[ZAMKNIĘTE]  Reviq


Napisał(a): Kapitel123


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


2 posts in this topic
Kapitel123
Jakiś typ
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
67 posts 14 threads Dołączył: Jul 2018
18.08.2018, 16:48 -
#1
1. Nick: Kapitel123
2. Nick oskarżanej osoby: Reviq
3. Data / godzina: 18.08.2018 17:16 - 17:17
4. Skarga: Tak jak w poniższym imgurze jest ujęte że prowadziłem konkurs skinów. Jeden z uczestników tj. Reviq zaczął się wypierać się iż nie miał Steve a widziałem że miał. Tak więc dałem jemu czarne szkło co oznacza brak skina. Na napisanym na ./p chacie ujęte jest to że zaczął wyzywać od kur... i żebym premkę kupił. A przy okazji jest tutaj spam ujęty. Oczywiście spamu i wyzywania nie zamierzam tolerować. Później iż jeden gracz se wyszedł, dałem jemu niebieskie szkło to oznacza że przechodzi jednak nie chciał przejść więc konkurs wystartował bez niego. A jeden gracz go zastąpił. Na 1 zdjęciu jest ujęte że kazał wyp... ja go upominałem żeby zachował się grzeczniej i kulturalniej. Potem na drugim zdjęciu na dole jest ujęte "po co mi piz..." a na trzecim imgurze jest ujęte zdanie "Ch... mnie to". Tak do rzeczy chciałbym tu zgłosić Wulgaryzmy Spam i Obrazę gracza (czyli mnie)
5. Uzasadnienie: Zakaz przeklinania, obrażania, wyzywania, spamu
6. Dowody: https://imgur.com/a/RdC5Y4G
Wodorost_456
NIE GRA JUŻ NA LC

width=

Zbanowany

57 posts 9 threads Dołączył: Jul 2018
18.08.2018, 21:52 -
#2
ZA UKARANIEM

A był wtedy admin?
Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.08.2018, 21:57 przez Wodorost_456.
Yinsomnia
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

7
276 posts 1 threads Dołączył: Nov 2017
18.08.2018, 22:37 -
#3
Nie wiem czy robicie to specjalnie by gonić administracje na forum. Byłam wtedy na serwerze minecraft nikt mnie nie zawołał nikt nic nie pisał, że wyzywa ani, że obraża. Jedynie zapytano mnie czy został on ukarany gdzie powiedziałeś, że napiszesz skarge, żeby tylko zwabić mnie nie potrzebnie na te forum. Mogłeś po prostu wysłać mi te ssy ale po co ludziom mózg skoro go nie używają. Skarga przyjęta i gracz zostanie ukarany jak tylko zjawi się na serwerze minecraft. Dzięki za zgłoszenie. //zamykam




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości