[ODRZUCONE] [Podanie]TraudyPL


Napisał(a): TraudyPL


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


16 posts in this topic
TraudyPL
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

-1
22 posts 12 threads Dołączył: Oct 2017
27.11.2018, 12:56 -
#1
1.Imię : Patryk                                                                                                                                                                                                           

2.Wiek : 14,5                                                                                                                                                                                                                 
3.Nick w grze : Traudy1337_                                                                                                                                                                                                                                    
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft : ok.2 lata                                                                                                                                                                      
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : Weekendy 5/6 godzin , Pon. - Pt. 4/5 godz.                                                                                  
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : Skype posiadam,Ts też i fb też.                                                 7.Komendy przydatne w roli młodszego moderatora : Nie wiem jakie są na lecrafcie bo nigdy nie byłem Kid modem ,ale wymienię te co znam:                                                                                                                                                     /kick - wyrzuca gracza z serwera minecraft 
/tempmute - wycisza gracza na dany czas np.na 10 minut
/mute - wycisza gracza ,do czasu gdy go nie Odmutujemy - odciszymy
/invsee - sprawdza ekwipunek danego gracza
/ecsee [nick] lub /ec [nick] - sprawdza enderchest danego gracza
/v - stajemy się niewidzialni
/tp - teleportujemy się do danego gracza
/dzien - ustawia dzień na serwerze minecraft
/noc - ustawia noc na serwerze minecraft
/vnoc - ustawia noc na działkach vip
/vdzien - ustawia dzień na działkach vip
/chat on - włącza chat
/chat off - wyłącza chat
/chat c - czyści cały chat
/ac - chat administracji ,na którym mogą pisać administratorzy ,lub gracze do administratorów np.o to że ktoś ma cheaty
/afk- włącza tryb AFK- Away From Keyboard                                                                                                                         
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Dlaczego mnie? Będę wymieniał po przecinku : jestem doświadczony w te ''klocki'', ogarniam komendy, pomagam graczom, staram się być miłym dla każdego, nie robię ''patoli'',nie kickuje za nic, nie mutuje za nic,przyznaje się do błędów, przystosuje się do lepszych, nie daje się poniżać, wkraczam do akcji gdy ktoś potrzebuje pomocy, stosuje się regulaminu, nie ''scamuje'', jestem aktywny na chacie.                                                                                                 
9.Coś o sobie : Jestem Patryk, mieszkam w malutkiej wsi niedaleko Płocka na Mazowszu.Posiadam 2 psy, 2 duże koty i 3 malutkie.Moim hobby jest piłka nożna, i motoryzacja oraz rolnictwo ,a szczególnie motory i szybkie autka, w rolnictwie mój ciągnik Zetor 7211.Uwielbiam grać w minecraft to moja ulubiona gierka ,lecz też szanuję Farming Simulator. W minecrafta gram od kilku lat, gdy zobaczyłem serwer Lecraft.pl pomyślałem że na niego wejdę i pogram chwilkę,lecz nie zostałem na dłużej.Po roku wziąłem się za porządne ogarnianie serwera minecraft.Po kolejnym roku miałem wszystko w malutkim paluszku ,i zacząłem pisać podania na K'moda nie wychodziło mi postanowiłem poczekać jeszcze trochę aż dojrzeje.Na Lecrafcie pomagałem graczom gdy miałem Mvipa każdy coś ode mnie chciał więc pomagałem (tu sorki za powtórzenie pomagałem).W szkole idzie mi słabo,lecz się nie poddaje i chcę wyjść w przód Smile. Ucieszyłbym się gdybym miał kidmoderatora to moje marzenie  Heart .                                                                                                           
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak mam ,lecz w jednych słuchawkach mi się coś psuje ,a w drugich jest ok.                                                                                                                                                                                        
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : Niedawno zakupiłem Premium.                                                                                                    
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) :Tak miałem dużo razy na wielu serwerach.                                                                                                                                                                                                
13.Czy byłeś/aś  już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? : Niestety nie.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.11.2018, 12:57 przez TraudyPL.
Sharp_Dragon
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
179 posts 11 threads Dołączył: Oct 2018
27.11.2018, 13:30 -
#2
Może i podanie ładne, widać Cię na TABIE cv, lecz prawie w ogóle się nie udzielasz. NEUTRALNIE.

TraudyPL
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

-1
22 posts 12 threads Dołączył: Oct 2017
27.11.2018, 15:09 -
#3
Sharp_Dragon udzielam się jak jest więcej osób niż 11
WisienQa_
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

14
9 posts 11 threads Dołączył: Nov 2018
27.11.2018, 15:39 -
#4
Na nie! Jesteś wulgarny, wyzywałeś na poprzednim nicku adm. Aktywność twoja jest słaba.
Hoobyt121056_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
158 posts 5 threads Dołączył: Apr 2018
27.11.2018, 16:49 -
#5
Na nie przezywałeś kiedyś adm, na innym koncie. Nie widze Cie na serwerze minecraft

NA NIE !
TraudyPL
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

-1
22 posts 12 threads Dołączył: Oct 2017
27.11.2018, 17:24 -
#6
hoobyt booo np. nie grasz na cv?

ja cie nawet nie znam

A i wiecie była spinka z adminem i tyle przezwałem go przez przypadek
Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.11.2018, 17:25 przez TraudyPL.
kazDROPS
Naprawdę rozgadany!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
76 posts 22 threads Dołączył: Nov 2018
27.11.2018, 17:27 -
#7
Rzadko kiedy widzę Cię na tabie na CV.
Nie jesteś aktywny na czacie ani na forum, Nie odzywasz się na czacie ogólnie.
Wątpię, żeby taka osoba jak ty byłaby dobra na takim stanowisku.
Na nie.
Psst. Tak, to ja na zdjęciu.
WisienQa_
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

14
9 posts 11 threads Dołączył: Nov 2018
27.11.2018, 17:28 -
#8
(27.11.2018, 17:24)TraudyPL napisał(a): hoobyt booo np. nie grasz na cv?

ja cie nawet nie znam

A i wiecie była spinka z adminem i tyle przezwałem go przez przypadek

Przez przypadek napisałam podanie heh, wyzywałeś byłego admina Yinsomnie. Ja bym nie brała takiego gracza! Pozostaje przy ocenie NIE.
//edit: rzadko jesteś na serwerze minecraft i łamiesz regulamin Wink
Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.11.2018, 17:28 przez WisienQa_.
TraudyPL
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

-1
22 posts 12 threads Dołączył: Oct 2017
27.11.2018, 17:33 -
#9
Ja łamie regulamin?? Spójrz na innych graczy, ciebie w ogóle nie ma na cv. Rzadko mnie widzisz? hmm nie każdy ma czas ja jestem rolnikiem wiesz? gościu
WisienQa_
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

14
9 posts 11 threads Dołączył: Nov 2018
27.11.2018, 17:42 -
#10
(27.11.2018, 17:33)TraudyPL napisał(a): Ja łamie regulamin?? Spójrz na innych graczy, ciebie w ogóle nie ma na cv. Rzadko mnie widzisz? hmm nie każdy ma czas ja jestem rolnikiem wiesz? gościu

Nie wypowiadaj się pod każdym komentarzem, bo zaśmiecasz podanie. Aa i nie jestem żaden ,,gościu”.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości