[ZAMKNIĘTE]  Pożegnanie


Napisał(a): Nakimeq_


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


16 posts in this topic
Sharp_Dragon
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
179 posts 11 threads Dołączył: Oct 2018
03.11.2018, 22:12 -
#11
O żadnych raczej problemach administracyjnych nie słyszałem, lecz skoro to prawda co się tu ostatnio dzieje... Wolę się w sprawy administracji nie wtracac, bo nie chce zostać może za to w jakiś sposób ukarany. Co do administracji LeCraft'a, to ja nic do nich nie mam, bo nigdy nic złego mi nie zrobili. No cóż żegnaj Nakimq'u :v
Ps: Na lecrafcie będziesz jeszcze grał, czy po utraceniu rangi całkiem z LeCraft'a odszedłeś?

RezZu
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
108 posts 1 threads Dołączył: May 2018
03.11.2018, 22:37 -
#12
To niezła ranga za owalnie się Tongue a jak jesteś DEBILEM i nie umiesz czytać to wkleję ci tu jeszcze raz ``NAKIMEQ ZA SWOJE ZACHOWANIE I WYPISYWANIE DO GRACZY NA TEMATY ADMINISTRACJE ZOSTAJESZ BEZPOWROTNIE USUNIETY Z ADMINISTRACJI``
Pozdro <3
Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.11.2018, 22:50 przez Ikkenavn.
test10
Czytający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
0 posts 1 threads Dołączył: Mar 2017
03.11.2018, 22:41 -
#13
Wyleciales za rozpowszechnianie danych administracji do innych, wyzywales administracje, nie wiem czy wiesz ale rowniez roziles graczowi, że "zabijesz jego matke", wiesz, że sa to grozby karalne? Tobie za to co zrobiles grozi spora kara i teraz nie zamierzam tego zostawic, zglosze cie na policje bo naruszyles zasady prywatnosci oraz poufnosci.
Co do Wodorosta to wlamywal sie na konta administracji - polecam, kolejny do zgloszenia na policje

Tak sie sklada, że od cheaterow nie oczekujemy żadnej pozytywnej opinii zresztą czego tu oczekiwać od takich osob

Rexen co do twoich bezpodstawnych powodow "jak oszukasz 1 lvl masz bana" ty chyba cos musiales brac xd, a kolega twoj wylecial za wyzywanie administracji oraz rozpowszechnianie danych i grozby karalne, wiec nie polecam tego allegrowicza
Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.11.2018, 22:45 przez test10.
Rexio120_
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
11 posts 0 threads Dołączył: Jun 2018
03.11.2018, 22:46 -
#14
Szkoda czasu na takich typów jak ty mordeczko <3 mamy o wiele lepsze "gówniane serwerowe sprawy" niż odpisywanie na takie coś XD
Gość
Niezarejestrowany


 
03.11.2018, 22:47 -
#15
Eraveng serdecznie nie pozdrawia serwera minecraft.
Tak wgl vodo szanuje za to wlamanie Tongue

[quote pid='48141' dateline='1541281663']
Eraveng serdecznie nie pozdrawia serwera minecraft.
Tak wgl vodo szanuje za to wlamanie Tongue 


i tak na marginesie to JD
[/quote]
Majaquuu
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

14
560 posts 24 threads Dołączył: Jan 2017
03.11.2018, 22:52 -
#16
Brawo dla ciebie Nakimeq, za  twój poziom rozwoju. Rozpowszechniałeś dane osobowe, oraz informacje poufne. A ci źli to ci co ci każą wykonywać twoje obowiązki, brawo brawo. Twoja logika jest na poziomie dziecka które jeszcze nie myśli, co robi, kiedy robi oraz gdzie robi. Zaorałeś siebie sam w tym pożegnaniu. Spoko że powiedziałeś o mnie lizodup, wrzucając do wora moją całą osobę po 1 sytuacji. W której to masz problem do mnie że napisałeś : Najlepiej usunąć coś tam z minigier, i dac zwyklego survivala. No brawo brawo ze względu że ty byłeś z CV to gratuluje że wtrącasz sie do Minigier.  


Podsumowując zachowałeś się jak dzieciak, który dostał 2 szansę i trututu robie co chce bo mam range.
Puknij się w łeb i to tak porządnie, bo chyba masz kuku na muniu.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.11.2018, 22:54 przez Majaquuu.
Smajlu_
.
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
95 posts 4 threads Dołączył: Aug 2018
06.11.2018, 00:20 -
#17
Zamykam to bo dzieciak juz tutaj nic nie napisze.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości