[ODRZUCONE] zimek


Napisał(a): zimek


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


11 posts in this topic
zimek
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 1 threads Dołączył: Nov 2018
15.11.2018, 13:30 -
#1
1.Kacper 
                                                                  2. 16lat 
                                                                  3. zimek16 
                                                                  4. Gram od 3lat 
                                                                  5. 3-5 godz 
                                                                  6. Facebook Skype ts mogę mieć 
                                                                  7.  /help – Lista komend dostępnych na serwerze minecraft
                                                                   /list – Wyświetla listę zalogowanych graczy
                                                                   /say <wiadomość> – Wysyła wiadomość do wszystkich graczy
                                                                   /give <nick> <id przedmiotu> <ilość> – Wysyła graczowi przedmiot
                                   /tp <twój nick> <nick przyjaciela> (lub na odwrót) – Teleportuje cie do gracza, lub teleportuje gracza do ciebie
                                                                   /time – Ustala czas dnia np: /time 8
                                                                   /kick <nick> <powód> – Wykopuje gracza
                                                                   /ban <nick> <powód> – Banuje gracza na Nick
                                                                   /unban <nick> – Odbanowuje gracza
                                                                   /ipban <IP> – Banuje gracza na IP
                                                                   /unban-ip <IP> – Odbanowuje gracza
                                                                   /slay <nick> – Zgładza gracza
                                                                   /spawn – Przenosi osobę co to wpiszę na spawn
                                                                   /motd – Wyświetla wiadomość powitalną
                                                                   /weather <stormy/sunny> – Ustala rodzaj pogody
                                                                   /mute <nick> – Ucisza gracza
                                                                   /unmute <nick> – Zdejmuje uciszenie z gracza
                                                                   /heal <nick> – Ulecza gracza 
     8. Długo gram w MC i znam się na grze więc mogę zostać modem lub adminem.Bardzo dużo czasu poświęcam tej grze. 
     9.Mam 16 lat lubię grac w piłkę i siatkówkę dużo czasu przebywam na rowerze lub z kolegami.Chodzę do 3Gim. Jestem wyrozumiały 
      i uczciwy wobec graczy.Nie używam wulgaryzmów,nie pisze obraźliwych rzeczy na graczy.
                                                                 10. Tak 
                                                                 11. NONPREMIUM 
                                                                 12. Nie nie byłem
                                                                 13. Nie nie byłem
Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.11.2018, 13:39 przez zimek.
KaMeL
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
116 posts 5 threads Dołączył: Jan 2018
15.11.2018, 14:37 -
#2
Nie kojarzę Cię z serwera minecraft , do większości komend kidmod nie ma dostępu
Napisałeś podanie na KIDMODA ,nie moda czy admina więc punkt 8 jest bez sensu
ogólnie puntkty 8 i 9 słabo

Na NIE
RezZu
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
108 posts 1 threads Dołączył: May 2018
15.11.2018, 15:25 -
#3
Tak jak kamel mówi
Nie...
Kirkrrr
Trybun Ludowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
37 posts 0 threads Dołączył: Nov 2018
15.11.2018, 16:33 -
#4
Błędy zostały wytyczone niżej więc nie pozostaje mi nic innego jak być na nie...



Życie zaczyna się tam gdzie kończy się lęk



                                                                                                                                  
zimek
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 1 threads Dołączył: Nov 2018
15.11.2018, 17:16 -
#5
(15.11.2018, 14:37)KaMeL napisał(a): Nie kojarzę Cię z serwera minecraft , do większości komend kidmod nie ma dostępu
Napisałeś podanie na KIDMODA ,nie moda czy admina więc punkt 8 jest bez sensu
ogólnie puntkty 8 i 9 słabo

Na NIE

1.nie musisz mnie kojarzyć 
2.Bo znam takie komendy
3.napisałem tak bo sie nie dopisałem kid
4.miałem napisac coś o sobie
5.koniec
RezZu
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
108 posts 1 threads Dołączył: May 2018
15.11.2018, 18:01 -
#6
zimek musi cię kojarzyć XD Poza tym KaMel Dobrze napisał
Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.11.2018, 18:09 przez RezZu.
Rexio120_
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
11 posts 0 threads Dołączył: Jun 2018
15.11.2018, 21:10 -
#7
Z 18 podanych komend miałbyś dostęp do 4. Kidmod to osoba od pomagania i pilnowania czatu. A ty piszesz że moda lub admina wątpię że to był błąd, lecz mogę się mylić...
Ikkenavn
Ktos
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
70 posts 1 threads Dołączył: Feb 2016
17.11.2018, 14:03 -
#8
Wiesz co to jest ranga młodszy moderator(kidmod)? Jest to osoba która ma pilnować chatu, a nie na przykład dawać itemy. Trochę za wysoko cenisz tą rangę. Na nie
obraz
Plutoo__
Pieseł
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
0 posts 3 threads Dołączył: Apr 2018
17.11.2018, 19:54 -
#9
16lat? No chyba 10 jak patrzę na budowę zdań i ortografię. Komendy podejrzewam że z internetu są skopiowane. Słabo rozpisane to podanie, robione na kolanie według mnie albo i nawet na stopie. 0 estetyki. No cóż mogę rzec jak nie to, że jestem na NIE.
Pozdrawiam
Smoczakrew_
Czytający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
0 posts 4 threads Dołączył: Sep 2018
17.11.2018, 20:44 -
#10
mi się podoba punkt 8 Tongue




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości