[ZAMKNIĘTE]  MGTM


Napisał(a): hohlik21_


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


15 posts in this topic
hohlik21_
Naprawdę rozgadany!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
79 posts 16 threads Dołączył: Sep 2018
13.01.2019, 21:47 -
#1
1.Nick:MGTM

2.Powód:"sprzedawanie pluginów

3.Czas jaki pozostał do końca kary:7 dni

4.Nick Administratora, który nadał karę:Ikkenavn

5.Dlaczego powinieneś mieć zniesioną karę:Opiekun Rexio120 powiedziała że nie mogę używać tych pluginów bo podobno to jest kradzież.Te pluginy które posiadam ściągnąłem z internetu dokładnie ze strony SpigotMC i są ogólnodostępnymivvvvv pluginami zarezerwowanymi dla serwera minecraft Lecraft. Degrada mogłem dostać rozumiem to, ale bana za coś czego nie zrobiłem... to jest niesprawiedliwe, jeżeli administracja Lecrafta ma dowody to proszę o ukazanie ich. Z mojej strony to tyle i proszę o pozytywne rozpatrzenie odwołania od kary

6.Dowody, jeżeli takowe posiadasz:Jeżeli chcesz listę pluginów to napisz pod tym postem
Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.01.2019, 21:53 przez hohlik21_.

jakub-majdak@o2.pl
Zbanowany

width=

Zbanowany

36 posts 12 threads Dołączył: Nov 2018
13.01.2019, 22:05 -
#2
niezła kradzież Smile Pluginy mamy ze stronki ale ok . A co do mojej osoby to jeszcze moze tu dacie mi bana?
WisienQa_
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

14
9 posts 11 threads Dołączył: Nov 2018
13.01.2019, 22:12 -
#3
Nie kumam XD 
Przeciw ub za tw osobę i za kradzież
hohlik21_
Naprawdę rozgadany!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
79 posts 16 threads Dołączył: Sep 2018
13.01.2019, 23:21 -
#4
(13.01.2019, 22:12)WisienQa napisał(a): Nie kumam XD 
Przeciw ub za tw osobę i za kradzież

Nie kumasz? Nie masz dowodów, nie jesteś w temacie i jeszcze oskarżasz pezpodstawnie? Zastanów się.

Braego
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

18
111 posts 3 threads Dołączył: Nov 2017
14.01.2019, 00:24 -
#5
Ban nadany słusznie. Gdy rozmawialiśmy razem na ts3 nic nie odpowiadałeś tylko siedziałeś cicho. Czasami coś powiedziałeś pod nosem i tyle. Co do twojego bana, to jeżeli faktycznie chcesz się kłócić to ban w ciągu dalszym jest słuszny, ponieważ zamiast wejść na kanał i wyjaśnić całą sytuację, zrobiłeś multikonto i kłóciłeś się z nami na czacie publicznym. Przeciw UB.
"Milczenie w odpowiednim momencie jest ważniejsze i lepsze od wszelkich słów."

~ Plutarch
Rexio120_
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
11 posts 0 threads Dołączył: Jun 2018
14.01.2019, 00:25 -
#6
+ wspomnij o posiadaniu uprawnień na innym serwerze minecraft
+ reklamowanie go na ts z innymi graczami cv
Według mnie admin nie powinien tak zrobić... Jedna z najgorszych rzeczy którą mogłeś zrobić. Jesteś adminem? Dbaj o swój serwer i nie wspieraj konkurencji. Teraz czas z naszego serwera minecraft możesz w pełni przeznaczyć tam. Wg mnie masz czas zastanowić się co czujesz do LeCrafta. Potwierdzam słowa Braego. Twoje milczenie tylko potwierdziło zarzuty do twojej osoby. Gdyby Ci zależało próbował byś się bronić.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.01.2019, 00:28 przez Rexio120_.
Ikkenavn
Ktos
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
70 posts 1 threads Dołączył: Feb 2016
14.01.2019, 00:43 -
#7
Nie rozumiem nawet sensu po co się odwołujesz? Jest to jakąś formą zabawy dla Ciebie(was)? Masz swój własny serwer, więc po co Ci w tej sytuacji unban? Do irytacji lub reklamowania serwera minecraft? Ludzie, dorośnijcie może... Jestem oczywiście przeciw unbanowi i osobiście nawet bym Ci go nie dał...
obraz
hohlik21_
Naprawdę rozgadany!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
79 posts 16 threads Dołączył: Sep 2018
14.01.2019, 00:47 -
#8
Zostałem zwolniony z rangi super zrozumiałem że zachowałem się źle, Ale żeby dać banan na tydzień za kradzież pluginòw które są ogólnodostępne dla każdego to trzeba być półgłówkiem.Pluginy samodzielnie skonfigurowałem to ja nie wiem gdzie tutaj kradzież.Nawet nie wiem jakie są pluginy na serwerze minecraft Lecraft bo nie mam dostępu to jak ja mogłem je sprzedać skoro nie znam ich nazw?

Smoczakrew_
Czytający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
0 posts 4 threads Dołączył: Sep 2018
14.01.2019, 00:48 -
#9
Podtrzymuje WisienQa jej oskarżenia, choć faktycznie ban powinien być krótszy degradacja to i tak już spora kara.
Gaga zadała proste pytanie na ts: ,,czy sprzedałeś lub coś zrobiłeś z pluginami''
jaka twoja była odpowiedz: ,, ciche nooo - z przekonaniem głosu na tak'' słyszeliśmy wszyscy, więc przyznanie się do winy zgadza się??
Mamy osoby nie będę wymieniać cenie sobie anonimowość graczy, które mogą potwierdzić.
Któryś z twoich kolegów sam do mnie napisał na msg o pluginy na serwer.
I zrobiłeś to dla opa :/
Chciałbym wiedzieć tylko jaki powód
Wiesz co nawet przepraszam nie powiedziałeś po wszystkim, ja mam nadzieje że minie sporo czasu i zobacz cię pomiędzy nami.
A do tej pory bywaj zdrów
Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.01.2019, 00:49 przez Smoczakrew_.
hohlik21_
Naprawdę rozgadany!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
79 posts 16 threads Dołączył: Sep 2018
14.01.2019, 00:56 -
#10
(14.01.2019, 00:48)Smoczakrew napisał(a): Podtrzymuje WisienQa jej oskarżenia, choć faktycznie ban powinien być krótszy degradacja to i tak już spora kara.
Gaga zadała proste pytanie na ts: ,,czy sprzedałeś lub coś zrobiłeś z pluginami''
jaka twoja była odpowiedz: ,, ciche nooo - z przekonaniem głosu na tak'' słyszeliśmy wszyscy, więc przyznanie się do winy zgadza się??
Mamy osoby nie będę wymieniać cenie sobie anonimowość graczy, które mogą potwierdzić.
Któryś z twoich kolegów sam do mnie napisał na msg o pluginy na serwer.  
I zrobiłeś to dla opa :/
Chciałbym wiedzieć tylko jaki powód
Wiesz co nawet przepraszam nie powiedziałeś po wszystkim, ja mam nadzieje że minie sporo czasu i zobacz cię pomiędzy nami.
A do tej pory bywaj zdrów

Na teamspeaku powiedziałem ciche "nie" ponieważ przestraszyłem się nagłego przeniesienia i pytania z podniesionym tonem. Nie oddałem ani jednego waszego pluginu bo ich nie znam zawsze
Mogę podesłać folder pluginy i zobaczymy co ja takiego ukradlem, i nie zrobiłem nic dla opa, po prostu nudziło mi się w wolnych chwilach to popomagałem koledze to tyle.





Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości