[ODRZUCONE] xLandirenzo


Napisał(a): xLandirenzo


Oceń wątek
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


2 posts in this topic
xLandirenzo
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 1 threads Dołączył: Aug 2018
Rainbow  29.08.2018, 00:36 -
#1
Numer uno: Filip Fifi Filipek, dziewczyna na mnie mówi malina(serio)

2. osiemiaście latek mi pykło w czerwcu ale imprezki nie robilem bo mi sie nie chciało w sumie

3. xLandirenzo

4. Gadałem z Rexia to mówiła, że 2 tygodnie, które gram starczy i przemyśli sprawę z herbatą w ręku. To już długo serio no miesiąc to zara nam zleci ale już razem jako rodzinka adminowa, 

5. No ja to mogę do nocy samej siedzieć, normalnie nie boje sie rodziców, nikt mi prądu nie wyłączy, mogę być w kontakcie stałym z naszą kadrą serwerową oraz graczami na naszym serwerze minecraft kozackim.

6. Facebooka mam Messengera nawet, zawsze online jestem jak  coś trzeba to odpisze chyba, że zajęty jestem ale to jak skoncze cos robić to moment odpisze, skype też mam, debilna mam nazwe ale nie raz kontaktowałem się z moimi koleżkami raz nawet gadałem z byłą dziewczyną no ale to były czasy, preferuje ts ale ja to elastyczny jestem jak guma orbit wyżuta, także jestem w stanie się dopasować,

7. no to chyba ulubiona komenda każdego moderatora /kick i pyk nie ma gracza, /say jak nikt nie czyta co ważnego pisze to juz wszyscy przeczytaja, /vanish zeby patrzeć co robią niektóre gagatki, niedawno siedziałem 3 w nocy to pisały jakieś dałny nie wiem czy czitowali no ja się nie zagłębiałem ale jak bym był modem to odrazu bym się zainteresował tematem przysięgam, /c clear noi ogólnie ja to się każdej komendy naucze, z nauką na pamięć nigdy problemów nie miałem zawsze prymus w szkole byłem.

8. Dlaczego to ja, właśnie ja mam zostać kidmodem? W minecrafta gram od 5 lat, zawsze mi sprawiało frajde, szczególnie jak jestem teraz starszy to sobie swobodnie pisze na czacie, jestem smiały i mam poczucie humoru, mam duży dystans do siebie, więc nie jestem jakiś sztywny, żeby obrażać sie na kogoś i głupie bany dawać czy coś w tym stylu, na serwerze minecraft zacząłem się udzielać od kilku dni myśle, że większość mnie zna haha piszę czasem jakieś głupoty i się ludzie śmieją i myśle, że to jest główny argument dlaczego to ja powinienem zostać kidmodem - chcę wnieść na nasz serwer trochę więcej śmiechu i zabawy, żeby każdy się dobrze u nas czuł i dobrze spędzał czasBig Grin

9. Co nieco napisałem w podpunkcie wyżej, co mogę dodać prywatnie to chodzę do liceum, będę teraz w klasie maturalnej ale dam radę naukę z serwerem pogodzić, jestem lubiany nie szukam sobie wrogów, ludzie uważają mnie za zabawnego a mi frajdę sprawia rozśmieszanie innych, czasowo jestem dostępny, internet mi nigdy nie szwankował i się to nie zmieni bo to światłowód, zazwyczaj zostaję do późnych godzin nocnych, więc będę strzegł naszego królestwa, jako broń moc używania komend XD Lubię zawierać nowe znajomości, więc liczę, że może z resztą administracji sie zakolegujemy i będziemy chodzić do kina i do makdonalda albo na lody albo będziemy gadać o muzyce na ts no zobaczycie jaki jestem kolega serdeczny fajny, Pozdrawiam ja Fifi.

10. Mikrofon nie trzeszczy, nie tłucze, OGAR MIKRO OGÓLNIE MAM cnie czaita baze 

11. Gram na 1.11 ale mi to obojętne, moment sobie mogę ściągnąć każdą wersje jak będzie potrzeba.

12. Miałem było fajnie , było to dawno, więc nie wiem czy się liczy ale ja to się nie boje wyzwań zobaczycie będzie gitara, uczynny będę i się starał 

13. Nie byłem ani razu ale tera to regularnie prawda Rexia? ;** kocham cie słoneczko buzi  Heart
Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.09.2020, 17:21 przez datura.
KapiQ126
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
42 posts 2 threads Dołączył: Jan 2017
29.08.2018, 00:45 -
#2
2018-08-26 22:48:00 - data rejestracji konta

2 tygodnie?

//do odrzucenia
"Cel uświęca środki"
Rexio120_
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
11 posts 0 threads Dołączył: Jun 2018
29.08.2018, 01:02 -
#3
Mimo tego podania XD Odrzucam, pograj pobaw się z nami Big Grin A wyczekuje kolejnego podania Big Grin

Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.08.2018, 01:02 przez Rexio120_.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości