[ZAMKNIĘTE]  Propozycje


Napisał(a): Gastel992


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


4 posts in this topic
Gastel992
§ Były ChatMod §

width=

Zbanowany

211 posts 39 threads Dołączył: Sep 2018
05.10.2018, 16:59 -
#1
Mianowicie mam kilka propozycji do trybów... Creative, Freebuild, Bedwars, Agario.  Zacznę najpierw od trybu Creative.

Creative
1. Kupno Działek - Proponuję by działka nowa kosztowała 40 tys. $ rozmiaru 100x100 a 20 tys.$ o połowę mniejsza czyli 50x50. I zakup mógłby się nie odbywać u adminów tylko u jakiegoś bota np. jakaś komenda /warp kupnodzialki I tam mógłby stać osadnik a nad nim napis "Kup działkę 50x50" lub "Kup Działkę 100x100" i wtedy pobierało by pieniądze 20 lub 40 tys. $ a w zamian jeszcze raz gracz może wpisać /ta /nowa. 

2. Kupno rang mógłby się też odbywać za $. Vip na 20 dni np. za 100k. $, Svip za 300k$ a Mvip za 700k$. 

3. Wnioskując do poprzedniego punktu mógłby być też na sprzedaż pieniądze, i tam najpierw proponuję zrobić porządek żeby podzielić na "Tokeny" / "Rangi" i jakby ten porządek został zrobiony to można by było zrobić jeszcze kategorię "Pieniądze" i można wybrać na jaki serwer chcemy zakupić pieniądze i proponuję żeby na sprzedaż było od 1k$ do 1 mln. $ a 1k$ mógłby kosztować np. 3 zł a milion pieniędzy np. za 40zł 

4. I na innym serwerze minecraft otrzymuje się 500$ za przebywanie na serwerze minecraft i można by było coś takiego i tutaj wprowadzić. Np. 1 minuta gry w godzinach 8 - 23 mogłaby kosztować 1$ a w godzinach 23-8 2$ doceniając to że gracz gra tutaj a nie na innym. I tak po 30 minutach w godzinach 8 - 23 dostaje się 30$ a w nocy 60$ i wtedy by zmniejszyłby proceder żebrania który może wytwarzać nieszczęsne lagi (z myślą o słabszych urządzeniach) i jeśli ktoś wyjdzie wcześniej to dostanie tyle pieniędzy na ile zasłużył ale np. -10% od zarobionej kwoty
Np. Byłem na serwerze minecraft 17 minut i powinienem dostać 17 lub 34$ Ale za karę mi się odtrąci 10% to dostanę 15,30$ lub 30,60$

5. I też zapewne gracz nowy który pierwszy raz wszedł na serwer chce się pytać o przywileje różne i żeby ograniczyć spam i reklamy bo pewnie niektórzy się logują po to żeby reklamować serwer i ma bana w nosie i to czy jest admin na trybie czy nie. Więc proponuję żeby gracz po wejściu pierwszy raz na tryb musiał poczekać 30 min. aby pisać na chacie i też zrobić taki okrutny system że jak nowy gracz będzie afczył 3 min. to go wywala na lobby i tych 30 min. nie zalicza 
Cel: Ograniczenie spamu, reklam i przyciągnięcie tym sposobem nowych graczy na serwer

Freebuild
1. Mianowicie od dnia 1 października br. jest włączony spawn potworów na działkach, niektórych graczy to może wkurzać i przeszkadzać i proponuję żeby wprowadzić jakieś komendy dla graczy wyłączające spawn mobów na działce tzn. że na jego działce nie będą się respiły potwory ani do niej wchodziły i tą samą opcję mogłaby mieć osoba która ma zaufanego na działce

2. Tak jak na Creative jest że komendą /otrzymaj otrzymujemy tam 750$ i na Freebuildzie można też zrobić coś takiego, ta sama komenda tylko nie tak duża kwota tylko np. 100$ 

3. Podpinając się w Creative pkt. 4 to nie co 30 min. 30-60$ tylko np. za 1 dzień gry 20$ na zachętę

4. Zapewne serwer ma takich graczy co są miłośnikami tartaku i żeby sobie zrobić lepiankę pewnie kopią drewno i proponuję więc by ci nowi gracze przez okres 30 dni mogli tylko wykopać 64 szt. drewna (każdego rodzaju)  na 1 dzień. 

Inne tryby
1. Na BedWarsach przy mapach gdzie w jednej drużynie gra więcej niż 1 osoba proponuję by zrobić osobne miejsca do respienia się dla innych graczy by nikt się nie wkurzał że ktoś podbiera surowce i zanim 3 graczy weźmie surowce to może się to wiązać już z przegraną drużyny kiedy ta 4 osoba nabiera więc proponuję zrobienie 4 różnych innych miejsc do respienia się tak by nikt się na kogoś nie wkurzał
2. Proponuję likwidację niektórych minigierek które nie są rentowne i zastąpienie ich nowymi trybami:
- Creative (bez działek ale za to z Cuboidami) . Każdy gracz otrzymuje coś do zaznaczenia cuboida i on nie może być większy niż 500x500.
- Survival (bez niczego) . Administracja tylko zabezpiecza dany obszar przed zniszczeniami innymi graczy, i to dla jednego gracza może zrobić raz na 3 tygodnie a tak to jak w prawdziwym surwiwalu na trybie jednoosobowym. Zapewne znajdą się fanatycy tego trybu.
Gość
Niezarejestrowany


 
05.10.2018, 17:21 -
#2
1. Co do propozycji z kupnami rang za pieniądze w minecrafcie, to jestem na nie 
2. Co do propozycji do FreeBuilda to jestem tak na NEUTRAL.
3. Co do propozycji na Minigry jestem na TAK, bo mnie też wkurza jak 1 osoba zbiera sobie cały czas surowce z  piecyka, a inne muszą bardzo długo czekać, aby nazbierać je też dla Siebie.
Myślę, że Twoje propozycje mają sens, i co niektóre można by zrealizować. Pozdrawiam.

[quote pid="47329" dateline="1538756493"]
1. Co do propozycji z kupnami rang za pieniądze w minecrafcie, to jestem na nie
2. Co do propozycji do FreeBuilda to jestem tak na NEUTRAL.
3. Co do propozycji na Minigry jestem na TAK, bo mnie też wkurza jak 1 osoba zbiera sobie cały czas surowce z  piecyka, a inne muszą bardzo długo czekać, aby nazbierać je też dla Siebie.
Myślę, że Twoje propozycje mają sens, i co niektóre można by zrealizować. Pozdrawiam.
[/quote]

[quote pid="47329" dateline="1538756493"]
1. Co do propozycji z kupnami rang za pieniądze w minecrafcie, to jestem na nie 
2. Co do propozycji do FreeBuilda to jestem tak na NEUTRAL.
3. Co do propozycji na Minigry jestem na TAK, bo mnie też wkurza jak 1 osoba zbiera sobie cały czas surowce z  piecyka, a inne muszą bardzo długo czekać, aby nazbierać je też dla Siebie.
Myślę, że Twoje propozycje mają sens, i co niektóre można by zrealizować. Pozdrawiam.


[/quote]

[quote pid="47329" dateline="1538756493"]
1. Co do kupna rang na creative za minecraftowe pieniądze, to jestem na nie, z powodu braku środków na jego opłacanie. Co do kupna działek za ustaloną kwotę, to jestem na TAK, zawsze gracz mógłby kupić sobie nową rangę nie wydawając prawdziwych pieniędzy na rangę. 
2. Co do FreeBuilda, to jestem tak na NEUTRAL, mi to moby nie przeszkadzają, iż nie mogą nas nawet zabić, a gdy nastaje dzień one chyba znikają.
3. Co do propozycji na MiniGames, to też wkurza mnie jak jedna osoba z teamu ciągle kradnie surowce z piecyka, a reszta musi czekać aby pozbierać je dla Siebie wieczność. 
Myślę, że Twoje propozycję są sensowne, i co niektóre można by było zrealizować.

[/quote]

Przepraszam, że zaspamowałem tak tym, ale nie wiem jak to usunąc, iz samo sie to tak kilka razy napisalo.

sry
Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.09.2020, 17:19 przez datura.
Gastel992
§ Były ChatMod §

width=

Zbanowany

211 posts 39 threads Dołączył: Sep 2018
06.10.2018, 12:37 -
#3
[quote pid="47329" dateline="1538756493"]
1. Co do propozycji z kupnami rang za pieniądze w minecrafcie, to jestem na nie 
2. Co do propozycji do FreeBuilda to jestem tak na NEUTRAL.
3. Co do propozycji na Minigry jestem na TAK, bo mnie też wkurza jak 1 osoba zbiera sobie cały czas surowce z  piecyka, a inne muszą bardzo długo czekać, aby nazbierać je też dla Siebie.
Myślę, że Twoje propozycje mają sens, i co niektóre można by zrealizować. Pozdrawiam.



Przepraszam, że zaspamowałem tak tym, ale nie wiem jak to usunąc, iz samo sie to tak kilka razy napisalo.

sry
[/quote]

Ok, po prostu zacytowałeś swojego posta 3 razy i mogłeś te cytaty skasować i po problemie.

(06.10.2018, 09:06)Kamilatus napisał(a): Jak wam podbieraja surowce to zajmijcie sie czyms innym

No ale czym? Każdemu przecież jest potrzebna jakaś zbroja / wełna do przemieszczania się więc co można robić? Patrzeć jak ktoś jest egoistyczny i nie chce się podzielić surowcami?
Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.09.2020, 17:19 przez datura.
Nakimeq_
Naprawdę rozgadany!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
97 posts 10 threads Dołączył: Feb 2018
21.10.2018, 21:37 -
#4
Większość propozycji jest przemyślana. Szczególnie przypadł mi pomysł z usunięciem tych minigier, na których nikt nie gra i zastąpienie ich takimi świetnymi trybami jak czysty surwiwal bez jakichkolwiek udziwnień.
pyra777_
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
10 posts 3 threads Dołączył: Jul 2018
07.01.2019, 03:04 -
#5
// Zamykam




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości