[ZAMKNIĘTE]  Pożegnanie


Napisał(a): Nakimeq_


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


16 posts in this topic
Nakimeq_
Naprawdę rozgadany!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
97 posts 10 threads Dołączył: Feb 2018
03.11.2018, 17:39 -
#1
Siemka. To ja, Nakimeq. Od jakiegoś czasu atmosfera panująca w tej administracji jest nie do wytrzymania. Jak można się domyślić zostałem wyrzucony nie podając mi KONKRETNYCH powodów. Ale mniejsza. Znalazłem serwer gdzie moje umiejętności zostały docenione i otrzymałem rangę ip: cl********** (żartowałem nie jestem na tyle wredny , aby podać ip serwera minecraft. W tym momencie żałuję, że nie odszedłem kiedy zrobiła to Yinsomnia, Sancori i Michu. Postaram opisać się kilka osób z tego serwera minecraft. Ps. Drodzy moderatorzy żyjemy w 21 wieku i nie wypada usuwać oraz zamykać postów, bo się wam nie podobają.

1. GaGa_36 -  to taki serwerowy hitler. Wydaje bardzo rozsądne rozkazy np. zbuduj kur** tego spawna, bo jak nie to wypie*ole cie z adm !
2. Majaquuu, czy jak on tam miał - Lubi lizać dupe gadze i wgl jest lizusem. Ps. Sam jesteś cytuję: "debil"
3. Rayyer - spoko morda do ciebie nigdy nic nie miałem Wink
4. Smajlu - ty równiez byłeś bliski odejściu i teraz rozumiem dlaczego, ale ty jesteś spoko osobą
5. Vureks - udaje, że wszystko umie, a tak naprawdę grubo się myli
6. MGTM - jeden z największych ogarów na cv
7. xZakk -  jesteś nowy i nie znasz uroków tego serwera minecraft
8. risem - fajnie było pomagac ci przy budowie spawna na fb
9. Starozytny - niby ogar, ale zbyt ulega gadze
10. hydRa - właściciel, który kupuje kebsy za kasę z waszych vipóv
11. Monstrum - głupi ma zawsze szczęście. nic nie robił a dostał admina na cv xD
12. KatrinBoss - Szkoda, że nie miałem okazji dłużej z tobą pracować.
13. KamilOnline - umie... no właściwie nic nie umie
14. KFAK żałuj, że wrócełeś ( nie warto )
15. rezzu szpanuje, że ma rangę za owalanie się

Oto recenzja gwiazd z administracji lc (tych których nie wymieniłem; są dla mnie neutralni) Tak jak wyżej napisałem nie wypada zamykać tego wątku oraz banować moje konto, bo tak właściwie za co mielibyście mnie banować ? za to, że mówię prawdę ? No to ten.. tego .. podsumowując ten serwer ma administracje, ale jej nie ma, czyli ten serwer nie ma przyszłości, gdy dalej będzie tak postępował.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.11.2018, 22:49 przez test10.
Wodorost_456
NIE GRA JUŻ NA LC

width=

Zbanowany

57 posts 9 threads Dołączył: Jul 2018
03.11.2018, 17:44 -
#2
Masz racje, oni sa zacofani. Ja tez odszedłem. Pa
Nakimeq_
Naprawdę rozgadany!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
97 posts 10 threads Dołączył: Feb 2018
03.11.2018, 17:56 -
#3
Zapomniałbym dodać. Przewiduję, że jakaś osoba wyśle link na główną konfę administracji i dopisze mnie do listy osób zrecenzowanych próbując wymyślić coś śmiesznego. Za dobrze znam tą administrację i wiem, że jeżeli dalej będziecie tak postępować to ten serwer upadnie jak wiele innych.

A i jeszcze jedno. Osoby które są w sradministracji tego gówna i zgadzają się ze mną radzę wam odejść, bo to się nigdy nie zmieni
Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.11.2018, 18:00 przez Nakimeq_.
Wodorost_456
NIE GRA JUŻ NA LC

width=

Zbanowany

57 posts 9 threads Dołączył: Jul 2018
03.11.2018, 18:04 -
#4
Masz racje! To jest wielkie gowno
Gość
Niezarejestrowany


 
03.11.2018, 18:13 -
#5
Ten serw to jedno wielkie gówno ?

Zgadzam się z wodo i nakimeq. Sama wiem z swojej osoby, że nie zwracać ie uwagi na czat a jak ktoś osobie która pisze na czerwono zwróci uwagę to dostaje muta więc no.
ReXen
._.
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
24 posts 3 threads Dołączył: Mar 2018
03.11.2018, 18:16 -
#6
Prawda XD

Osoby takie jak ganja sa w adm który miał 17641824 banów za cheaty wyzywanie administracji XDD do tego w adm minigier jest z jakies 10 osob które podania nawet nie pisały. Jak tu za samo napisanie prawdy sie wylatuje to ja sie juz boje za co ty wyleciales bo niektore powody sa naprawde smieszne w tej adm.

nie pozdrawiam i nie polecam byc w tej adm

pozdrawiam i szanuje tylko osobe ktora napisala ten wątek xD

dodam jeszcze cos na temat gildii odkąd bumcyk nie wbija panuje tam totalny chaos

gaga sobie ustala swoje zasady ktorych w regulaminie nawet nie ma np. jak oszukasz 1v1 to masz bana na tydzien XD

Napewno zaraz ktoś wbije i po banuje kazdego za prawde o tym serwerze minecraft bo tak trudno ja przyjąć to chyba tak bardzo ich boli.... Smile
Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.11.2018, 19:44 przez ReXen.
hokagen
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
313 posts 24 threads Dołączył: Sep 2017
03.11.2018, 18:21 -
#7
Już cie za to typie lubię
Nakimeq_
Naprawdę rozgadany!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
97 posts 10 threads Dołączył: Feb 2018
03.11.2018, 19:14 -
#8
bez graczy serwer nie istnieje a gdy wy będziecie tak dalej postępować stracicie graczy i zarazem serwer
Gość
Niezarejestrowany


 
03.11.2018, 19:58 -
#9
WeronisiaQ where are you? [*] Sad
Nakimeq_
Naprawdę rozgadany!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
97 posts 10 threads Dołączył: Feb 2018
03.11.2018, 20:39 -
#10
Droga administracjo. Coś długo zajmuje wam napisanie czegoś sensownego i stosownego pod tym wątkiem. Czyżbym miał rację i trudno wam się do tego przyznać ?




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości