[ZAMKNIĘTE]  7 propozycji


Napisał(a): Gastel992


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


2 posts in this topic
Gastel992
§ Były ChatMod §
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
209 posts 37 threads Dołączył: Sep 2018
26.12.2018, 22:48 -
#1
Dzisiaj przychodzę z taką propozycją która dotyczy kopalni, pisania na chacie jak i Tartaku.

Najpierw poruszę sprawę kopalni.
Miało to cel przynieść zyski dla górników jak i zarówno dla zwykłych graczy

Moją pierwszą propozycją jest to aby gracz był doinformowany gdzieś w widocznym miejscu na kopalni ile za taki item dostaje się kasy. 
I proponuje by bruk za 0.50$ . Węgiel za 1$ ale z kolei Ruda żelaza za 2$. 

Moją drugą propozycją jest także aby aby reset kopalni był wtedy kiedy kopalnia zostanie wykopana w 100.00% a nie w nocy jak palcem nawet nie jest tknięte. 
Celem tego resetu jest taki by nie lagować całego trybu! Przecież czasem jest 30 graczy na trybie i nikt bardzo nie kopie. 

Moja trzecia propozycja brzmi aby do kopalni zagościły: Ruda Diamentu (ok. 1-3 po każdym resecie), Ruda Szmaragdu (ok. 1-2 po każdym resecie), Ruda Laruzytu (0-1 po każdym resecie), Ruda Złota, Ruda Redstone
Sugerując się pierwszą propozycją za Rudą Diamentu 5$ wypłacać, Szmaragd 4,5$, Ruda Laruzytu 5$, Ruda Złota 3$ i Ruda Redstone $2.50.
Cel jest prosty, przyciągnięcie graczy do kopalni Smile 

Moją czwartą propozycją jest ograniczenie pisania na chacie. Chodzi o to by każdy kto chce pisać na chacie musi grać przez 1 godzinę. Chodzi o to by też nie ruszać się co 10 min. (wtedy wywali na lobby) tylko rygor może pozwolić na nie ruszanie się przez 3 min. a nikomu przecież się nie chce co 2 min. wchodzić na serwer i się specjalnie ruszać. Nowy VIP mógłby odczekać 45 min, SVIP-30 min. a MVIP-15 min.
Cel tej propozycji jest prosty! Ograniczenie pisania na chacie przez co w godzinach szczytu może w jakimś stopniu mniej lagować. Na oko może z 10% pisanych wiadomości dotyczy właśnie na czym polega gra. Pytania o działki może stanowią tego 20%. 


Za czwartą propozycją stoi propozycja piąta która jest w jakimś stopniu powiązana z propozycją czwartą. Dotyczy się tego aby Topka pieniędzy ./baltop zostało przeniesione na spawna. Również ./warp pomoc a przynajmniej podstawowe wskazówki jak rozpocząć grę. Powinno dla graczy być zawarte by na pewno wiedzieli o komendzie ./jobs, jak zrobić działkę, i co mogą co wykopać/zabić np. że ./warp masarnia służy do zbierania żywności poprzez zabijanie zwierząt, o ./kopalnia a potem o pracy jako górnik, o ./shop, o tartaku a za nim o pracy jako Drwal. Wszystko celem zmniejszenia lagów w godzinach szczytu. 

Moja szósta propozycja tyczy się tego aby gracze w dni robocze w godz. 14-23 pisali co 15 sekund na chacie. VIP+ co 5 sekund. Nie dotyczyłoby ./p chatu. W soboty i niedziele oraz dni wolne od szkoły w godz. 9-23 co 15 sekund gracze pisali. W pozostałych godzinach normalnie wszyscy mogliby napisać co 5 sekund
 Cel jest znowu taki by ograniczyć lagi. Słabsze komputery mają zacinki różne bo przyjdzie kilka na raz wiadomości z chatu.

Moja siódma propozycja jest podobna tak jak do propozycji nr 1 i 2. Chodzi o to by dane drewno było resetowane wtedy gdy ono zostanie wykopane w 100.00%. Wpływa to także na lagi na serwer. Oraz poinformowanie graczy ile pieniędzy za dane drewno dostają. Propozycja dotyczy się głównie Drwali. Drewno w tym przypadku nie ma większego znaczenia więc proponuje by ono było wykopywane za $1,50. Dodatkowo sprzedaż w ./shop jest bardzo rentowna jeśli chodzi o drewna. Kopalnia jest bardziej rentowna jeśli trzymamy diaxowy lub lepszy kilof... 
Cel to ograniczenie lagów na serwerze minecraft w godzinach szczytu. 

Mam nadzieję że te propozycje zostaną rozpatrzone oraz dobrze wpłyną na słabsze komputery...
pyra777_
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
10 posts 3 threads Dołączył: Jul 2018
27.12.2018, 14:53 -
#2
Witaj. Odnośnie wszystkich punktów damy odpowiedź Smile

1. Wszystko jest ładnie opisane w pluginie tzn. pod komendą /jobs. Chodzi o /jobs info górnik w tym przypadku. Więc nie trzeba tworzyć niczego osobnego.

2. Plugin odnośnie kopalni działa inaczej i resety nie działają tak, że wykopie się 100% i reset tylko jest to czasowe

3. Od tego jest otwarty świat /rt world. Nie może być tak, że wszystko będzie podane na tacy, bo to żadne urozmaicenie rozgrywki.

4. Pisanie zostaje tak jak było, czyli 5 minut po wejściu. Nie będzie wprowadzanej żadnej godziny od wejścia, bo to potencjalnego nowego gracza zniechęci do gry i wyjdzie z serwera minecraft a chcemy uzyskać dużą liczbę graczy

5. Odnośnie topek (/baltop) na topkach ( /warp top) jest zbugowane i nie pomoże to w żadnym stopniu serwerowi, dlatego zostanie jak jest.
Odnośnie /warp pomoc, co jakiś czas wyświetla się na czacie informacja albo, jako administracja wysyłamy, że wszystko dla nowych graczy znajduje się pod /warp pomoc, więc nie widać potrzeby tworzenia więcej tego.

6. Żadnych takich ograniczeń czatu nie będziemy wprowadzać. W ogóle, co to godzinę policyjną może jeszcze chcesz wprowadzić i cenzurę jak po wojnie?. Mamy wolność i brak ograniczeń.

7. Tutaj odsyłam ciebie do punktu numer, 2 ponieważ plugin działa inaczej, więc nie da się tak wszystkiego nastawić

Pozdrawiamy
Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.12.2018, 14:53 przez pyra777_.
pyra777_
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
10 posts 3 threads Dołączył: Jul 2018
05.01.2019, 20:52 -
#3
// Zamykam
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości