[ODRZUCONE] Lourlex


Napisał(a): Lourlex


Oceń wątek
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


14 posts in this topic
Lourlex
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
3 posts 2 threads Dołączył: Nov 2018
22.11.2018, 15:41 -
#1
Zgłaszam się do rekrutacji na serwerze minecraft LeCraft i proszę o rozpatrzenie podania...

Podanie:

1.Jak masz na imię?
- Mam na imię Kevin. (Pseudonim: Kevilek)

2.Ile masz lat?
- Mam 18 lat i urodziłem się 10 lutego 2000 roku.

3.Jaki masz nick w minecraftcie?
- Kiedy stawiałem pierwsze kroki w minecrafcie to nazywałem się "Gameres"..Gdy zacząłem prawdziwą grę, gdy zyskałem większe doświadczenie to nick zatrzymałem do tej pory.. (Lourlex)

4.Od jakiego czasu grasz na serwerze minecraft LeCraft? 
- Szczerze to byłem tam parę razy, aż do momentu w którym wszedłem na tryb "Skyblock" to wszystko mi się tam spodobało. Gram około od miesiąca..

5.Ile czasu dziennie byłbyś w stanie poświęcać na serwer?
- Nie mam ograniczenia czasowego więc sądzę, że mogę siedzieć tyle ile będzie potrzeba.

6.Czy posiadasz wyżej wymienione programy?
- Tak, posiadam te konieczne oraz posiadam również Discorda i TeamSpeaka.

7.Wymień przydatne komendy w roli młodszego moderatora.
- Przepraszam, ale sądzę, że takie wymienianie komend jest bezcelowe ze względu na to, że każdy może je skopiować z internetu. Ale dobrze wymieniam...
/kick <nick> <powód> , /ban <nick> <czas> <powód>, /pardon <nick>, /ban-ip <adres>, /pardon-ip <adres>, /op <nick>, /deop <nick>, /tp <nick> <nick>, /tp <nick>, /give <nick> <id> <ilość> lub /i <id> <ilość>, /msg <nick> <wiadomość>, /r <wiadomość>, /socialspy, /save-all, /save-on, /save-off, /vanish i nie widzę sensu dalej w sumie pisać ze względu na to iż komend znam chyba raczej wszystkie i mógłbym pisać i pisać...

8.Dlaczego Ciebie akurat mamy wybrać na stanowisko?
- Sądzę, że swoją dojrzałością, kulturą osobistą, cierpliwością, sprawiedliwością oraz pomocną dłonią dla graczy dużo zdziałam i szybciutko mnie polubią.

9.Napisz coś o sobie.
- Gram w minecrafta od około 4 lat, a od 3 lat zacząłem dostawać zlecenia na zbudowanie spawnu za pieniądze. Dobrze buduję i dużo osób mi to mówi. Znam ortografię, lubię tłumaczyć ludziom, że coś robią źle co wiąże się z tym, że gracz będzie miał możliwość nauki na błędach. Całymi dniami przesiaduję na komputerze i pomagam różnym małym serwerom w budowli spawnu za darmo czy też w pluginach i ich konfiguracji, ponieważ sprawia mi przyjemność pomaganie osobą trzcim. Jestem człowiekiem, który daje szansę i nie jest surowy przez co gracz na serwerze minecraft będzie dostawał ode mnie chwilowe jaile, bany czy też muty, a jeżeli znowu będzie robił to samo to wtedy dam na więcej. Nie wiem co mogę jeszcze o sobie tu napisać, ale sądzę, że tylko powinno wystarczyć, a w razie innych pytań jestem zawsze dostępny, szczery i otwarty...

10.Czy posiadasz sprawny mikrofon?
- Tak, posiadam sprawny mikrofon.

11.Jaki minecraft posiadasz?
- Nie rozumiem pytania, ale jeśli chodzi o premium i non-premium to posiadam oba launchery.

12.Czy miałeś możliwość bycia członkiem w administracji na innym serwerze minecraft?
- Tak jak już wcześniej wspomniałem, byłem tylko przelotną pomocą. Kiedyś chciałem założyć swój serwer, z trybem Skyblock, bo to na nim przegrałem całe życie praktycznie, ale nie mogłem znaleźć w miarę dojrzałej administracji przez co zwątpiłem.

13.Czy byłeś już w administracji na serwerze minecraft LeCraft?
- Nie, nie byłem ani razu na żadnym trybie.


Z góry przepraszam za zmianę niektórych pytań, ale będzie wam o wiele łatwiej i przyjemniej czytać...
Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.11.2018, 15:56 przez Lourlex.
Plutoo__
Pieseł
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
0 posts 3 threads Dołączył: Apr 2018
22.11.2018, 15:47 -
#2
Podanie ładne w miarę. Dostęp będziesz miał do niektórych komend. Podaj dokładnie ile grasz już na serwerze minecraft. Mała aktywność na czacie i tak w sumie to nie kojarzę za bardzo.
Jestem na nautral.
Pozdrawiam
RezZu
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
108 posts 1 threads Dołączył: May 2018
22.11.2018, 16:37 -
#3
1.Nie Widzę cię na czacie
2.źle napisane komendy + kidmod do większości nie ma dostępu
3.Wiesz co Robi KidModerator?
Jedynie Podanie jest estetycznie Napisane Ale to nic nie zmienia
Nie
Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.11.2018, 16:38 przez RezZu.
nowak_VIP
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
66 posts 2 threads Dołączył: Sep 2018
22.11.2018, 18:09 -
#4
Na nie powody wyżej
WisienQa_
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

14
9 posts 11 threads Dołączył: Nov 2018
22.11.2018, 18:47 -
#5
//edit: Widać, że komendy skopiowane, RezZu podał tez powody, na nie.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.11.2018, 23:01 przez WisienQa_.
Kirkrrr
Trybun Ludowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
37 posts 0 threads Dołączył: Nov 2018
22.11.2018, 20:30 -
#6
Podanie jest ładne od strony graficznej., Ja na sky-blocku nie grywam ale podobno się nie udzielasz na chacie co jest złą oznaką. Do większości komend tego typu nie masz dostępu ale jeżeli takie znasz to i z komendami kid moderatora nie będziesz miał problemu, punkt 8 słabo rozpisany. Pomimo tych błędów, patrząc na twoje podanie człowiek dochodzi do wniosku że ma przed sobą kogoś ogarniętego Ja mimo wszystko dałbym ci szansę.



Życie zaczyna się tam gdzie kończy się lęk



                                                                                                                                  
Lourlex
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
3 posts 2 threads Dołączył: Nov 2018
22.11.2018, 21:29 -
#7
(22.11.2018, 20:30)Kirkrrr napisał(a): Podanie jest ładne od strony graficznej., Ja na sky-blocku nie grywam ale podobno się nie udzielasz na chacie co jest złą oznaką. Do większości komend tego typu nie masz dostępu ale jeżeli takie znasz to i z komendami kid moderatora nie będziesz miał problemu, punkt 8 słabo rozpisany. Pomimo tych błędów, patrząc na twoje podanie człowiek dochodzi do wniosku że ma przed sobą kogoś ogarniętego  Ja mimo wszystko dałbym ci szansę.
Dxiekuje.Co do komend to nie mam pojeia jakie sa na serwerxe xe wxgledu na to ix nigdy nie bylem na nim w administracji i nie wiem co posiada "Kidmod"..Kaxdy serwer ma inne pluginySmile

(22.11.2018, 21:29)Lourlex napisał(a):
(22.11.2018, 20:30)Kirkrrr napisał(a): Podanie jest ładne od strony graficznej., Ja na sky-blocku nie grywam ale podobno się nie udzielasz na chacie co jest złą oznaką. Do większości komend tego typu nie masz dostępu ale jeżeli takie znasz to i z komendami kid moderatora nie będziesz miał problemu, punkt 8 słabo rozpisany. Pomimo tych błędów, patrząc na twoje podanie człowiek dochodzi do wniosku że ma przed sobą kogoś ogarniętego  Ja mimo wszystko dałbym ci szansę.
Dxiekuje.Co do komend to nie mam pojeia jakie sa na serwerxe xe wxgledu na to ix nigdy nie bylem na nim w administracji i nie wiem co posiada "Kidmod"..Kaxdy serwer ma inne pluginySmile
Nie pisxe na chacie, bo nie grywam tam 24h/7 jexeli dostane sxanse bede bardxo aktywny na chacie.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.11.2018, 21:30 przez Lourlex.
Ronczasty
N0 3L0 710M3Q/BYŁY MOD
avatar usera

width=

Zarejestrowany

8
457 posts 34 threads Dołączył: Mar 2017
22.11.2018, 22:47 -
#8
Dla mn na NIE
Brak aktywności

Ikkenavn
Ktos
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
70 posts 1 threads Dołączył: Feb 2016
24.11.2018, 21:00 -
#9
Powody na nie są teoretycznie podane wyżej przez Rezza. Jest tu pytanie o młodszym moderatorze, więc dziwne by było jakby był dostęp do nadawania opa, banowania na ip oraz dawanie sobie rzeczy.
obraz
Smoczakrew_
Czytający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
0 posts 4 threads Dołączył: Sep 2018
24.11.2018, 23:51 -
#10
trochę za wysoko mierzysz jeśli myślisz że kidmod ma takie komendy




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości