[ZAMKNIĘTE]  Bezpodstawne zbanowanie


Napisał(a): Aditu


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


6 posts in this topic
Aditu
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 1 threads Dołączył: Nov 2018
19.11.2018, 20:04 -
#1
Odwołanie od kary
Nick:Aditu
Powód : Cheaty
Nick Admina: Majaquuu
Czas pozostały do końca kary
13 dni
Argumenty:
Dostałam bana od admina Majaquu za cheaty ,których nie miałam. Używam tylko dozwolonego kitu enderman osobiście brzydzę się cheatami i nigdy ich nie używam nawet ich nie posiadam. Proszę o odbanowanie i to jak najszybsze to już drugi przypadek u mnie że zostałam zbanowana na 14 za cheaty których nie mam. A regularnie gram na serwerze minecraft i widzę wielu cheaterów nie ukaranych podczas gdy ja cierpię za niewinność. Proszę rozpatrzyć tę sprawę

Dowody:
Posiadanie kitu enderman /teleportem. Niechęć do cheatytów. Zgłaszanie cheaterów wszystkich nawet z mojej drużyny. Admin nawet bez przesłuchania czy sprawdzenia dał bana.
Dandys_Saczy
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
619 posts 7 threads Dołączył: Apr 2018
19.11.2018, 20:05 -
#2
To, że nie masz cheatów to podstawowy tekst każdego zbanowanego gracza, administrator gdy wykryje u Ciebie cheaty, nie musi Cię sprawdzać tylko od razu zbanować, Majaquuu nie daje niesłusznych banów.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.11.2018, 20:06 przez Dandys_Saczy.
obraz
Aditu
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 1 threads Dołączył: Nov 2018
19.11.2018, 20:08 -
#3
Nigdy nie cheatowałam!!! Domniemanie niewinności to był ban za nic . Grałam sobie tylko spokojnie

To jest nie słuszne myślałam że to porządny serwer.
Równie dobrze mógł się pomylić każdemu się zdarza
Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.11.2018, 20:10 przez Aditu.
PLmaxkoxPL_
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
14 posts 0 threads Dołączył: Aug 2018
19.11.2018, 20:15 -
#4
Witaj Aditu.
Uno. Admin czy mod może dać bez jakiegokolwiek sprawdzenia bana i nie musi Cię sprawdzać jeżeli widać, że używasz wspomagaczy.
Dos. Dowody które przedstawiłeś nie pomogą Ci w otrzymaniu UB szczególnie "Posiadanie kitu enderman".
Très. Znam Admina Majaquuu bardzo długo i wiem, że tego bana nie mogłeś otrzymać przez przypadek no chyba, że był to Miss Click.

Przeciw UB

Pozdrawiam Max Smile
                                                                                                                                       obraz
Aditu
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 1 threads Dołączył: Nov 2018
19.11.2018, 20:20 -
#5
Akurat nikt nie jest nieomylny. Po pierwsze rodzaj żeński ,jestem dziewczyną. Po drugie nie używałam nigdy cheatów poprostu grałam sobie i nagle ban.

Osobiście brzydzę się cheatami i jestem okropnie zła że zostałam o nie oskarżona

Nigdy nie używałam wspomagaczy pozatym
mamy domniemanie niewinnosći, brak dowodów na winę ,czyli powinien sprawdzić

Czuję się źle przez to że wszyscy myślicie że oczywiście kłamie i chatowałam myślałam że admini są bardziej wyrozumiali??

Rozumiem wierzycie waszemu koledze bo co zwykła użytkowniczka serwera minecraft może zrobić. Oczywiście zawsze kłamie i admin ma zawsze rację . Błąd każdy człowiek może popełnić błąd i to jest ten przypadek

Naprawdę nigdy w życiu nie cheatowałam i ten ban był nie słuszny.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.11.2018, 20:30 przez Aditu.
Majaquuu
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

14
560 posts 24 threads Dołączył: Jan 2017
19.11.2018, 20:54 -
#6
Wybacz, nie spojrzałem przejrzalem nagranie i po prostu tabulatorem zbanowalem nie ten nick co trzeba.
Wybacz mój błąd.

Zostałaś Unbanowana
test10
Czytający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
0 posts 1 threads Dołączył: Mar 2017
20.11.2018, 22:11 -
#7
//Zamykam




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości