[ODRZUCONE] sznurek


Napisał(a): AgentG5


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


5 posts in this topic
AgentG5
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
3 posts 1 threads Dołączył: Nov 2017
29.08.2018, 00:00 -
#1
1.Imię: Paweł
2.Wiek: 16
3.Nick w grze: sznurek
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft: Od 3 tygodni z kilkoma dniami.
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer.: 3/4h

6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie?: TS3, Skype, Facebook, Discord
7.Komendy przydatne w roli młodszego moderatora:
  • /unmute <nick> - odmutowanie gracza
  • /tempmute <nick gracza> <czas muta d/m/s> <powód mute> - nadanie graczowi mute na podany czas
  • /kick <nick> - wyrzucenie gracza z serwera minecraft
  • /warn - ostrzeżenie dla gracza
  • /fly - możliwość latania
  • /c on/off - włączenie/wyłączenie chatu
  • /cc - czyszczenie chatu
  • /v - inaczej vanish niewidzialność
  • /tp <nick> - teleportacja do danego gracza
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: Uważam, że to ja powinienem otrzymać ową rangę ze względu na kilka czynników. Między innymi moje cechy charakteru, które uważam - są idealne na podane stanowisko. Mianowicie jak niżej wspomniałem jestem osobą stanowczą, regulaminową, doświadczoną, sympatyczną, koleżeńską, bezproblemową i przede wszystkim komunikatywną. Nie popadam w niepotrzebne kłótnie i nie robię zbędnych zaczepek. Wszystkie spory rozwiązuję tak, by obydwie strony konfliktu były zadowolone. Jestem osobą doświadczoną, co mam wrażenie bardzo plusuje przy sprawdzaniu podania.
9.Coś o sobie: Mam na imię Paweł i mam 16 lat. Pochodzę z województwa Świętokrzyskiego. Uważam się za osobę godną zaufania i powierzenia ważnych zadań. Wszystkie powierzone mi cele wykonuję rzetelnie - od początku do końca - bardzo dokładnie. Nigdy nie pozostawiam za sobą postawionych sobie celów i zawsze dążę do ich osiągnięcia. Jestem typem perfekcjonisty i lubię, gdy wszystko jest w ładzie i układzie. Nigdy nie zostawiam po sobie złych śladów, dlatego wszędzie jestem mile widziany. Myślę, że jestem osobą stanowczą, pozytywnie nastawioną do życia i ludzi, sympatyczną, koleżeńską, towarzyską, komunikatywną, pomocną, regulaminową i przede wszystkim wyrozumiałą. Nigdy nie odpuszczam, gdy ktoś robi złe rzeczy, zaś często staram się nagradzać dobre uczynki. Interesuję się medycyną i siłami powietrznymi. Po liceum chciałbym udać się do Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie na kierunek pilot samolotów odrzutowych. W Minecraft gram od małego, a do dziś nabrałem multum doświadczeń związanych z ową grą.
10.Czy masz sprawny mikrofon ?: Tak
11.Jaki minecraft posiadasz ?: Shiginima Launcher SE v3
12.Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP): Wiele razy.
13.Czy byłeś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ?: Niestety nie miałem tej przyjemności.


Chciałem dopisać, że doszło do błędu w podaniu. Gram 29 dni dokładnie, więc 4 tygodnie i 1 dzień. Do miesiąca niewiele brakuje, więc mam nadzieję, że przymkniecie oko na te 2 dni.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.08.2018, 00:37 przez AgentG5.
KapiQ126
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
42 posts 2 threads Dołączył: Jan 2017
29.08.2018, 00:47 -
#2
 2018-08-27 14:57:15 - data rejestracji konta

"Od 3 tygodni z kilkoma dniami"

//do zamknięcia
"Cel uświęca środki"
AgentG5
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
3 posts 1 threads Dołączył: Nov 2017
29.08.2018, 00:50 -
#3
Data rejestracji: 14.11.2017

Na waszej platformie jestem od 2017 roku, ale na skyblocku gram od 27/08.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.08.2018, 00:51 przez AgentG5.
KapiQ126
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
42 posts 2 threads Dołączył: Jan 2017
29.08.2018, 00:51 -
#4
(29.08.2018, 00:50)AgentG5 napisał(a): Data rejestracji: 14.11.2017

My z plików mamy inne informacje, chyba że zmieniałeś nick.
"Cel uświęca środki"
AgentG5
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
3 posts 1 threads Dołączył: Nov 2017
29.08.2018, 00:52 -
#5
Zdarzyło mi sie. Widzicie, że na forum mam inny i w grze inny.

Data rejestracji na forum mówi sama za siebie. Jeżeli będzie taka możliwość, to mogę wejść na TS z wami, troche pogadać, dopełnić to, czego - może - nie dopisałem w podaniu, ewentualnie wytłumaczyć sytuacje ze zmianą nicku.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.08.2018, 01:06 przez AgentG5.
Starozytny
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
20 posts 12 threads Dołączył: Apr 2017
29.08.2018, 01:44 -
#6
bez różnicy na sb grasz od dwóch dni to za mało

//odrzucone

Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.08.2018, 01:44 przez Starozytny.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości