[ZAMKNIĘTE]  Chce zostać Budowniczym


Napisał(a): lolxdman1234


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


3 posts in this topic
lolxdman1234
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 4 threads Dołączył: Dec 2018
14.12.2018, 16:48 -
#1
     1. Mam na imie Filip
                                                             2. Wiek: 13
                                                             3. Moj nick w grze to lolxdman1234
                                                             4. Gram mniejwięcej jakiś 3 miesiące
                                                             5. id działki to 12-;8 creative
                                                             6. Tak posiadam FB TS3 SKYPE
                                                             7.Komędy: .//br sphere , //cyl , //copy  , //paste -a , //paste , //flip , //rotate , //br smooth , //wand , //set , //redo , //up , //stack , //move
                                             Znam wszyskie komendy ! Smile
                                                             8. Uwazam że jestem dość creatywny i chce to również pokazać wam chętnie wam to też udowodnię pracując dla serwera minecraft, mam dużo pomysłow i staram się je odbudować i chętnie się tym pochwale
                                                             9. Jak napisałem wyżej jestem creatywny i zawsze grałem w minecrafta żeby budować a nie diaxy i złoto zbierać, buduje już od 6 roku życie nie tylko w minecraft np.: klocki lego. Ciągne to dalej i chce ciągnać , jestem pozytywnym człowiekem nie szukam kłótni, często jestem na FB i Skype na teamspeak tez lubię poznawać nowe osoby. Więc chętnie poznam administracje, lubię sport i społeczność. Więcej się o mnie dowiecie jak przejde rekrutacje, którą bym naprawdę chciał i się starał żeby przejść. Mysle że się dogadamy i będziemy żyć w zgodzie.
                                                                       Pozdrawiam
                                                             10. Tak mam sprawny mikrofon
                                                             11. Nie posiadam minecraft premium
                                                             12. Niestety nie miałem choć bardzo bym chciał Smile
                                                                  Pozdrawiam wszystkich
                                                                    z mojej strony to wszystko
                                                                           FILIP
KaMeL
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
116 posts 5 threads Dołączył: Jan 2018
14.12.2018, 16:54 -
#2
komędy , wszyskie , creatywny(XD) ,
punkt 8 (logika?)
komęd nie rozpisałeś Big Grin

NA NIE
WisienQa_
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

14
9 posts 11 threads Dołączył: Nov 2018
14.12.2018, 17:56 -
#3
Zły tytul, komendy niewyjaśnione oraz bledy ogolne powody u KaMeLa.
Na nie


Działki nie masz...
Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.12.2018, 17:59 przez WisienQa_.
WisienQa_
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

14
9 posts 11 threads Dołączył: Nov 2018
14.12.2018, 19:24 -
#4
Ps. Chcieć to ty se możesz xDDD




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości