[ODRZUCONE] [Podanie]RedKnight


Napisał(a): RedKnight


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


1 posts in this topic
RedKnight
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
14 posts 10 threads Dołączył: Nov 2018
09.11.2018, 18:59 -
#1
Moje imię to Piotr


*********************************************


Mój nick w grze to RedKnight.


*********************************************


Mój wiek to 14 lat.


*********************************************


Na serwerze minecraft jestem już koło  dwóch. Napewno z czasów Starej Edycji.
Tak, zapoznałem się z regulaminem. Inaczej bym nawet się nie rejestrował.




Dlaczego to właśnie ja powinienem dostać tą rangę? Chciałbym ją dostać, ponieważ chcę pomagać serwerowi.
Napewno będę pilnował czatu w grze i Będę Też pomagał graczom jak będą potrzebowali pomocy. 
jeśli będą pisać z błędami. Jestem ogarniętym chłopcem, umiem być miły i śmieszny, ale kiedy trzeba umiem
być surowy i stanowczy. Nie bawię się komendami, jak niektórzy nieogarnięci członkowie ekipy. Dlatego według mnie mam szansę na dostanie tej rangi.



***********************************************


Co zamierzam zrobić dla serwera minecraft? Zamierzam przede wszystkim pomagać młodym i niedoświadczonym graczom oraz poprawiać ich, gdy napiszą coś błędnie. Po drugie przede wszystkim zamierzam pilnować czatu. Denerwuje mnie, gdy ktoś pisze z błędem lub przeklinając. Dla serwera minecraft postanawiam także organizować różne eventy, jak np. Spleef, O/X, Splegg.


********************************************


Coś o sobie: Mam 14 lat i jestem Piotr. Jestem ogarniętym chłopcem, który nie przeklina i lubi pływać. Lubię także malować farbami, rysować kredkami oraz uwielbiam grać w piłkę nożną, czy w siatkówkę. Mam wielki talent gotowania oraz fryzjerstwa i artystycznny. Gdy będę dorosły postanawiam być malarzem, kucharzem lub fryzjerem. Albo też sportowcem. Ale, przecież jest jeszcze wiele czasu na pomyślenie, kim chce się zostać w przyszłości, kiedy będzie się już dorosły.


************************************


Kontakt: Mam facebooka, skype, gg i Ts-3. Wszystko podam na PW jeśli ktoś spyta.

************************************



Wymagania:
-Składka miesięczna po 11,07 zl sms - Na razie nie mogę. Przykro mi. Jeśli będę mógł - Powiadomię was. [img=0x0]http://infocraft.eu/forum/images/smilies/sad.gif[/img]
-Znajomość komend minimum 6/10 - Komendy znam około 9/10! Według mnie, z komend będę celujący [img=0x0]http://infocraft.eu/forum/images/smilies/smile.gif[/img]
-Znajomość słownika: Jestem w klasie najlepszy z ortografii, jeśli o to chodzi. Z tym nie będzie większego problemu.
-Ogarnianie: Jestem ogarniętym chłopcem. Nie przeklinam, jestem dobry z ortografii i komend.
-Minimum 10 postów/tematów na forum! Jest!
-Minimum 6 dni grania na serwerze minecraft. Jestem już na serwerze minecraft o kolo 2 miesięcy 
test10
Czytający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
0 posts 1 threads Dołączył: Mar 2017
14.11.2018, 10:41 -
#2
Za duzo postów w krótkim odstępie czasowym, czas pomiędzy kolejnymi podaniami to 14 dni.
Odrzucone
//Zamykam

Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.11.2018, 10:41 przez test10.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości