[PODANIE] Rekrutacja na ChatModa


Napisał(a): Minecraft88


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


5 posts in this topic
Minecraft88
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 1 threads Dołączył: Dec 2018
01.01.2019, 19:20 -
#1
1. Mateusz
                                                                        2. 15
                                                                       3. Minecraft88 
                                                                     4. 1 Miesiąc wiem ze mało ale grałem kilka lat na telefonie i xboxie Smile
                                                                    5. około 2-3 godziny
                                                                    6. Posiadam Fb
                                                                    7.kick <player> - wyrzuca gracza z serwera minecraft
                                                                            ban <player> - banuje gracza
                                                         pardon <player> - odbanowanie wcześniej zbanowanego gracza
                                                          ban-ip <ip> - banuje dane IP
                                                          pardon-ip <ip> - odbanowanie danego IP
                                                            op <player> - zmienia gracza w OP
                                                   deop <player> - usuwa z gracza status OP
                                                  tp <player1> <player2> - przenosi <player1> do tej samej lokalizacji co <player2>
                                                   give <player> <id> [num] - daje graczowi przedmiot
                                                   tell <player> <message> - wysyła prywatną wiadomość do gracza
                                                  stop - zatrzymuje serwer
                                                 save-all - forces a server-wide level save
                                               save-off - wyłącza zapisywanie terenu
                                         save-on - włącza zapisywanie terenu
                                         list - lista aktualnie połączonych graczy
                                        say <message> - wysyła wiadomość do wszystkich graczy
                                                                     8. No nie wiem poniewaz mam 15 takie nudy mógłbym posiedziec na serwerze minecraft i połapać kilka ludzi Smile
                                                        10. TAK ale nie uzywam 
                                                        11. Posiadam minecrafta ze stronki TLauncher 
                                                        12.Nie ale chciałbym  
                                                         13. Nie miałem zadnej rangi 
                                   9. No co mam powiedzieć jestem dobrym graczem nigdy nie hakowałem gier no bo wiesz ban i dupa z grania.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.01.2019, 19:41 przez Minecraft88.
WisienQa_
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

14
9 posts 11 threads Dołączył: Nov 2018
01.01.2019, 19:43 -
#2
Zly tytul i komendy skopiowane, brak punktu 9 i bardzo mało w punkcie 8.
Na Wielkie Nie
Plutoo__
Pieseł
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
0 posts 3 threads Dołączył: Apr 2018
02.01.2019, 22:01 -
#3
Taaa..., /op xD.
Faktem jest to, że nie nadajesz się do administracji.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Minecraft88
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 1 threads Dołączył: Dec 2018
03.01.2019, 23:18 -
#4
(01.01.2019, 19:43)WisienQa napisał(a): Zly tytul i komendy skopiowane, brak punktu 9 i bardzo mało w punkcie 8.
Na Wielkie Nie

halo jak nie ma punktu 9?? przyjrzyj sie uważnie xd
WisienQa_
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

14
9 posts 11 threads Dołączył: Nov 2018
04.01.2019, 03:07 -
#5
Dobra jest, ale zmień tytuł podania na właściwy. 
Starozytny
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
20 posts 12 threads Dołączył: Apr 2017
04.01.2019, 08:18 -
#6
PODANIE NIE ZATYTUŁOWANE [Podanie] NICK jest bezwarunkowo odrzucane.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości