[Podanie] aksamitka


Napisał(a): Aksamitka


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


13 posts in this topic
WeronisiaQ
Niezarejestrowany


 
28.05.2016, 17:20 -
#11
Jeszcze bardziej na NIE a wręcz za ukaraniem. Dopełniłaś swoich gróźb ...  Obaliłaś mnie fałszywymi oszczerstwami a w wyniku ja zostałam ukarana . Admin nie  powinien kłamać i to w takich sprawach tym bardziej ,że mam osoby które potwierdzą moją niewinność .
Revcio
Pingwinek ¦
avatar usera

width=

Zarejestrowany

7
59 posts 1 threads Dołączył: Feb 2016
28.05.2016, 17:33 -
#12
Co do samego podania, ja również nie jestem na nie. (Powody już zostały wymienione.)

A wy, Aksia i Wera, załatwcie to do cholery na poważnie na teamspeaku, a nie tutaj na forum dramy robicie.

Pozdrawiam i nie polecam.
[img=0x223]http://i.imgur.com/Lo6jkv5.png[/img]
pitereek
Niezarejestrowany


 
28.05.2016, 20:13 -
#13
(28.05.2016, 16:43)Kalciaaa napisał(a): - Kłamiesz
- Jesteś niesprawiedliwa

- Nie siedzisz prawie w ogóle na FB

Jak SyrionPL przeklina to nie dajesz mu kary, ale innym graczom tak.
Pewnie i tak dostaniesz rangę po znajomości :').
Przez Ciebie osoba która była bardziej ogarnięta od Ciebie i przynajmniej siedziała na FB dostała degrada bo postanowiłaś sobie pokłamać.
To co się tutaj dzieje, robi się żałosne.

Dzisiaj na TeamSpeak3 odbyła się nieciekawa sytuacja pomiędzy aksamitką a WeronisiaQ. Z tego co widać, większość negatywnych ocen była oddana pod wpływem emocji, lub nie podała powodu. Podanie zamrażam na 5 dni przy czym porozmawiam z niektórymi osobami na temat przepuszczenia aksamitki do rekrutacji ustnej.

A moja droga Kalciu, idąc twoim tropem to 2 pierwsze podpunkty tyczą się również Ciebie, lecz ich w podaniach nie napisałaś. Idąc twoim tropem znałem Cię jak napisałaś podanie, lecz wtedy nie myślałaś, że przyjąłem Cię po znajomości. Aksamitki nie było na FreeBuild, ponieważ miała urlop, a wcześniej była aktywna. + tak trochę obraza administracji na forum :v o czym świadczą cytaty "Przez Ciebie osoba która była bardziej ogarnięta od Ciebie i przynajmniej siedziała na FB dostała degrada bo postanowiłaś sobie pokłamać.".
pitereek
Niezarejestrowany


 
28.05.2016, 21:16 -
#14
Zapraszam na rozmową rekrutacyjną. Na kanale pomocy SkyBlock na TeamSpeak3 proszę dopisać w nicku *REKRUTACJA*

Część pisemna: 6/10
Część ustna: 7/10
Podsumowanie ogólne: 13/20

Okres próbny: ---
Podsumowanie: Przyjmuję.

Notatki: Przyjmuję bez okresu próbnego ze względu na staż na FreeBuildzie.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości