[ODRZUCONE] rekrutacja


Napisał(a): kasjano12345


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


1 posts in this topic
kasjano12345
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
3 posts 3 threads Dołączył: Nov 2018
05.11.2018, 21:33 -
#1
|B    1.Imię: Alan
                                                                                                                     2.Nick w grze: kasjano12345
                                                                                                                   [b] 3. [b] Wiek 13 lat[/b][/b]
                                                                                                                     4.Mogę grać gdzieś 5h dziennie i w weekendy 
                                                                                                                    5.Mam:Skype,fb.ts
                                                                                                                    6.Komendy przydatne w roli młodszego moderatora:
                                                                                                                    /kick nick powód
                                                                                                                   /rain
                                                                                                                  /day
                                                                                                                  /night
                                                                                                                  /sun
                                                                                                                  /chat on/of
                                                                                                                  7.[b]Czemu mnie masz wybrać?:Mam [b]umiejętności [b] ,które pomogą mi spełnić sie na tym [/b][/b][/b]
[b][b][b]                                                                                                     [/b][/b][/b][b][b][b]stanowisku[/b][/b][/b]
[b][b][b]                                                                                                     8.Coś o sobie:Mam na imię Alan mam 13 lat urodziłem się w Poznaniu mam brata i                                                                                                                siostrę i lubię grać MInecrafta.[/b][/b][/b]
[b][b][b]                                                                                                   9:[b]Czy masz sprawny mikrofon ? tak[/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b]                                                                                                   10:minecraft: [b]SHIGINIMA [dosyć znany][/b][/b][/b][/b][/b]
[b][b][b][b][b]                                                                                                   11:Nie byłem na żadnym serwerze minecraft adminem[/b][/b][/b][/b][/b]
Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.11.2018, 21:34 przez kasjano12345.
test10
Czytający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
0 posts 1 threads Dołączył: Mar 2017
14.11.2018, 10:43 -
#2
Nie dostosowałeś się do wzoru. Na dodatek napisałeś 2 podania nie stosując odstępów czasowych.
Na tą chwilę odrzucam.
//Zamykam

Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.11.2018, 10:43 przez test10.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości