[ODRZUCONE] BadGamerPL


Napisał(a): BadGamerPL


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


3 posts in this topic
BadGamerPL
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
54 posts 10 threads Dołączył: Jul 2018
09.10.2018, 15:19 -
#1
1.Imię:Wojtek
2.Wiek: Już 15 Big Grin
3.Nick w grze:BadGamerPL
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft. no już dobre 3 lata
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer.pn-czwartek jakies 0-4godz. a w dni wolne jak dla mnie  czyli od piątku do niedzieli 3-7 godzin

6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie?Teamspeak,Skype no i niedługo facebook Big Grin
7.Komendy przydatne w roli młodszego moderatora:
/kick nick powod - wyrzuca gracza z servera
/v - daje nam niewidzialnosc postaci i na tabie
/tempmute nick czas powod - wycisza gracza
/mute nick powod - wycisza gracza az do wtedy kiedy go nie odciszymy
/unmute nick - odcisza gracza
/gm 1 - daje gamemode 1
/socialspy nick - pokazuje msg gracza
/tp nick - teleportuje do danego gracza
/warn nick powod czas - daje ostrzeżenie danemu graczu
/whois nick - pokazuje informacje o danym graczu
/c clear - czysci chat

/c off - wyłącza chat
/c on - włącza chat
/c slowa - włącza "dorosły" chat

myślę że tyle wystarczy Big Grin
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko:Jestem miły dla graczy, pomagam im, i to bardzo często, udzielam się na chacie i nie oszukuje. Nie toleruje cheaterów np.Takich co łamią regulamin lub poprostu cheatują i ciągle się wyzywają i obrażają kogoś kto nic nie zrobił. Gdy będę na stanowisku Kidmoderatora żaden taki gracz nie będzie grał na serwerze minecraft!
9.Coś o sobie:Mam na imię Wojtek. Mam 15 lat i bardzo lubię grać w piłkę. Interesuje się też jak widać komputerami, a ogólnie mam na myśli programowanie. Lubię ogólnie wszystkie dyscypliny sportowe. Dużo gram w minecrafta. Mój ulubiony serwer to właśnie lecraft.pl, i zawsze bardzo chciałem być na nim jakimś Kidmodem/Modem/Adminem itd. itd. Jeszcze nigdy na tym serwerze minecraft chyba nie cheatowałem. I myślę że nigdy nie będę
10.Czy masz sprawny mikrofon ? Oczywiście że tak
11.Jaki minecraft posiadasz ? Shiginima Launcher = Non-Premium
12.Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) Tak, i nawet kilka razy byłem. Miałem kiedyś też swój serwer.
13.Czy byłeś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Nie, w administracji lecrafta jeszcze nie byłem.



Dowidzenia. To tyle ode mnie
Vureks
Były Mod-Creative ^^
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
30 posts 7 threads Dołączył: Aug 2018
11.10.2018, 14:27 -
#2
Twoje Podanie na Mini grach nie zostało jeszcze przyjęte ani odrzucone więc

Jestem na Nie! Big Grin



   -=-==-=-=-=-=-=-=-=- Weź walnij tam REPUTKE! Heart A i dzięki :* -=-==-=-=-=-=-=-=-=-
Gość
Niezarejestrowany


 
12.10.2018, 06:40 -
#3
Typie zdecyduj się na którym trybie chcesz być w adm, najpierw piszesz podanie na mini gry, którego nie odrzucili ani nie przyjęli, potem na CV. Może zaraz na sky blocka napiszesz bo tu ci nie sprawdza? Na ogromne nie.
Smajlu_
.
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
95 posts 4 threads Dołączył: Aug 2018
01.11.2018, 03:12 -
#4




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości