[ODRZUCONE] [PODANIE] Gloor


Napisał(a): Panik


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


8 posts in this topic
Panik
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
58 posts 12 threads Dołączył: Sep 2018
02.01.2019, 15:38 -
#1
1.Imię : 

                                                                                         Dustin

2.Wiek : 

14

3.Nick w grze : 

Gloor

4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft : 

4 lata

5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : 

2-3h badz wiecej

6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie?:

Posiadam Facebook, TeamSpeak3, Skype moge zainstalowac

7.Komendy przydatne w roli ChatMod :

 - /tempwarn [Nick] [Czas] [Powod]  - Dajemy ostrzezenie czasowe w strone Gracza
- /tempmute [Nick] [Czas] [Powod] -Zaklejamy usta dla gracza na czas
/c on -Czat wlaczony
/c off -Czat wylaczony
/cc -Czat Wyczysczony 
/kick [Nick] [Powod]  -Wyrzucamy danego gracza z serwera minecraft
/spartan ping [Nick] -Sprawdzimy Ping graczy

Mysle ze tyle komend wystarczy poniewaz chodzi tutaj przeciez o stanowisko KidModeratora ktory sie zajmuje chatem.

8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : 

Mysle dlatego ze moge zadysponowac rownomierna iloscia czasu. Potrafie sprawiedliwie oceniac sytuacje czyli potrafie stawic sie np. W skorze oskarzonego i oskarzajacego. Potrafie obslugiwac komendy ktore moga byc przydatne na co dzien.

9.Coś o sobie : 

Jestem Dustin, pochodze z wojewodztwa lubuskiego. Uczeszczam do 8 klasy podstawowej. Na co dzien gram w gry typu: GTA:Sa [Mta], Minecraft, Paladins. Moje hobby to Liturgia; dlatego w przyszlosci chcialbym zostac ksiedzem. Potrafie sie dostosowac do zasad panujacych w danej przestrzeni czasu. Mysle ze tyle wystarczy

10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : 

Tak

11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : 

Premium

12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP):

 Tak 

13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ?: 

Tak Skyblock na nicku Panik [ konto zbanowane na 
wlasne zyczenie], i w tamtym momencie zepsul mi sie sprzet i nie moglem dysponowac duza iloscia czasu. Ale teraz moge
 
Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.01.2019, 16:38 przez Panik.
Plutoo__
Pieseł
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
0 posts 3 threads Dołączył: Apr 2018
02.01.2019, 21:57 -
#2
Nie wiem jak z twoją aktywnością ale czytając podanie jestem na duże TAK. Wszystko jasne i klarowne, spełniasz wymagania i po ostatnim punkcie stwierdzam iż jesteś ogarnięta osobą.
Życzę powodzenia

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Majaquuu
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

14
560 posts 24 threads Dołączył: Jan 2017
02.01.2019, 22:38 -
#3
EDIT : Popraw aktywność min. 3h dziennie, udzielaj się na chacie. Rozwijaj swoje kontakty z graczami Big Grin  Mimo wszystko zmieniam zdanie, potrafiles sie przyznac do bledu, oraz przeprosiłeś. Mimo to jestem na Neutral.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.01.2019, 21:15 przez Majaquuu.
WisienQa_
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

14
9 posts 11 threads Dołączył: Nov 2018
02.01.2019, 22:47 -
#4
Na tak

(02.01.2019, 22:38)Majaquuu napisał(a): Na NIE

-Nie widziałem cię ani razu na Minigrach. :/

On gra, tylko ty rzadko wchodzisz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.01.2019, 22:47 przez WisienQa_.
Dandys_Saczy
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
619 posts 7 threads Dołączył: Apr 2018
03.01.2019, 17:05 -
#5
Wszystko okej, poza tym, że tempwarn i spartan ping nie są używane w roli ChatModa. Jestem na tak.
Ps: Bywaj częściej na minigrach, bo mało Cię widuję.
obraz
Panik
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
58 posts 12 threads Dołączył: Sep 2018
03.01.2019, 17:23 -
#6
Drodzy Gracze wczesniej mialem nick Panik tylko tamto konto zostalo zbanowane na wlasne zyczenie. Teraz mam Gloor. Pozdrawiam
Majaquuu
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

14
560 posts 24 threads Dołączył: Jan 2017
03.01.2019, 22:36 -
#7
Wyjaśnione w poście wyżej ^
Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.01.2019, 21:15 przez Majaquuu.
Panik
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
58 posts 12 threads Dołączył: Sep 2018
04.01.2019, 04:49 -
#8
HMM...
Zacznę od tego że twierdzicie że gram 1/2 miesiące.. Jest to oczywiście w żaden sposb nieprawda. Dlaczego? jeżeli widać że gram 1/2 miesiace. Drodzy Gracze na serwerze minecraft Lecraft gram 4 lata z przerwami tymi większymi i mniejszymi. Raz zrobiłem taką dużą przerwę większą niż 90 dni. Dlatego przewyższlem limit czasowy i mnie wyrejestrowało. Odniosę się do tego: "banowany za irytacje administracji", otóż tak, jak wbiłem po dłuższej przerwie na minecrafta wydawało mi się że mogę wszystko... Lecz  realia mi pokazały że tak nie jest i po paru "chwilach wytrzeźwiałem" i zacząłem zachowywać się jak "scywilizowany człowiek". Odnosząc się do fragmentu: "co świadczy że ci puszczają nerwy." Pozwolę coś opowiedzieć: Mianowicie gdy miałem 7 lat rozpoczęła się moja choroba z nadciśnieniem. Byłem w tamtych latach bardzo wybuchliwy, lecz zacząłem się leczyć i mi się to udaje. Moi lekarze twierdzą że jestem już PRAWIE wyleczony i zostało mi nie wiele do tak naprawdę przetrwania. Myślę że to wyjaśniło pare rzeczy, za które z serca mogę powiedzieć PRZEPRASZAM.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.01.2019, 04:49 przez Panik.
test10
Czytający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
0 posts 1 threads Dołączył: Mar 2017
06.01.2019, 19:25 -
#9
//Zamykam

Ten post był ostatnio modyfikowany: 06.01.2019, 19:25 przez test10.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości