[ZAMKNIĘTE]  Nakimeq lub Gaga_36 albo Smailu


Napisał(a): Kapitel123


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


3 posts in this topic
Kapitel123
Jakiś typ
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
67 posts 14 threads Dołączył: Jul 2018
Exclamation  25.08.2018, 10:20 -
#1
1. Nick: Kapitel123
2. Nick oskarżanej osoby: Nakimeq lub Gaga_36 lub Smailu
3. Data / godzina: 25.08.2018 10:52
4. Skarga: Bezpodstawne mute za nic. Oskarżyłem wszystkich adminów którzy byli w chwili nadania mute na serwerze minecraft. Dostałem mute za rzekomy flood ale to nie ja floodowałem tylko ktoś inny. Ja się zapytałem "Czemu moje afczenie skończyło się na lobby". A dostałem "odpowiedź" w postaci "Zostałeś wyciszony na 9 minut 59 sekund Powód: Flood" przez co dostałem go. I powinno jak już pisać nie "Flood" tylko "Powód: None"
5. Uzasadnienie: Właściwy gracz powinien być ukarany
6. Dowody:   https://imgur.com/a/49UoO36  

To teraz na adminów skargi będą lecieć? Mogę otrzymać odszkodowanie / przeprosiny za zaistniałą sytuację. Konkretnie to jest wina admina który najwidoczniej niedoczytał, tamten floodował, ja się zapytałem czemu zostałem wyrzucony bo nie dowidziałem. Tamten był bezkarny a ja dostałem mute!
Nakimeq_
Naprawdę rozgadany!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
97 posts 10 threads Dołączył: Feb 2018
25.08.2018, 11:04 -
#2
Nie mutowałem cię, poza tym dostałeś muta tylko na 10 minut. Nie wykluczam, że muta mogłeś dostać bezpodstawnie, bo wtedy było rozpoczęcie nowej edycji, przez co masa graczy spamiło i floodowało na chacie. Moim zdaniem z igły robisz widły i niepotrzebnie pisałeś na nas skargę.
Smajlu_
.
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
95 posts 4 threads Dołączył: Aug 2018
25.08.2018, 14:00 -
#3
Gościu to tylko mute na 10 minut wiec nie histeryzuj dobrze? PS. Nikt Ciebie nie będzie przepraszał.
test10
Czytający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
0 posts 1 threads Dołączył: Mar 2017
25.08.2018, 14:10 -
#4
Po 1 to odwołanie sie od muta na 10 minut to chyba lekki zart, po 2 nie ma powodu abys dostał mute za nic. Jeżeli według Ciebie otrzymałeś mute bezpodstawnie to cię za niego przepraszam, ale mogłeś wejść na ts i to wyjaśnić, co zapewne o wiele szybciej załatwiłoby sprawę, jak widać potrzebujesz rozgłosu.
Jeżeli potrzebujesz coś jeszcze wyjaśnić zapraszam na ts.lecraft.pl
//Zamykam




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości