[PRZYJĘTE] Retriopum


Napisał(a): Braego


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


3 posts in this topic
Braego
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

18
111 posts 3 threads Dołączył: Nov 2017
06.11.2018, 18:28 -
#1
1. Imię: Miłosz 

2. Wiek: [b]16 lat (na papierku 18) [/b]

3. Nick w grze: [b][i][b]Retriopum[/b][/i][/b]

4. Czas od kiedy gracz na serwerze minecraft Lecraft: [b]Od listopada ubiegłego roku.[/b]

5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na grę:[b] W tygodniu od 4 do 5 godzin. A w weekendy od 5 do 6 (oczywiście podaje godziny przykładowe gdyż nie wiem co może mnie spotkać każdego dnia).[/b]

6. Czy posiadasz wyżej wymieniony programy?: [b]Tak, posiadam wszystkie z wymienionych powyżej programów.[/b]

7. Komendy przydatne w roli młodszego moderatora: 

*Karanie graczy*
✖  [b]/tempban <nick> <czas> <powod> - banuje gracza na określony czas np: 1d[/b]
✖ [b]/tempmute <nick> <czas> <powod> - "zaszywa" graczowi usta na określony czas np: 10 minut.[/b]
✖ [b]/ban <nick> <powod> - banuje gracza na zawsze.[/b]

✖  [b]/kick <nick> - wywala gracza z serwera minecraft.  [/b]
[b][b][i]✖ [/b][/i][/b][b][b]/mute <nick> <powod> - "zaszywa" graczowi usta na zawsze. [/b][/b]

*komendy przydatne*  
✖ /chat off - Wyłącza chat.
✖ /chat on - Włącza chat.
✖ /chat clear -  Czyści chat.

*komendy dodatkowe*
[b]/helpop <tresc> - komenda przydatna dla graczy, dzięki której gracz może komunikować się z administracją z celu wyjaśnienia jakiegoś błędu i tym podobne...
[/b][b]/friends - Komenda, dzięki której gracze oraz administracja mogą sporządzić oraz dodać listę swoich znajomych.[/b]

8. Dlaczego akurat ciebie mam wybrać na to stanowisko?: [b][i][b]Ponieważ jestem osobą, która bardzo dobrze zna komendy oraz byłem już kilka razy w administracji serwera minecraft, a nawet miałem przyjemność być opiekunem creative, oraz opiekunem mini gier. Moja ortografia oraz interpunkcja jest na dość wysokim poziomie, ale jestem tylko człowiekiem i błąd może się pojawić. Nie boję się wyzywań, jestem otwarty na nowe znajomości, oraz chętny aby nieść pomoc potrzebującym mnie użytkownikom serwera minecraft.[/b][/i][/b]

[b][i][b]9. Coś o sobie: [b][i][b][i][b]A więc tak, nazywam się Miłosz i pochodzę z województwa Mazowieckiego. Na ogół jestem spokojnym, poukładanym oraz miłym człowiekiem, który tak jak już wyżej wspomniałem jest otwarty na nowe propozycje, tudzież znajomości. Łatwo łapie kontakt z innym i nie mam problemu z tak zwaną "gadką". Jestem osobą rozgadaną, towarzyską i chętną do działania. W dni wolne uczęszczam na lekcje śpiewania i chciałbym w przyszłości zostać zawodowym piosenkarzem, tudzież aktorem w filmach.[/b][/i][/b][/b][/i][/b][/i][/b]

[b][i][b]10.  Czy masz sprawny mikrofon?: [b][i][b][i][b][b][i][b][i][b]Tak, posiadam sprawnym mikrofon.[/b][/i][/b][/b][/i][/b][/i][/b][/b][/i][/b][/i][/b]

[b][i][b][b][i][b][i][b][b][i][b][i][b]11.  Jaki minecraft posiadasz?: [b][i][b][i][b][b][i][b][i][b][b][i][b][i][b]Posiadam minecrafta premium, ale chwilowo gram na laptopie i lece na zyczu.[/b][/i][/b][/b][/i][/b][/i][/b][/b][/i][/b][/i][/b][/b][/i][/b][/i][/b][/b][/i][/b][/i][/b][/b][/i][/b][/i][/b]

[b][i][b][b][i][b][i][b][b][i][b][i][b][b][i][b][i][b][b][i][b][i][b][b][i][b][i][b][b]12. Czy miałeś już możliwość bycia członkiem administracji na innym serwerze minecraft?: Tak, byłem czatownikiem na jednym znanym serwerze minecraft.[/b][/b][/i][/b][/b][/i][/b][/i][/b][/b][/i][/b][/i][/b][/b][/i][/b][/i][/b][/b][/i][/b][/i][/b][/b][/i][/b][/i][/b]

[b][i][b][b][i][b][i][b][b][i][b][i][b][b][i][b][i][b][b][i][b][i][b][b][i][b][i][b][b][b]13. Czy byłeś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft.pl?: Tak, byłem już w administracji między innymi byłem opiekunem creativa, opiekunem minigier.[/b][/b][/b][/i][/b][/b][/i][/b][/i][/b][/b][/i][/b][/i][/b][/b][/i][/b][/i][/b][/b][/i][/b][/i][/b][/b][/i][/b][/i][/b]
"Milczenie w odpowiednim momencie jest ważniejsze i lepsze od wszelkich słów."

~ Plutarch
xZakk
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
110 posts 15 threads Dołączył: Dec 2017
06.11.2018, 18:57 -
#2
16 lat na papierku 18?
Nie widzialem cie na serwerze minecraft a na pewno sie nie udzielasz
Popraw podanie
Na nie
Smajlu_
.
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
95 posts 4 threads Dołączył: Aug 2018
06.11.2018, 21:40 -
#3
Zapraszam jutro tj. 07.11.2018 o godzinie 16:00 na nasz Teamspeak3: ts.lecraft.pl do nicku dodaj / rekrutacja
Smajlu_
.
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
95 posts 4 threads Dołączył: Aug 2018
07.11.2018, 18:51 -
#4




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości