[ZAMKNIĘTE]  Szczerze o tym, co mnie boli


Napisał(a): Kubix03


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


7 posts in this topic
Kubix03
Budowniczy :d
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
24 posts 3 threads Dołączył: Dec 2017
11.12.2018, 20:42 -
#1
Kochani gracze, szanowna administracjo.
Z dniem dzisiejszym rezygnuję z mojej rangi budowniczego.
(Och, doprawdy? Więcej czasu nie miałem tego prefiksu)
To tyle, chciałem się jedynie pożegnać i podziękować za miło spędzony czas Smile
 
 
No dobra, jednak nie...
 
Tyle tego jest, że aż nie wiem od czego zacząć.
 
Może na pierwszy ogień kilka uwag ogólnych.
Kochani gracze, szanowna administracjo.
Siędzę sobie na serwerze minecraft, śledzę czat i widzę:
-lizusów, którzy leją lukier na administrację jak tylko mogą,
-vipów, którzy piszą kolorem cały czas; nawet nie wiecie jak mnie to irytuje,
-administrację - o niej będzie więcej w kolejnym punkcie,
-no i moi ulubieni - gracze, którzy witają się z tobą od razu po wejściu na serwer, a jak nie masz rangi to mają cię w pupie.
O was, kochani, będzie później w dalszej części
 
Administracja
Szacowna Gago, twój czas nie jest wieczny, może warto dać szansę innym, lub chociaż zajmij się jednym serwerem.
 
Oddajmy głos Gadze:
 
"nigdy sie nie zdarzyło abym kogoś olała i nie wysłuchała".
 
Moja odpowiedź:
 
"XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD"
 
Gago, pamiętasz ile razy cię prosiłem o nadanie rangi? miałem zazwyczaj 2 odpowiedzi - albo mnie olałaś, albo napisałaś od niechcenia "NIE".
Problemy z nadaniem rangi - kolejny punkt Smile
 
Spodziewamy się po tobie, że jesteś dojrzałą osobą, jednak w wielu sytuacjach się tak nie zachowujesz.
Macie może ochotę na kilka gorących fotek?

 obraz

XD
 
A teraz serio:
 
obrazobrazobraz

 
Nie, to nie jest wypuszczanie prywatnych spraw administracji...
 
Jak widać na załączonym obrazku - Gaga sobie przeklina w najlepsze na sekretnej grupie budowniczych. Przemilczmy fakt, że piszesz DUŻYMI LITERKAMI, przemilczmy również to, że nie ogarniasz tej grupy.
Czytając różne wątki na forum natrafiałem na dziwne i nielogiczne wypowiedzi. Na przykład:
"Tobie za to co zrobiles grozi spora kara i teraz nie zamierzam tego zostawic, zglosze cie na policje bo naruszyles zasady prywatnosci oraz poufnosci.
Co do Wodorosta to wlamywal sie na konta administracji - polecam, kolejny do zgloszenia na policje"
 
Mam nadzieję, że to tylko gro... No tak, groźby są karalne.
 
 
Nie zamkną ich za takie rzeczy XD
 
PS. NIE PISZ CIĄGLE CAPS LOCKIEM BO TO NIE JEST ANI ŁADNE, ANI DOROSŁE
 
A teraz ogólnie o całej administracji. Moje subiektywne odczucia:
-jesteście zamkniętą grupą,
-rzadko wysłuchujecie próśb
-jesteście... hmmm, drętwi?
-nie da się z wami porozmawiać normalnie (oczywiście są wyjatki Smile )
-otaczacie się grupkami wielbicieli
-jesteście wulgarni
-karacie za różne przewinienia, ale o tym następny rozdział
 
Nie zapomnę nigdy pewnego (byłego, uff) administratora wysokiej rangi, który miał problemy z poprawnym napisaniem słowa schody.

obraz

Pamiętam również błędy, które popełniał w odpowiedzi na jedną z moich próśb.
Nie wymagam tutaj pełnej poprawności, ale błagam, macie być wzorem dla graczy, więc lepiej weryfikujcie kandydatów.

Zmieniacie administrację jak rękawiczki. Ma to swoje plusy i minusy, chociaż moim zdaniem ma bardziej negatywny wpływ.
Wywalenie Yinsomni z tak idiotycznych powodów to kolejny przykład logiki Gagi.
Sancori – na zawsze w naszych sercach
Remiqius – na zawsze w naszej pamięci
Nakimeq – na zawsze w naszych sercach
W tym miejscu pragnę pozdrowić cieplutko wszystkich fajniejszych administratorów, z którymi miałem kiedykolwiek do czynienia, a których wywalili z równie genialnych powodów, co wyżej wymienionych. Dziękuję wam, ten serwer bez was nie jest taki sam.
Gago, nie wyrzucaj wartościowych ludzi tylko za to, że grają na innych serwerach…
 
Wybaczcie na moment, herbatka mi stygnie.
 
Problemy z nadaniem rangi
W lipcu otrzymałem rangę. A przynajmniej nominację. Przez parę dni oczekiwałem, aż ktoś mi nada permisje. Prawe nikt z ówczesnej administracji nie wspomógł mnie w staraniach. Po nadejściu nowej edycji (jeśli mnie pamięć nie myli – to było chyba na przełomie sierpnia i września), jak każdy administrator, straciłem tymczasowo rangę. No i tu zaczynają się „shody” (XDDDD). Tyle razy prosiłem o rangę, że po pewnym czasie przestałem liczyć. Wreszcie, czyli po 2 miesiącach oczekiwania, pewien szanowany opiekun, którego również Gaga miała przyjemność wyrzucić, nadał mi permisje. Wow. Miesiąc później – 1 grudnia – ranga się skończyła, bo minął jej czas. Wobec tego zapytałem o przyczynę. Warto również nadmienić, że nie miałem pojęcia o wygasaniu rang.
Gago, powiedz mi kogo ja oskarżam w moich wypowiedziach?


Gracze
Ta część będzie dotyczyła 90% społeczności serwera minecraft, więc czasem możecie się poczuć urażeni, ale przecież nikt nie zabroni mi (czyżby?) mówienia prawdy.
O lizopupach pisałem wcześniej, nie ma sensu się bardziej nad nimi roztrząsać.
Vipy. Myślicie, że jeśli macie rangi to jesteście nietykalni? To tak nie działa, kochani. Nie piszcie każdej wiadomości kolorem, bo oczy od tego bolą.
„Nie flooduj”, „nie spam”, „słowa”. Pisząc takie krótkie wiadomości w dużej liczbie sami powodujecie niemały spam. Uciszcie się trochę i zajmijcie się czymś twórczym. Od piętnowania jest administracja.
Forum. Czytam wasze wątki i mam ochotę przyznać niektórym medal za 2347823560250 skarg dziennie.
Czytam wasze wątki i mrużę oczy. Te miłe dla oczy kolory, podkreślenia i pogrubienia. Traktujcie te wątki jakby to były oficjalne pisma. Czy ten wątek, który, drogi czytelniku wyświetla ci się na ekranie, nie jest miły dla oka? Doskonale dobrane czcionki i kolory. Fakt, może troszkę przesadzam z akapitami, ale to wasza wina XD

Czytam wasze wątki i w niektórych nie mogę się połapać o co chodzi, bo jest strasznie namieszane. Składnia to coś, co nie istnieje. Poprawność językowa odeszła do lamusa.

Wasze sygnatury zawierają czasem dziwne cytaty. Spojrzyjcie teraz na dół. Co widzicie? Amor patriae nostra lex. Miłość ojczyzny naszym prawem. Przystańcie tutaj i pomyślcie, co chciałem wam przekazać.


Kary
Kolejny raz pojawia się forum. Pisałem o tym w jednym z wątków; jeśli zechcecie – mogę podrzucić link. Powtórzę tutaj:  piszecie skargi na graczy, którzy od czasu do czasu popełnią jakieś małe wykroczenie na czacie, np. flood o 2 czy 3 znaki. Natychmiast robicie zrzuty ekranu i biegniecie na forum prosić o bana dla nich. Sprawia wam to przyjemność? Próbujecie się podbudować, gdy widzicie kary dla innych? Nigdzie nie widziałem takiej zawiści.

Wiele widziałem sytuacji, gdy administracja jest na serwerze minecraft i daje kary za wspomniane floody.
Zabawne, bo nie dają kar, gdy ktoś przeklina lub wyzywa innych.

Domagacie się sprawiedliwości, chociaż sami lubicie oszukiwać. Pamiętajcie, że „Sądźcie tak, jakbyście chcieli, by was sądzono”.
Niewykluczone, że jestem hipokrytą, bo zabroniłem pisać z błędami, a sam namiętnie popełniam błędy. Wybaczcie i wskażcie mi, jeśli coś umknęło mojej uwadze. Przepraszam za tak długi referat, ale nie mogłem niczego pominąć
 
Gratulacje! Dotrwałeś do końca.
Wyrazy uznania ode mnie. Ale to jeszcze nie wszystko.

Pora na małe podsumowanie.
Wspaniała Gago, zmień się, nie próbuj na siłę zmieniać innych
Kontroluj od czasu do czasu swoich podwładnych.
Nie wywalaj za inne zdanie
Bądź trochę milsza i bardziej dostępna


Umiłowani gracze, wy też się zmieńcie
Przestańcie być tak irytujący
Przestańcie się podlizywać


Mam nadzieję, że nie będziecie próbowali zamykać ust mi i innym. Jeśli nie macie sobie nic do zarzucenia – zignorujcie ten wątek. Jeśli nie podoba wam się forma – śmiało piszcie lub usuwajcie, mogę poprawić. Proszę tylko o kulturę w wypowiedziach i mocne argumenty

Spodziewajcie się wielu edycji tego wątku, bo tego jest tak dużo, że mam problemy z zapamiętaniem wszystkiego Smile

Pozdrawiam, wasz ulubiony i najbardziej utalentowany budowniczy, którego tak lubicie olewać,
LeRoiDeRien155
 


Do zobaczenia w piekle.      
 


Możecie zmieszać mnie z błotem.
Amor patriae nostra lex
Szymon04.
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
14 posts 2 threads Dołączył: Oct 2018
11.12.2018, 21:01 -
#2
Powiem tak byłeś w administracji jako budowniczy czyli najmniej (tak przypuszczam) ważna ranga. Nie wiesz nic o życiu oraz innych ludziach którzy mają swoje obowiązki A nie jak ty włącza sobie komputerek i napisze wypracowanie że ho ho ho. To co w czym się wyraziłeś nic nie znaczy. Nie wiesz ile wyższa administracja ma na głowie ile musi poświęcić na serwer oraz utrzymanie go w jak najlepszym porzadku. W celu do Gagi co ty wgl do niej masz. Nie znasz jej dokladnie A od razu snujesz swoje przypuszczenia i sugestie. Czy ty myślisz że Gaga to jest jakaś osoba że poświęci całe życie dla serwera minecraft. NIE. Ma ona swoje obowiązki. A nie że ty taki kozak wejdzie na serwer pogra na nim trochę i od razu będzie to oceniał. Według mnie jesteś zwykłym IDIOTA.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.12.2018, 21:08 przez Szymon04..
obraz
test10
Czytający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
0 posts 1 threads Dołączył: Mar 2017
11.12.2018, 21:13 -
#3
Odnosząc się do tego co pisałeś, już raz zostałeś wyrzucony za to, że nic nie robiłeś, dałam ci szansę, bo wiadomo różne są powody. Co do oskarżeń wobec Mnie to jakoś nikt inny nie ma problemu aby ze mną załatwić jakąkolwiek sprawę, skończyła ci się ranga - od tego miałeś opiekuna, który się tym zajmuje. To, że czasem pisałam capsem, to gdybyś chociaż trochę z nami przebywał, wiedziałbyś, że jakiś czas miałam ustawiony capslock na mówienie na ts.  Kolejna rzecz, wyciągnąłeś urywek dyskusji z grupki, tak się składa, że jestem normalnym człowiekiem, który również przeklnie, zresztą to, że tak zareagowałam to musiała być sytuacja, w której jako budowniczy nic nie robiliście. Tak się również składa, że nie pamiętam abyś był jakoś mega aktywny, więc no cóż. jeżeli masz jakiś problem do Mnie bądź innej administracji to widać brak twojej dojrzałości aby wyjaśnić sprawę na ts. Jakoś nigdy nie zauważyłam abyś mi zgłosił, że masz jakiś problem.
Co do Yinsomni to tak się składa, że nie została ona przeze mnie wywalona. Dostała degrada za to co robiła, to, że gra na innym serwie to mało, faworyzowała graczy, straszyła banami, mutami za to, że przeszkadzają na chacie jej oraz jej przyjaciołom z serwera minecraft. Dostała degrada i sama odeszła. Polecam nie wypowiadać się na tematy, o których nie masz zielonego pojęcia.
Jak widać takie zachowanie pasuje tylko do kogoś, kto nic nie wniósł na serwer i po "nic nie robieniu" odszedł.
Edytowałam aby dodać załącznik, gdzie jak widać olałam Cię jak prosiłeś o rangę
Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.12.2018, 21:19 przez test10.


Załączone pliki
.png   ranga.png (Rozmiar: 16,73 KB / Pobrań: 73)
KFAKxD
szanuJDisa
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
51 posts 8 threads Dołączył: Apr 2017
11.12.2018, 21:23 -
#4
jedyne co mogę teraz powiedzieć to "xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD" odnośnie twojego posta. Gaga praktycznie zawsze ma czas ,a do nadania rangi trzeba było się zgłosić do opiekuna trybu (to nie jest trudne Smile ) a więc odnosząc się do @GaGa_36 (caps) to gaga miała pod capsem ustawione mówienie ( mówienie na przycisk taka opcja na teamspeak'u :OOO) moim zdaniem każdy może przeklinać i nie mieć czasu ;-; ( jesteśmy ludźmi ) więc ogarnij twoje 4 litery i zachowuj się na twój wiek ;-;
obraz
test10
Czytający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
0 posts 1 threads Dołączył: Mar 2017
11.12.2018, 21:26 -
#5
Zapomniałam dodać, że jedyny opiekun jakiego wywaliłam z CV to Smajlu, który okazało się, że miał zapędy pedofilskie, co było niebezpieczne. Jak widać, to również umknęło twojej uwadze, widzisz błędy a nie widzisz, że sam sporo ich popełniasz oraz nie masz pojęcia co się działo na serwerze minecraft, bo w sumie skąd masz wiedzieć skoro na nim nie przebywałeś.
Majaquuu
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

14
560 posts 24 threads Dołączył: Jan 2017
11.12.2018, 21:39 -
#6
Odniosę się tylko do 1 zdania, w sumie nie zdania bo nawet kropki nie ma. Cytuje : Pozdrawiam, wasz ulubiony i najbardziej utalentowany budowniczy, którego tak lubicie olewać,
LeRoiDeRien155  

HYMHYMHYM, (tak będę pisał capsem bo jestem taki, nie dorosły i nie ładnie to wygląda) czemusz to każdy miał cie w pupie,  może  podasz powód? Być może to coś było nie tak, ale z tobą.  Generalnie rzeczy wyrwane z kontekstu są bardziej dziecinne, (jeżeli już mówimy o stopniach dziecinności) niż pisanie CAPS LOCKIEM, bonć pisanie błenduf ortograficznych. A co do rangi, cytując ss gagi : Co to za odbieranie rangi bez ostrzeżenia ? (misiaczku zrobiłeś błąd, po słowie : odbieranie powinien być przecinek), i ty jeszcze masz problem do osoby, cytuje :  
,,Nie zapomnę nigdy pewnego (byłego, uff) administratora wysokiej rangi, który miał problemy z poprawnym napisaniem słowa schody." Może jest dyslektykiem albo jest ślepy? albo może po prostu ma dysgrafię, o której ty nie wiesz a się prujesz.


Człowieku orzesz siebie własnymi argumentami, jak pługiem na lato.


W skrócie mówiąc, wyszedłeś na palanta. Pisząc takie rzeczy, a z własnej osoby zrobić niewinnego ANCYMONKA Big Grin  Oł jea o to chodzi, odniosłem się tylko do tych spraw do których mi się chciało bo to wolmy kraj, (nie nie śmieszą mnie ,,kuce z bronksu") mogę wyrażać swoją opinię.


(Tak specjalnie używałem błędów ortograficznych, (ale po co ty to mówisz) bo potem tacy intelektualiści jak ty używają tego jako argumentu.)  
Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.12.2018, 21:46 przez Majaquuu.
KaMeL
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
116 posts 5 threads Dołączył: Jan 2018
11.12.2018, 22:11 -
#7
Tak zajebiście byłeś aktywny , że o twoim istnieniu dowiedziałem się w niedzielę 10.12.2018(jestem w adm od maja )

Pozdrawiam
Dandys_Saczy
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
619 posts 7 threads Dołączył: Apr 2018
14.03.2019, 16:55 -
#8
Stary wątek.
Zamykam.

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.03.2019, 16:55 przez Dandys_Saczy.
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości