[ODRZUCONE] podanie


Napisał(a): rob123


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


5 posts in this topic
rob123
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
12 posts 6 threads Dołączył: Oct 2018
11.11.2018, 10:20 -
#1
1 imie-Robert                                                                                                                                                                                                              2 Wiek-17lat                                                                                                                                                                                                               3 Nick W grze: rob123                                                                                                                                                                                                  4 czas od kiedy gram na serwerze minecraft Lecraft.pl: miesiac albo 3 tygodnie                                                                                                                                             5 Czas dzienny jaki mozesz poswiecic na serwer 3-5godzin                                                                                                                                              6 czy posiadasz powyzej wymienione programy? jakie? Facebook discord                                                                                                                          7 komendy przydatne w roli mlodszego KidModeratora: /kick nick powod-wyrzuca gracza z serwera minecraft /v daje nam niewidzialnosc postaci i na tabie /tempmute nick czas powod-wycisza gracza /mute nick powod-wycisza gracza az do w tedy kiedy go nie odciszymy /unmute nick-odcisza gracza /socialspy-pokazuje msg gracza /tp nick teleportuje do danego gracza /warn nick powod daje ostrzezenie danemu graczowi /whols nick pokazuje informacje o danym graczu /c clear wyczyszcza chat /c off wylacza chat /c on wlacza chat /c slowa wylacz dorosly chat                                                                                                            8 dl11aczego mamy ciebie wybrac na te stanowisko jestem dobry pomagam innym nie oszukuje nikogo uwielbiam pomagac innym i zawsze jestem na serwerze minecraft                                                                                                                                                                                                                     9 cos o sobie: mam na imie Robert mam 17lat lubie technike i pilke nozna jestem mily i mam dobre relacje z admins                          tracja lubie tez koszykuwke i wfy bo lubie poczwiczyc sobie w koszykuwce by byc dobrym sportowcem i lubie bawic sie z moimi kolegami w pilke bardzo jestem wysportowany lubie grac w Gta san andreas  gta 5 battlefileda 1 2 3 4  najewiecej gram w minecraft singleplayer i multiplayer                                                                                             10 czy masz sprawny mikrofon srednio                                                                                                                                                                            11 Jaki minecraft posiadasz? nonpremium                                                                                                                                              12 czy miales mozliwosc byc juz czlonkiem adminstracji? (niepodawaj ip) nie                                                                                                                 13 czy byles juz w adminstracji na serwerze minecraft Lecraft.pl? niie jescei nie bylem

sory ze takie porozucane ale mialem lagi jak pisalem Sad
Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.11.2018, 10:22 przez rob123.
Sharp_Dragon
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
179 posts 11 threads Dołączył: Oct 2018
11.11.2018, 10:41 -
#2
Popraw to podanie, bo nieprzyjemnie się je czyta...

Werciok
Naprawdę rozgadany!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
86 posts 1 threads Dołączył: Aug 2018
11.11.2018, 10:56 -
#3
Podanie rozwalone i nieestetyczne. Błąd w nazwaniu tematu. [PODANIE] podanie? Popraw to
Jeśli pomogłam, zostaw reputke!
rob123
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
12 posts 6 threads Dołączył: Oct 2018
11.11.2018, 10:56 -
#4
sory ze poruzucane ale lagi jescie raz powiem Smile
rob123
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
12 posts 6 threads Dołączył: Oct 2018
11.11.2018, 12:21 -
#5
moje drugie podanie jest juz wiec mozecie je przeczytac
riserm_
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
8 posts 2 threads Dołączył: Nov 2016
13.11.2018, 12:52 -
#6
Kolejne podanie można złożyć po 2 tygodniach
//odrzucam

Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.11.2018, 12:52 przez riserm_.
[url=https://naforum.zapodaj.net/8d107990001d.png.html][/url]





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości