[ODRZUCONE] BadGamerPL


Napisał(a): BadGamerPL


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


3 posts in this topic
BadGamerPL
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
54 posts 10 threads Dołączył: Jul 2018
24.10.2018, 14:34 -
#1
1.Imię:Wojtek
2.Wiek:15
3.Nick w grze:BadGamerPL
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft. dobre 3 lata
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer. no teraz juz ciężka nauka wchodzi w życie wiec w weekendy 2-6godz. a pn-pt ok 2/3 godziny

6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie?teamspeak, skype (na skype nie wchodze za często) no i za niecale 3/4 miesiace bedzie fb Big Grin
7.Komendy przydatne w roli młodszego moderatora:
/kick - wyrzuca gracza
/tempmute - wycisza gracza
/c off - wylacza chat
/c on - włacza chat
/cc - czysci chat
/ac - chat administracji
/vanish - stajesz sie niewidzialny
/invsee - pokazuje ekwipunek gracza
/dzien - ustawia dzien
/noc - ustawia noc
/vnoc - ustawia noc na dzialkach vip
/vdzien - ustawia dzien na dzialkach vip
/tempwarn - daje ostrzeżenie

8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko:Jestem uczciwy, często widać mnie na serwerze minecraft mc i z resztą na teamspeaku też. Pomagam graczom, no chyba że proszą o tokeny, auta itp. no to wtedy nie daje, niestety :C. Wiem już co i jak, ponieważ byłem raz na rekrutacji ustnej i wszystko mi administracja wytłumaczyła Smile znam się na komendach więc wypisałem wszystkie które znam do kidmoderatora i nigdy nie cheatowałem na lecrafcie. Dosłownie nigdy.  No i jestem dobry z ortografii. Tylko czasami robie błędy. Aha no i odrazu mowie ze ja nie dopisuje np. ę ą ó itp.
9.Coś o sobie:Mam na imię Wojtek. Mam 15 lat i bardzo lubię grać w piłkę nożną. i wogóle jestem dobrym sportowcem. Interesuje sie tez komputerami i gram często na serwerze minecraft takim jak lecraft.pl, bardzo lubię na nim grać i mam tam rangę MegaVip. Według mnie jest to najlepszy serwer minigames ponieważ: Administracja jest miła i pomocna, gracze są mili (no niektorzy nie  :| ) i wogóle sie fajnie tam gra. Zawsze chcialem być członkiem administracji tego serwera minecraft. jezdze duzo na zawody szkolne i chodzę też w wtorki i czwartki na treningi piłki nożnej. Tak wogole sport to moja pasja. więc nie obiecuje że w kazdy dzien bede na serwerze minecraft.
10.Czy masz sprawny mikrofon? Tak
11.Jaki minecraft posiadasz ? Non-Premium (Shiginima launcher)
12.Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) Tak byłem, i z tego mam doświadczenie
13.Czy byłeś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy  Nie, nie byłem
Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.10.2018, 14:57 przez BadGamerPL.
ZieLoNa
@Vip
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
26 posts 1 threads Dołączył: Oct 2018
24.10.2018, 15:30 -
#2
Rzadko przebywasz na serwerze minecraft, podanie ładne. //jestem na neutral
Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.10.2018, 15:30 przez ZieLoNa.
Emi  Blush
BadGamerPL
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
54 posts 10 threads Dołączył: Jul 2018
24.10.2018, 15:42 -
#3
Zielona ja jestem na serwerze minecraft codziennie
Więc niewiem o co ci chodzi.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.10.2018, 14:32 przez BadGamerPL.
Smajlu_
.
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
95 posts 4 threads Dołączył: Aug 2018
01.11.2018, 04:26 -
#4
Taka rada ode mnie mniej kolorów w podaniu, przestań kopiować ciągle tego jednego podania postaraj sie napisz estetycznie bo to podanie mnie kuje w oczy wiecej udzielaj się na czacie a na chwile obecną odrzucam.

Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.11.2018, 04:26 przez Smajlu_.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości