[ZAMKNIĘTE]  ZieLoNa


Napisał(a): ZieLoNa


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


8 posts in this topic
ZieLoNa
@Vip
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
26 posts 1 threads Dołączył: Oct 2018
27.10.2018, 10:20 -
#1
1.Nick: ZieLoNa
2.Powód: cheaty
3.Data nadania kary:
4.Nick Administratora, który nadał karę: RezZuPL
5.Dlaczego powinieneś mieć zniesioną karę: ponieważ zgłaszałam cheatera i rezzu mnie zbanował, myślę że to pomyłka. 
Emi  Blush
MikyyToJaa
-===TeamWafla===-
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
19 posts 3 threads Dołączył: Sep 2018
27.10.2018, 13:02 -
#2
Może to być pomyłka, ale nie wykluczone jest też to, że cheatowałaś. "Myślę, że to pomyłka." Albo "Nie mam cheatów" To standardowy tekst każdej osoby zbanowanej. Pozdrawiam.
ZieLoNa
@Vip
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
26 posts 1 threads Dołączył: Oct 2018
27.10.2018, 13:21 -
#3
Jak sprawdzałam twoje odwołania, to też tak pisałeś, a ja cheatów nie mam -,-. Zgłaszałam na ac, to rezzu mnie zbanowal! Nie wiesz jak sytuacja wygląda, wiec się nie udzielaj. Pozdrawiam ~
Emi  Blush
RezZu
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
108 posts 1 threads Dołączył: May 2018
27.10.2018, 13:24 -
#4
Prośba o bana była od PLmaxkoxPL do niego wnioski
(mój błąd że nie wpisałem w powód bana jego nicku)
MikyyToJaa
-===TeamWafla===-
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
19 posts 3 threads Dołączył: Sep 2018
27.10.2018, 14:30 -
#5
(27.10.2018, 13:21)ZieLoNa napisał(a): Jak sprawdzałam twoje odwołania, to też tak pisałeś, a ja cheatów nie mam -,-. Zgłaszałam na ac, to rezzu mnie zbanowal! Nie wiesz jak sytuacja wygląda, wiec się nie udzielaj. Pozdrawiam ~

Każdy ma prawo się udzielać, ty wypowiadasz się pod każdym postem, podaniem na forum i nabijasz sobie posty. Pzdr Big Grin.
PLmaxkoxPL_
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
14 posts 0 threads Dołączył: Aug 2018
27.10.2018, 19:05 -
#6
Witaj ZieLoNa. Gracz który został przez Ciebie zgłoszony był czysty lecz gdy zwróciłem uwagę na Cb to zauważyłem że gdy ktoś Cię uderzy to Ty wtedy nie odlatujesz i stoisz w miejscu. I to miało miejsce kilka razy. Co do Internetu to nie mogło być tego przyczyną, że nie odlatujesz bo ping miałaś dobry.
Jeżeli masz co do tego wątpliwości to możemy to wyjaśnić na Ts'ie albo Discordzie czy jakiejś inne platformie do komunikacji głosowej oczywiście jeżeli masz takie możliwości. Pozdrawiam Max Wink
                                                                                                                                       obraz
ZieLoNa
@Vip
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
26 posts 1 threads Dołączył: Oct 2018
27.10.2018, 19:59 -
#7
(27.10.2018, 19:05)Max napisał(a): Witaj ZieLoNa. Gracz który został przez Ciebie zgłoszony był czysty lecz gdy zwróciłem uwagę na Cb to zauważyłem że gdy ktoś Cię uderzy to Ty wtedy nie odlatujesz i stoisz w miejscu. I to miało miejsce kilka razy. Co do Internetu to nie mogło być tego przyczyną, że nie odlatujesz bo ping miałaś dobry.
Jeżeli masz co do tego wątpliwości to możemy to wyjaśnić na Ts'ie albo Discordzie czy jakiejś inne platformie do komunikacji głosowej oczywiście jeżeli masz takie możliwości. Pozdrawiam Max Wink
Jakbyś widział dokładniej, nic nie robiłam, tylko uciekałam. Nie będę się kłócić, poczekam te 2 tygodnie. Pozdrawiam ~
Emi  Blush
Stone_
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
73 posts 8 threads Dołączył: Sep 2018
30.10.2018, 16:21 -
#8
(27.10.2018, 19:59)ZieLoNa napisał(a):
(27.10.2018, 19:05)Max napisał(a): Witaj ZieLoNa. Gracz który został przez Ciebie zgłoszony był czysty lecz gdy zwróciłem uwagę na Cb to zauważyłem że gdy ktoś Cię uderzy to Ty wtedy nie odlatujesz i stoisz w miejscu. I to miało miejsce kilka razy. Co do Internetu to nie mogło być tego przyczyną, że nie odlatujesz bo ping miałaś dobry.
Jeżeli masz co do tego wątpliwości to możemy to wyjaśnić na Ts'ie albo Discordzie czy jakiejś inne platformie do komunikacji głosowej oczywiście jeżeli masz takie możliwości. Pozdrawiam Max Wink
Jakbyś widział dokładniej, nic nie robiłam, tylko uciekałam. Nie będę się kłócić, poczekam te 2 tygodnie. Pozdrawiam ~
to na co kurła piszesz wątek?
Starozytny
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
20 posts 12 threads Dołączył: Apr 2017
30.10.2018, 18:53 -
#9
//zamykam




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości