[ODRZUCONE] Bartplomien


Napisał(a): Bartpłomień


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


15 posts in this topic
Bartpłomień
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
9 posts 2 threads Dołączył: Nov 2018
28.11.2018, 21:05 -
#1
[b]1.Imię : Konrad[/b]
2.Wiek : 20 wiosen
3.Nick w grze : Bartplomien
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft : Na serwerze minecraft jestem już około tydzień lub nawet dwa.
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : Zależy od dnia i obowiązków. Aczkolwiek sądzę, że min. 2/3 godziny dziennie znajdę na grę.
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : Posiadam program facebook, konto TS oraz skype.
7.Komendy przydatne w roli młodszego moderatora : /kick /tempmute /invisee /v /ecsee /cc /c on /c off /seen
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Jestem osobą kompetentną i uczciwą, szybko uczącą się jak i pomocną. Posiadam doświadczenie jak i ogólne obycie w ogólnie rzecz biorąc "administracji".
9.Coś o sobie : Jak widać wyżej mam na imię Konrad, jestem studentem (także jeśli będą jakieś zrzutki to ja się nie pisze, bo muszę chlebek kupić. Mieszkam w Poznaniu (to taka mała wioska pod Luboniem).
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : N[b]ONPREMIUM[/b]
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Miałem styczność z komendami, jak i plikami serwerowymi do minecrafta czy do sa-mp. Również stawiałem swoje projekty, lecz niestety było to jakiś czas temu.
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Nie, nie byłem.




Jeśli będzie potrzeba zmiany koloru, to nie ma problemu.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.11.2018, 21:32 przez Bartpłomień.
Kalusz8373
Naprawdę rozgadany!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
87 posts 0 threads Dołączył: Oct 2018
28.11.2018, 21:23 -
#2
Lepiej zmień ten kolor bo prawie nic nie widać
Plutoo__
Pieseł
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
0 posts 3 threads Dołączył: Apr 2018
28.11.2018, 21:31 -
#3
Nic nie widać i już widzę, że słabo rozpisane.
Na NIE

EDIT:/ nie spełniasz wymagań, minimum miesiąc gry na serwerze minecraft.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.11.2018, 23:11 przez Plutoo__.
WisienQa_
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

14
9 posts 11 threads Dołączył: Nov 2018
28.11.2018, 22:07 -
#4
Kojarzę Cię z serva, komend maloo. Neutral
Stone_
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
73 posts 8 threads Dołączył: Sep 2018
30.11.2018, 17:47 -
#5
Nigdy Cię nie widziałem poza tym mało komend słabo rozpisany punkt 8 i 9
I ty masz niby 20 lat?
xDDD
Chyba o 10 mniej.
Ortografia zamyla oczy
Weź wyłacz te kolory bo wyj*bią oczy komuś.
NA WIELKIE NIE.
Bartpłomień
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
9 posts 2 threads Dołączył: Nov 2018
30.11.2018, 21:59 -
#6
No to powiedz mi drogi „kolego” w którym miejsu zrobiłem błąd ortograficzny?
„xDDD” Prędzej po Twoim stylu wypowiedzi wynika, ze masz 10 lat. Zreszta przebywam na serwerze minecraft w godzinach wieczornych, wtedy kiedy prawdopodobnie już śpisz. Smile
WisienQa_
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

14
9 posts 11 threads Dołączył: Nov 2018
30.11.2018, 22:10 -
#7
(30.11.2018, 17:47)_Stone_Awaken_ napisał(a): Nigdy Cię nie widziałem poza tym mało komend słabo rozpisany punkt 8 i 9
I ty masz niby 20 lat?
xDDD
Chyba o 10 mniej.
Ortografia zamyla oczy
Weź wyłacz te kolory bo wyj*bią oczy komuś.
NA WIELKIE NIE.

Kolory są normalne, może masz problemy z oczami, bo nikogo to nie razi 
//zmieniam opinie: na tak Big Grin
BadGamerPL
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
54 posts 10 threads Dołączył: Jul 2018
01.12.2018, 10:20 -
#8
Na nie!. Nigdy cię nie widziałem na serwie mało komend i podanie się zlewa ze sobą
Bartpłomień
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
9 posts 2 threads Dołączył: Nov 2018
01.12.2018, 14:16 -
#9
No tak, teraz coś innego Ci przeszkadza byle dać „na nie”. Może masz z tym jakieś kompleksy, ze pisales kilka podań żeby się dostać, a ktoś inny ma szanse dostać się na pierwszym razem? „Nigdy cię nie widziałem na serwie” już się do tego odniosłem, warto czytać ze zrozumieniem. Nie wiem czy wiesz komendy mogę być przypisane na każdym serwerze minecraft do dannej permisji inaczej, także ciężko mi znac je wszystkie skoro nie mialem dostępu do żadnej z nich na tym serwerze minecraft. Chyba, ze polega to na tym, abym wypytał aktualnego kidmoda o wszystkie, w co wątpię.
WisienQa_
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

14
9 posts 11 threads Dołączył: Nov 2018
01.12.2018, 14:27 -
#10
(01.12.2018, 14:16)Bartpłomień napisał(a): No tak, teraz coś innego Ci przeszkadza byle dać „na nie”. Może masz z tym jakieś kompleksy, ze pisales kilka podań żeby się dostać, a ktoś inny ma szanse dostać się na pierwszym razem? „Nigdy cię nie widziałem na serwie” już się do tego odniosłem, warto czytać ze zrozumieniem. Nie wiem czy wiesz komendy mogę być przypisane na każdym serwerze minecraft do dannej permisji inaczej, także ciężko mi znac je wszystkie skoro nie mialem dostępu do żadnej z nich na tym serwerze minecraft. Chyba, ze polega to na tym, abym wypytał aktualnego kidmoda o wszystkie, w co wątpię.

Popieram, Badgamerowi zależy tylko na randze /edit: i żeby nie było innych osób w administracji ;_;, choć jego opinie nie zależą od twojego przyjęcia/odrzucenia Bartpłomień.
Pozostaje na opinii: tak
Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.12.2018, 14:33 przez WisienQa_.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości