi! Odmowa płatności wiąże się z mandatami! U mnie mandaty są od 3$ do 60$. 

U mnie za kilka dni już będzie można wynająć domek 2-piętrowy od 1 dnia aż po 3 miesiące. Więcej szczegółów wkrótce.

Lubie grać w Minecrafta czasem w OMSI 2, Call of War i WarThunder. Ja nie niszczę działek bo niszczenie działek to dla... dzieciaków którzy myślą że są fajni (delikatnie mówiąc). Lubie budować w minecrafcie ale nie wzbogacać się taką budowlą na budowniczego. Poza tym są osoby które to zniszczą nie szanując czyjegoś wkładu. Niebawem 37 domków będzie do wynajęcia.

Ale do rzeczy witam :Smile

Bardzo mnie to nie raz wkurza jak serwer jest przepełniony a człowiek chce pograć więc dlatego w szczycie popołudniowym i wieczornym można mnie nieraz spotkać na afk. Ale nie na ./warp afk. A tak w ogóle na ten serwer mnie poniosło ponieważ jeden gracz na wyżej wspomnianym serwerze minecraft reklamował wasz serwer i twierdził że wspomniany serwer to podróba waszego serwera minecraft. Nie raz lubie sobie pograć z małą ilością graczy (do 40 około) a nie raz cisnąć się na popularnych serwerach. Jeszcze myślałem o innym serwerze minecraft popularniejszym od LC ale jednak los chciał żebym wrócił tutaj. A więc wróciłem, nie wiem na jaki czas ale dobra. 
Pomogłem ? Jeśli tak to zostaw reputkę! 
Kapitel123
Jakiś typ
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
67 posts 14 threads Dołączył: Jul 2018
17.08.2018, 09:14 -
#2
Ale o co ci chodzi na dzień dobry? Po za tym jakie słabo ? Rozpisałem się...
Pomogłem ? Jeśli tak to zostaw reputkę! 
Dandys_Saczy
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
619 posts 7 threads Dołączył: Apr 2018
02.04.2019, 21:30 -
#3
Stary wątek
//Zamykam

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.04.2019, 21:30 przez Dandys_Saczy.
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości