[ZAMKNIĘTE]  [creative] zjebana rozmowa, nie wchodz.


Napisał(a): Simple


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


8 posts in this topic
Simple
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 2 threads Dołączył: Jun 2018
04.09.2018, 20:23 -
#1
Dobra, wchodze z tematem zmiany serwera minecraft, na serwerze minecraft duzo sie dzieje druga edycja itd, ale ***** to juz przechodzi siebie, pamietam ten fajny serwer gralo z 200/300 osob, a teraz? same randomowe osoby jakies svipki z ktorymi mozesz sie powyzywacj jaki chujowy jest ten serwer i oni zawsze nie maja racji, dobra przechodze do jednej rozmowy z mvipem klocilem sie z nia ze redo odszedl nie uczciwie i powininien wrocic, a nie jakas ***** mariczka srariczka, przyszła przez stulejki w adm i sobie ***** strzelila gale i poszła,  no i sie klocila "jak to dobra byla ta mariczka" a tak serio chuja zrobila, redo wroc redo wroc, redo gral tu z 3 lata, nie rozumiem powodu klocenia sie ze mna jak mialem przewage, i racje, mam bana chcialem pogadac z jakims "ADMINEM", przejdźmy do administracji, ktora Sie "LENI" nie boje sie tego powiedziec, ja jak wszedłem ostatnio spytalem sie administratora o co chodzi w czyms tam o 21, Admin sobie gadal z jakas kolezanka, kolezka,  i chuja mi odpowiedzial, jak tak patrze, bo mam supportera na serwerze minecraft mta, to porownanie z nikad ale na mta gra 20+ osob serwerze minecraft, a tu gralo wtedy z 60, a ja robie lepsza prace na tym niz cala administracja, chcialbym zeby ten serwer nie umieral, zycze tego ale i tak mam zla opinie.
Wodorost_456
NIE GRA JUŻ NA LC

width=

Zbanowany

57 posts 9 threads Dołączył: Jul 2018
04.09.2018, 21:02 -
#2
(04.09.2018, 20:23)Simple napisał(a): Dobra, wchodze z tematem zmiany serwera minecraft, na serwerze minecraft duzo sie dzieje druga edycja itd, ale ***** to juz przechodzi siebie, pamietam ten fajny serwer gralo z 200/300 osob, a teraz? same randomowe osoby jakies svipki z ktorymi mozesz sie powyzywacj jaki chujowy jest ten serwer i oni zawsze nie maja racji, dobra przechodze do jednej rozmowy z mvipem klocilem sie z nia ze redo odszedl nie uczciwie i powininien wrocic, a nie jakas ***** mariczka srariczka, przyszła przez stulejki w adm i sobie ***** strzelila gale i poszła,  no i sie klocila "jak to dobra byla ta mariczka" a tak serio chuja zrobila, redo wroc redo wroc, redo gral tu z 3 lata, nie rozumiem powodu klocenia sie ze mna jak mialem przewage, i racje, mam bana chcialem pogadac z jakims "ADMINEM", przejdźmy do administracji, ktora Sie "LENI" nie boje sie tego powiedziec, ja jak wszedłem ostatnio spytalem sie administratora o co chodzi w czyms tam o 21, Admin sobie gadal z jakas kolezanka, kolezka,  i chuja mi odpowiedzial, jak tak patrze, bo mam supportera na serwerze minecraft mta, to porownanie z nikad ale na mta gra 20+ osob serwerze minecraft, a tu gralo wtedy z 60, a ja robie lepsza prace na tym niz cala administracja, chcialbym zeby ten serwer nie umieral, zycze tego ale i tak mam zla opinie.

Ogar...
Gastel992
§ Były ChatMod §

width=

Zbanowany

211 posts 39 threads Dołączył: Sep 2018
05.09.2018, 18:29 -
#3
Pan niech się otrząśnie bo jakbyś nie zauważył szkoła się już rozpoczęła! a wyludnienie LC związane właśnie ze szkołą. Niektórzy siedzą teraz nad książkami a ty pretensje że serwer się wyludnił. Zobacz lepiej jak to będzie na weekend, na pewno będzie więcej graczy.
xXx_CoolBoy_xXx
Naprawdę rozgadany!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
95 posts 4 threads Dołączył: Aug 2018
09.09.2018, 11:27 -
#4
Zastanów się nad swoim życiem :/
tomek99
Zbanowany

width=

Zbanowany

8 posts 1 threads Dołączył: Mar 2018
12.09.2018, 07:00 -
#5
Słowa
PolishManta
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
107 posts 4 threads Dołączył: Aug 2017
19.09.2018, 20:36 -
#6
Simple potwierdzam

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
,,Czy lubisz ser?" - Zapytano Hipokryty
- Tak, lubie. Smak ma znakomity
Gość
Niezarejestrowany


 
21.09.2018, 14:38 -
#7
Tak szczerze? troche się zgadzam, kiedyś pamiętam, była dobra administracja, teraz sie stało nie wiadomo co dzieci z besnaciejnom ortografjom, a jak nie dzieci to toksyczni szpanerzy
Gość
Niezarejestrowany


 
22.09.2018, 21:21 -
#8
(21.09.2018, 20:35)Kamilatus napisał(a): [quote pid='46911' dateline='1537537089']
Tak szczerze? troche się zgadzam, kiedyś pamiętam, była dobra administracja, teraz sie stało nie wiadomo co dzieci z besnaciejnom ortografjom, a jak nie dzieci to toksyczni szpanerzy
Co ty wgl opowiadasz? Jak ktos sie nie nadaje to sie go wywala. Wiekszosc adm jest dobra
[/quote]

Adm banuje, wyzywa, żyć a nie umierać

/quote
test10
Czytający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
0 posts 1 threads Dołączył: Mar 2017
23.09.2018, 09:56 -
#9
Jeżeli macie skargę na administratora to proszę ją napisać, ogólne ocenianie całej administracji nie znając jej jest nie na miejscu. Każdy dostając się do administracji ma okres próbny, po którym decydujemy czy się nadaje. Co do tematu Redo to była jego decyzja o odejściu, ponieważ zmusiły go do tego sprawy prywatne.
Co do ilości graczy to jak już pisał ktoś wyżej, większość to uczniowie szkół podstawowych i nie można się dziwić, że w tygodniu grają niewiele. Obrażając graczy, którzy kupili rangi pokazujesz swój niski poziom. Nie masz prawa obrażać nikogo.
Ponawiając. Czekam na skargę na konkretnego administratora a nie wrzucanie wszystkich do 1 worka.
//Zamykam




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości