[ZAMKNIĘTE]  Logowanie2


Napisał(a): ciampek202


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


3 posts in this topic
ciampek202
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
101 posts 7 threads Dołączył: Dec 2016
15.11.2018, 07:16 -
#1
Napisałem dwa tygodnie temu post, ale nie został zauważony, więc po prostu przeklejam jego zawartość tutaj:

Hej! Z tego co wiem, jakiś czas temu był "unban all". Z tego powodu, postanowiłem spróbować się zalogować na moje konto o nicku "ciampek202". Jednak przed zbanowaniem używałem funkcji automatycznego logowania, która była dostępna dla graczy posiadających zakupionego minecrafta ze strony mojang, a mimo tego, gdy spróbowałem wejść do gry, pojawił mi się komunikat: "Zaloguj sie, uzywajac komendy /login <haslo>". Próbowałem już wszystkich kombinacji haseł, jakich kiedykolwiek używałem do tej gry, ale żadne z nich nie okazało się być prawidłowe.

W związku z tym, chciałbym prosić o zresetowanie hasła przypisanego do tego nicku. Jeżeli byłoby to konieczne jestem w stanie udowodnić posiadanie przeze mnie tego konta.
Jeżeli jednak jest to celowe i w zamyśle nie miałem mieć dostępu do gry z tego nicku, prosiłbym o chociażby danie mi znać, iż tak właśnie jest.
Spokój... Ważna rzecz, w której posiadaniu jest tylko nieliczna większość z mniejszości ogromnej populacji tego świata c:
Starozytny
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
20 posts 12 threads Dołączył: Apr 2017
15.11.2018, 09:28 -
#2
Konto zostaje usuwane po 60d nieobecności
ciampek202
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
101 posts 7 threads Dołączył: Dec 2016
16.11.2018, 23:10 -
#3
Tak, wiem o tym. Tyle, że jestem pewien, iż przy pierwszej próbie zalogowania się po unbanie od mojego zbanowania minęło na spokojnie ponad pół roku
Spokój... Ważna rzecz, w której posiadaniu jest tylko nieliczna większość z mniejszości ogromnej populacji tego świata c:
Starozytny
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
20 posts 12 threads Dołączył: Apr 2017
25.11.2018, 12:18 -
#4
Konto zajęte przez inna osobę po upływie 60d od ostatniej aktywności na koncie.

//zamykam




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości