[ODRZUCONE] Gastel992


Napisał(a): Gastel992


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


3 posts in this topic
Gastel992
§ Były ChatMod §

width=

Zbanowany

211 posts 39 threads Dołączył: Sep 2018
02.02.2019, 15:16 -
#1
1. Imię: Dariusz
2. Wiek: 14
3. Nick w grze: Gastel992

4. Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft: Hmm... Jakby się zastanowić to jakoś od sierpnia 2018 r. bo pamiętam nową edycję tego trybu i jej problemy
5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer: Od poniedziałku do czwartku jakieś 4h jeśli miałbym ciągle grać i pilnować porządku... Natomiast w piątki 5-6h. W soboty może z 10h a w niedziele 8-9h
6. Czy posiadasz wyżej wymienione programy? Jakie?: Facebook, TeamSpeak 3, Skype i ewentualnie Discorda
7. Komendy przydatne w roli ChatMod:
Zapewne mi będzie potrzebne:
/tempmute <gracz> <czas> <powód> Spowoduje to tymczasowe wyciszenie gracza na dany czas
/ac <treść> Napiszę wtedy do kogoś kto też jest w administracji serwera minecraft
/cc Spowoduje to wyczyszczenie czatu 
/c off Spowoduje to wyłączenie chatu i nikt oprócz administracji serwera minecraft nie będzie mógł pisać na czacie
/c on Spowoduje to włączenie chatu i każdy będzie mógł pisać na chacie oprócz wyciszonych
/kick <gracz> <powód> Wyrzuci gracza z serwera minecraft po czym będzie mógł wrócić na serwer i grać dalej
/warn <nick> Daje wtedy ostrzeżenie dla danego gracza
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: Ponieważ jestem osobą spokojną, miłą i pomocną. Zapewne widzicie jak w równoległym dziale "Skargi" składam dużo skarg w którym gracz dostaje tylko mute na kilka minut co dłużej zajmuje pisanie takiej skargi z dowodami niż takowa kara. Dlatego myślę żebym się nadał na to stanowisko.
9. Coś o sobie: Jestem osobą miłą i pomocną. Mam 14 lat i uczę się w klasie 7 szkoły podstawowej. Urodziłem się w 16 tysięcznym miasteczku a od 3 lat mieszkam w mieście 120-tysięcznym. Interesuję się przedmiotami takimi jak Informatyka czy Geografia (bo to 3 przedmioty z których mi najlepiej idzie). Interesuję się pojazdami mechanicznymi takimi jak np. samochód. 

10. Czy masz sprawny mikrofon (Tak/Nie): TAK
11. Jaki minecraft posiadasz (Premium/Nonpremium): Nonpremium
12. Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft: Nie
13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Nie byłem


Hoobyt121056_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
158 posts 5 threads Dołączył: Apr 2018
02.02.2019, 15:29 -
#2
Brak doświadczenia -
warn nie ma chatmod -
Neutral
hamiltonekuuu
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
37 posts 19 threads Dołączył: Dec 2018
02.02.2019, 16:24 -
#3
Chat mod nie ma /kick oraz /warn
Nie jesteś zbyt aktywny więc

JESTEM NA NIE



Co tam? Gówno

Rexio120_
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
11 posts 0 threads Dołączył: Jun 2018
03.02.2019, 00:25 -
#4
Przykro mi, lecz wszystkie miejsca na aktualnej rekrutacji zostały zaopatrzone, zapraszam na następną rekru.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.02.2019, 00:26 przez Rexio120_.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości