[PRZYJĘTE] Vureks


Napisał(a): Vureks


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


4 posts in this topic
Vureks
Były Mod-Creative ^^
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
30 posts 7 threads Dołączył: Aug 2018
06.09.2018, 18:15 -
#1
1. Mam na imię Piotrek.
2. Mam od niedawna 14 lat. Ale jestem ogarnięty.  
3. Mój nick w grze to Vureks.
4. na serwerze minecraft Lecraft.pl gram około 2-3 lat, a na creative od 1 roku.
5. Na serwer mogę poświęcić po 5-8 godzin.
6. Posiadam wszystkie, ale używam tylko ts3, oraz facebook.
7. Komendy przydatne w roli Młodszego Moderatora to:
/time - Ustawia dzień.
/AFK - W tej chwili nie mogę tobie pomóc.
/whois - -Info o graczu
/invsee - sprawdź eq
/mute - mutuje 
/tempmute - chwilowo mutuje
/cc - czyści chat
/c on - włącza chat
/c off - wyłącza 
/jail nick - wtrąca gracza do więzienia 
/ci - czyści eq 
/kick nick - wyrzuca gracza z serwera minecraft
/warn nick - ostrzega gracza
/v - znika
/c slowa - włącza dorosłe słownictwo
8. Jestem bardzo aktywną osobą, wiele osób mnie polubiło, chciałbym pomagać w administracji. Bardzo często wiele osób pyta się na chacie czy jest ktoś z administracji, więc ludzie odpowiadają że nie ma, i dany gracz chce wykorzystać ten czas żeby zareklamować swój serwer, wyzywać innych, spamować, floodować, jest takich osób bardzo dużo, więc chciałbym temu zapobiec, iż wstaję bardzo wcześnie rano bo muszę się opiekować młodszą siostrą to wbije sobie na serwer i mógłbym przypilnować a potem jak wbije więcej osób z administracji to już nie będzie reklam, wyzwisk, spamów, oraz floodów. Nie wielka ilość graczy mnie nie lubi zważywszy na nick, ale ja się tym nie przejmuję i gram dalej. Wiele osób również kopiuję itemy i nie widzą nic w tym złego, ale ja im tłumaczę wiele razy że tego nie wolo robić. Ale dalej sobie z tego nic nie robią.
9. Jak już wspomniałem mam na imię Piotrek, mam 14 lat, pochodzę z województwa Podkarpackiego. Mieszkam w miłej miejscowości Niemstów. Moim hobby jest motoryzacja, a szczególnie motocross, również zajmuję się sportem, moim ulubionym jest piłka nożna,piłka ręczna. Od 2 miesięcy gram również na organach, ale jakoś słabo mi to idzie. Mam dwoje rodzeństwa brata, oraz siostrę o której mówiłem w poprzednim punkcie. Moimi mocnymi stronami w minecraft jest to budowanie, lubię budować szczególnie przyrodę, oraz nawalić wszystkiego po trochę i można z tego dużo zrobić. Mam nadzieje że moje życie nie zanudziło. 
10. Tak owszem mam sprawny mikrofon.
11. Posiadałem Premium ale sprzedałem i posiadam nom Premium.
12. Tak byłem: Helperem, Adminem, Budowniczym,Moderatorem.
13. Nie jeszcze nie byłem, ale próbuję żeby być. 



   -=-==-=-=-=-=-=-=-=- Weź walnij tam REPUTKE! Heart A i dzięki :* -=-==-=-=-=-=-=-=-=-
Nakimeq_
Naprawdę rozgadany!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
97 posts 10 threads Dołączył: Feb 2018
06.09.2018, 19:34 -
#2
Podanie jest dobrze rozpisane. Na serwerze minecraft jesteś często i udzielasz się na chacie.

Jestem na Tak
Gastel992
§ Były ChatMod §

width=

Zbanowany

211 posts 39 threads Dołączył: Sep 2018
07.09.2018, 05:37 -
#3
Na tak
test10
Czytający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
0 posts 1 threads Dołączył: Mar 2017
07.09.2018, 07:18 -
#4
Zapraszam na rekrutację na ts, dziś -piątek, godzina 18, dopisz do nicku rekrutacja-cv
test10
Czytający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
0 posts 1 threads Dołączył: Mar 2017
07.09.2018, 16:52 -
#5
Witamy w zespole
//Zamykam

Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.09.2018, 16:52 przez test10.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości