[ZAMKNIĘTE]  Redevilie


Napisał(a): Redevilie


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


8 posts in this topic
Redevilie
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
5 posts 2 threads Dołączył: Aug 2018
25.08.2018, 18:16 -
#1
1.Nick: Redevilie
2.Powód: cheaty
3.Data nadania kary: 25.08.2018 ok. 18:50
4.Nick Administratora, który nadał karę: OmeQ
5.Dlaczego powinieneś mieć zniesioną karę: Otrzymałam od tego administratora bana na 2 tygodnie, z powodu rzekomych cheatów. Nigdy nie stosowałam takich wspomagaczy, grając na różnych serwerach byłam wielkim ich przeciwnikiem i wiele razy zgłaszałam użytkowników ich używających. Grając w jednej drużynie na bedwars z tym jegomościem, zostałam ni stąd, ni zowąd wyrzucona z gry. Powód? Czity. Chciałabym wiedzieć, jakich niby cheatów używałam i poprosić o dowody, których tenże administrator z pewnością nie ma, bo ich nie używałam. Jeżeli tak będziecie traktować użytkowników na swoim serwerze minecraft, to wróżę Wam wielki upadek, bo ludzi trzeba szanować, w szczególności tych uczciwych. Dowodzić należy winy, a nie niewinności.
EDIT: Na swoją obronę mogę dodać, że w momencie, kiedy administrator przyznał mi karę, zaczynaliśmy grę w bedwars. On zbierał żelazo i złoto, ja czekałam i broniłam łóżka. Później drugi użytkownik zbierał surowce, ja wciąż czekałam. Nie zdążyłam nawet nic zrobić w tej grze, więc w jaki sposób miałam niby używać cheatów? Wcześniej nie zdarzyło mi się grać z adminem w jednej drużynie, a gdyby faktycznie zaobserwował używanie przeze mnie wspomagaczy, to przecież przyznałby mi bana wcześniej....



Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.08.2018, 09:52 przez Redevilie.
Majaquuu
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

14
560 posts 24 threads Dołączył: Jan 2017
26.08.2018, 03:38 -
#2
Hmmmm bany bez powodu faktycznie to ma sens, bo w tym jest klucz do celu.
Zbanujmy wszystkich bez powodu, bo bo tak czemu nie.
Ciekawe kto by gral, i nie baw sie we wrozke a i nie zastosowales/as sie do wzoru.
Przeciw UB
Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.08.2018, 13:12 przez Majaquuu.
Redevilie
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
5 posts 2 threads Dołączył: Aug 2018
26.08.2018, 09:38 -
#3
Po pierwsze- zastosowałam się do wzoru (nie zatytułowałam tylko wiadomości swoim nickiem, co już poprawiłam, treść wiadomości byłą poprawna). Po drugie- oczekuję odpowiedzi admina, który owego bana mi przyznał, a nie Ciebie, który ani mnie nie znasz, ani nie widziałeś ani raz jak gram. Jeśli mam się odnieść do Twojej wypowiedzi, to z mojego punktu widzenia tak to właśnie wygląda- ban za nic. Mam podejrzenia co do osobistych motywacji, jakimi mógł się kierować OmeQ wyrzucając mnie z serwera minecraft, ale nie będę o tym pisać publicznie, z resztą to tylko podejrzenia.
P.S. Proponuję popracować nad pisownią, bo widać spore braki Smile
Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.08.2018, 09:42 przez Redevilie.
Majaquuu
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

14
560 posts 24 threads Dołączył: Jan 2017
26.08.2018, 12:23 -
#4
To ze nie stawiam polskich znakow w moich wypowiedziach, to nie oznacza ze nie potrafie ich zastosowac.
Redevilie
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
5 posts 2 threads Dołączył: Aug 2018
26.08.2018, 12:36 -
#5
Chodzi mi o przecinki, błędy ortograficzne ("Ham" w sygnaturze), powtórzenia ("bo bo"), "w wróżkę" zamiast "we wróżkę" , zaczynanie kolejnego zdania po przecinku, gdzie tak naprawdę powinno się poprzednie zakończyć pytajnikiem, a następne zacząć od dużej litery. Parę innych też by się znalazło. Nie piszę jednak tego, aby w jakikolwiek sposób Ciebie zdenerwować. To po prostu drobna uwaga na przyszłość. Myślę też, że nie powinnam wdawać się tutaj w dyskusję na ten temat, bo to nieodpowiedni czas i miejsce na tego typu dywagacje.
Majaquuu
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

14
560 posts 24 threads Dołączył: Jan 2017
26.08.2018, 13:16 -
#6
Ham - Celowy zabieg
Bo bo - mialo to dodac wypowiedzi glebi, symulujacej jakanie sie.
we wrozke - spojrz 2 razy potem pisz

Pare slow podsumowania
Omeq ma cos do dodania, ty sie czepiasz o bledy. Celowe zabiegi chociaz, rezerwy pisze ten watek niczym wiersz.
Wiec odwolanie to nie miejsce na walenie takich glupot.
Wodorost_456
NIE GRA JUŻ NA LC

width=

Zbanowany

57 posts 9 threads Dołączył: Jul 2018
26.08.2018, 15:32 -
#7
(26.08.2018, 12:36)Redevilie napisał(a): Chodzi mi o przecinki, błędy ortograficzne ("Ham" w sygnaturze), powtórzenia ("bo bo"), "w wróżkę" zamiast "we wróżkę" , zaczynanie kolejnego zdania po przecinku, gdzie tak naprawdę powinno się poprzednie zakończyć pytajnikiem, a następne zacząć od dużej litery. Parę innych też  by się znalazło. Nie piszę jednak tego, aby w jakikolwiek sposób Ciebie zdenerwować. To po prostu drobna uwaga na przyszłość. Myślę też, że nie powinnam wdawać się tutaj w dyskusję na ten temat, bo to nieodpowiedni czas i miejsce na tego typu dywagacje.

To jest Mc czy lekcja polskiego?
OmeQ
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
26 posts 1 threads Dołączył: Jun 2018
26.08.2018, 20:41 -
#8
Droga Koleżanko krótko mówiąc stałaś w miejscu i twoja główka kręciła się w każdą stronę z prędkością światła - derp takiego efektu nie da się uzyskać zmieniając dpi. Nie robiłem Ci ss bo nie muszę dowodów na to że kręciła Ci się główka.
Dziękuję proszę o zamknięcie Smile
Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.08.2018, 20:42 przez OmeQ.
test10
Czytający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
0 posts 1 threads Dołączył: Mar 2017
26.08.2018, 20:46 -
#9
//Zamykam




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości