[PRZYJĘTE] [Podanie] Metths


Napisał(a): Metths_Poland


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


17 posts in this topic
Metths_Poland
Zbanowany

width=

Zbanowany

37 posts 5 threads Dołączył: Jan 2019
Lightbulb  23.01.2019, 21:27 -
#1
1.Imię : Mateusz
2.Wiek : 14,5
3.Nick w grze : Metths
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft : Jakieś dobre cztery lata
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : 4-5 godziny dziennie
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : Skype, TS, Facebook
7.Komendy przydatne w roli ChatMod : /kick, /tempmute, /cc, /c on, /c off  Wink
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Ponieważ uważam siebie za odpowiedzialną osobę i godną przyjęcia tego stanowiska, lubię pomagać ludziom i poznawać nowe osoby. Chciałbym aby na chacie panowała miła atmosfera oraz aby wszyscy ze sobą grzecznie rozmawiali.  
9.Coś o sobie : Hejka, mam na imię Mateusz i mam 14 lat. Pochodzę z średniej wielkoścki miasteczka w województwie Podlaskim. Bardzo lubię zwierzęta. Byłem w administarcji wielu serwerów minecraft. Urodziłem się 8 Maja. W minecrfta zacząłem grać w 3 klasie. Lubię serwer Lecraft.pl za wspaniałą administrację i dobrze zrobiony serwer. Heart
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : TAK
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : Premium
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : TAK
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Nie.  Cry
Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.01.2019, 00:34 przez Metths_Poland. Powód edycji: Poprawa Informacji.
Majaquuu
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

14
560 posts 24 threads Dołączył: Jan 2017
23.01.2019, 21:46 -
#2
Nie kojarze ciebie z serwera minecraft, 2-3 godzinki trochę mało. Aczkolwiek ujdzie, rozpisz bardziej 7,8 oraz 9 punkt.
Póki co neutral z przewagą na Nie, poprawisz to to będe prawdopodobnie na tak. Pobaw się kolorami ale bez przesady Wink
Dandys_Saczy
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
619 posts 7 threads Dołączył: Apr 2018
23.01.2019, 21:46 -
#3
Jedyną komendą spośród podanych, do której masz uprawnienia to kick(gdyż nie możesz dac /mute na zawsze, musi być /tempmute na określony czas)
Mało rozpisany punkt 9, staż gry na serwerze minecraft na +, to że już gdzieś byłeś w administracji na +, musisz podszkolić komendy i będę na TAK, a póki co NEUTRAL. Powodzenia.
obraz
nthlyxv
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 1 threads Dołączył: Dec 2018
23.01.2019, 21:53 -
#4
Zauważyłam, że podanie jest skopiowane od użytkownika z innego serwera minecraft. Podsyłam screena: https://imgur.com/a/x3NaTFv. Jestem na Nie.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.01.2019, 21:58 przez nthlyxv.
WisienQa_
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

14
9 posts 11 threads Dołączył: Nov 2018
23.01.2019, 22:18 -
#5
(23.01.2019, 21:46)Majaquuu napisał(a): Nie kojarze ciebie z serwera minecraft, 2-3 godzinki trochę mało. Aczkolwiek ujdzie, rozpisz bardziej 7,8 oraz 9 punkt.
Póki co neutral z przewagą na Nie, poprawisz to to będe prawdopodobnie na tak. Pobaw się kolorami ale bez przesady Wink

Majaquuu, teraz ja coś dodam. Teraz będę szczera. Wypowiadasz się w postach na temat skarg adm np: ,,OGARNIJ SIĘ BLE BLE BLE” i mnie to denerwuje, wypowiadasz się bez sensu w podaniach bo piszesz, że mała aktywność, choć bardzo rzadko siedzisz na minigrach. On i może krótko siedzi ale szanujmy się, 2-3 godziny to dużo jak na szkołę/pracę i ty jeszcze piszesz, że za mało to choć sam rzadkoo wbijasz, następna sprawa, kolory w podaniach, po co one komu? Żeby się lepiej czytało? Aż takie są problemy z oczami? Mógłby dodać kolory, ale wcale nie musi, nic o tym we wzorze nie ma. Co do podania to na nie bo wątpię ze poradzisz sobie z komendami skoro je skopiowałeś.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.01.2019, 00:11 przez WisienQa_. Powód edycji: poprawka + coś dodałam
igusia
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 1 threads Dołączył: Jul 2018
23.01.2019, 22:37 -
#6
aktywny
miły
pomocny
ładne podanie

jestem na tak
_Mariko_
<KIDMOD SKYBLOCK>
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 1 threads Dołączył: Dec 2018
24.01.2019, 09:46 -
#7
Nie opisałeś co robią komendy ale podanie ogolnie ładne, na tak
Love Butter Love  Heart
Sharp_Dragon
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
179 posts 11 threads Dołączył: Oct 2018
24.01.2019, 11:28 -
#8
(23.01.2019, 22:18)WisienQa napisał(a):
(23.01.2019, 21:46)Majaquuu napisał(a): Nie kojarze ciebie z serwera minecraft, 2-3 godzinki trochę mało. Aczkolwiek ujdzie, rozpisz bardziej 7,8 oraz 9 punkt.
Póki co neutral z przewagą na Nie, poprawisz to to będe prawdopodobnie na tak. Pobaw się kolorami ale bez przesady Wink

Majaquuu, teraz ja coś dodam. Teraz będę szczera. Wypowiadasz się w postach na temat skarg adm np: ,,OGARNIJ SIĘ BLE BLE BLE” i mnie to denerwuje, wypowiadasz się bez sensu w podaniach bo piszesz, że mała aktywność, choć bardzo rzadko siedzisz na minigrach. On i może krótko siedzi ale szanujmy się, 2-3 godziny to dużo jak na szkołę/pracę i ty jeszcze piszesz, że za mało to choć sam rzadkoo wbijasz, następna sprawa, kolory w podaniach, po co one komu? Żeby się lepiej czytało? Aż takie są problemy z oczami? Mógłby dodać kolory, ale wcale nie musi, nic o tym we wzorze nie ma. Co do podania to na nie bo wątpię ze poradzisz sobie z komendami skoro je skopiowałeś.

WisienQa, niektórych denerwuje to, że ty się wypowiadasz wszędzie na calym forum, pod każdym postem. Co do podania to Neutral.

WisienQa_
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

14
9 posts 11 threads Dołączył: Nov 2018
24.01.2019, 14:48 -
#9
(24.01.2019, 11:28)Sharp_Dragon napisał(a):
(23.01.2019, 22:18)WisienQa napisał(a):
(23.01.2019, 21:46)Majaquuu napisał(a): Nie kojarze ciebie z serwera minecraft, 2-3 godzinki trochę mało. Aczkolwiek ujdzie, rozpisz bardziej 7,8 oraz 9 punkt.
Póki co neutral z przewagą na Nie, poprawisz to to będe prawdopodobnie na tak. Pobaw się kolorami ale bez przesady Wink

Majaquuu, teraz ja coś dodam. Teraz będę szczera. Wypowiadasz się w postach na temat skarg adm np: ,,OGARNIJ SIĘ BLE BLE BLE” i mnie to denerwuje, wypowiadasz się bez sensu w podaniach bo piszesz, że mała aktywność, choć bardzo rzadko siedzisz na minigrach. On i może krótko siedzi ale szanujmy się, 2-3 godziny to dużo jak na szkołę/pracę i ty jeszcze piszesz, że za mało to choć sam rzadkoo wbijasz, następna sprawa, kolory w podaniach, po co one komu? Żeby się lepiej czytało? Aż takie są problemy z oczami? Mógłby dodać kolory, ale wcale nie musi, nic o tym we wzorze nie ma. Co do podania to na nie bo wątpię ze poradzisz sobie z komendami skoro je skopiowałeś.

WisienQa, niektórych denerwuje to, że ty się wypowiadasz wszędzie na calym forum, pod każdym postem. Co do podania to Neutral.

Szkoda bo mn tez denerwujesz, a ja teraz byłam szczera Smile
Plutoo__
Pieseł
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
0 posts 3 threads Dołączył: Apr 2018
24.01.2019, 15:54 -
#10
Nie wydaje mi się żeby podanie było miejscem na dyskusję kto jaki jest i co się w nim nie podoba. Macie od tego wiadomości prywatne / TS3.

Co do podania to jestem na neutral ponieważ są dowody na to, że skopiowałeś podanie z innego forum co oznacza, że Ci nie zależy aż tak na serwerze minecraft i byciu w administracji.

Pozdrawiam




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości