[ZAMKNIĘTE]  [Podanie]NICK [Latarnik]


Napisał(a): Latarnik


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


5 posts in this topic
Latarnik
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
3 posts 1 threads Dołączył: Sep 2018
19.09.2018, 21:01 -
#1
Witam serdecznie szanowną brać.
Od razu zastrzegam że z podania nie zrobię kolorowanki więc nie liczcie na piękne kolorowe opisy jak wstążeczki na różowej damce.
1,2,3. Imię: Wiktor ala Fluffy 23 latka Latarnik
4. Czas gry na serwerze minecraft: 13 dni (mniej niż miesiąc-obviously)
5. Jako że jestem pracującą osobą mam 3 dni wolnego na 3 dni pracy przez co ograniczam grę do 3/4 dni w tygodniu po 4/6h
6 Programy? cóż, co chcecie będę miał, fb luz, ts-no raczej, skype...yyy mam ale raczej nie używam.
7. Komendy? znam choć uważam że nie ma co podawać ich tutaj....każdy może sobie ściągnąć z neta jakieś proste komendy, chcesz wiedzieć jakie znam? zapraszam na ts-a po trzeszczymy o tym.
8. Dlaczego ja? beznadziejny serial, lepsze pytanie dlaczego nie :O zagina umysł? wiadomo. Na poważnie, powiem szczerze nienawidzę bezsensownych pytań i zagrywek więc poprawianie ludzi to już taka....jak to nazwać?- frajda, trochę jak grzybobranie bez ćwiartki (starsi będą wiedzieli o co chodzi) .-kropka nienawiści
9. Coś o mnie? Nienawidzę ludzi wątpliwie inteligentnych. Gram w naszą wspólną grę od 7 lat, nawet coś tam potrafię zbudować, lubię grać więc czasem wybaczcie bywam człowiekiem nie maszyną do pisania "tak można, nie nie można, a próbowałeś wyłączyć i włączyć?.....[chwila przerwy]....działa? to po kij mi zawracasz głowę? Tak bywam nie miły. Ale traktuje większość z góry....równie.
Jestem Bat[r]manem i lubię czasem wypić kilka głębszych co niektórzy już doświadczyli. Kto mnie zna ten wie cos o mnie więc się nie rozpisuje- a znają mnie tylko...Legen ....wait for it....Dary ludzie.
10. Mikrofon mam ale czasem [ja] trzeszczę.
11. Minecraft? chyba świeży bo nie śmierdzi ale premke od lat :o dobrze się trzyma bo dobrze go traktuje.
12.Czy byłem członkiem ? cóż nie którzy mnie przezywają ale nie aż tak...byłem częścią wielu serwerów minecraft, kilka swoich również miałem ale tylko technicznych z modami.
13. Gdybym już był to byłbym dalej ale nie jestem więc to piszę :o więc nie, nie byłem.

14. Nie ma takiego podpunktu ale aż nie kulturalnie się nie pożegnać tutaj więc:
Pozdrawiam serdecznie wasz gracz
Latarnik
Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.09.2018, 21:10 przez Latarnik.
xXx_CoolBoy_xXx
Naprawdę rozgadany!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
95 posts 4 threads Dołączył: Aug 2018
19.09.2018, 21:09 -
#2
Wielkie NIE
1.Nie pokolorowane podanie, wszystko sie zlewa
2.Brak komend
3.Zbyt krótka gra na serwerze minecraft
4.Mało czasu możesz poświęcić na server
A co do komend "komendy znam ale nie ma sensu ich podawać"-właśnie podanie jest od tego, żeby te komendy podać a nie na odwal ściągać z neta jak sa potrzebne
To moje zdanie na ten temat
Pozdrawiam
Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.09.2018, 21:18 przez xXx_CoolBoy_xXx.
Gość
Niezarejestrowany


 
20.09.2018, 13:04 -
#3
Jestem na nie powody wyżej
Nati658
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
164 posts 66 threads Dołączył: Jan 2018
20.09.2018, 14:17 -
#4
na nie..

- Nie czytelne
- Pisane na kolanie 
- Posegreguj 
- Po podaniu widać, że nie zależy ci na randze
Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.09.2018, 14:18 przez Nati658.
Gość
Niezarejestrowany


 
20.09.2018, 14:34 -
#5
Nie
Beznadziejne podanie
blockyemati
Zbanowany

width=

Zbanowany

32 posts 1 threads Dołączył: Jul 2018
21.09.2018, 10:32 -
#6
Jestem na NIE
powody są podanie na górze.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości