[ODRZUCONE] Metths


Napisał(a): Metths


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


4 posts in this topic
Metths
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
3 posts 2 threads Dołączył: Oct 2018
Wink  31.10.2018, 23:14 -
#1
1.Imię: Mateusz
2.Wiek: 14 lat i trzy miesiące
3.Nick w grze: Metths kiedyś miałem Matwiejczyk
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft: Jakieś 4 lata, ale nie jestem pewny 
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer: 2 godziny i 30 minut

6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie?:  Skype, TS (ale jestem tam zbanowany)
7.Komendy przydatne w roli młodszego moderatora: /kick [nick], /ban [nick], /tempban [nick], /whois [nick], /weather storm/sun, /day, /night, /banip [nick], /vanish, /spectate [nick], /down
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: Ponieważ lubię pracować dla innych i czerpię z tego przyjemność. Można na mnie polegać.
9.Coś o sobie: Mam na imię Mateusz, mieszkam na podlasiu. Moim hobby jest latanie samolotem. Lubię podróżować w nieznane. Czasu na naukę mam niewiele, ponieważ poświęcam swój czas na komputer. Lubię czytać książki i pomagać osobom w trudnych sytuacjach. Przygodę minecrafta zacząłem w drugiej połowie pierwszej klasy podstawówki. Mam bardzo dużo przyjaciół. Lubię pisać opowiadania i pisać do gazetki szkolnej. Moim marzeniem jest zostać pilotem lub stewardem. Lubię budować różne, ciekawe budowle. Mam psa. Lubię też słuchać muzyki. Zawsze podziwiałem serwer LeCraft.pl za trud w niego włożony.
10.Czy masz sprawny mikrofon ? Tak, oczywiście
11.Jaki minecraft posiadasz ? Premium
12.Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) Tak byłem junior moderatorem
13.Czy byłeś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ?  Nie, nie byłem.
_nie_znana_
_nie_znana_ ~ Gracz88
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
10 posts 1 threads Dołączył: Oct 2018
31.10.2018, 23:19 -
#2
Nie znam, podanie nie estetyczne, za dużo tego ,,Lubię”, do niektorych komend km nie ma dostępu, a większości z nich jest niepraktyczna w tej roli. Na nie
Smajlu_
.
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
95 posts 4 threads Dołączył: Aug 2018
01.11.2018, 00:43 -
#3
(31.10.2018, 23:14)Metths napisał(a):
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie?:  Skype, TS (ale jestem tam zbanowany)

Za co jesteś zbanowany na TS3? Daj screenshot lub po prostu napisz
Metths
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
3 posts 2 threads Dołączył: Oct 2018
01.11.2018, 11:30 -
#4
Jestem zbanowany za reklamę swojego serwera minecraft na 5 osób. Nie miałem z kim pograć na moim serwerze minecraft, więc do kogoś dołączyłem i zapytałem. Podałem IP i nagle ,,You are banned by reklama''
Smajlu_
.
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
95 posts 4 threads Dołączył: Aug 2018
01.11.2018, 12:59 -
#5
Ok rozumiem, boję się że będziesz chciał wykorzystać range administratorska aby brać ludzi na ten twój 5o osobowy serwer, bo gracze jak dobrze wiemy sluchają się administracji. Dlatego też odrzucam

Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.11.2018, 12:59 przez Smajlu_.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości