[PODANIE] pomelo_anderson


Napisał(a): pomelo_anderson


Oceń wątek
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


10 posts in this topic
pomelo_anderson
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
15 posts 2 threads Dołączył: Dec 2018
08.02.2019, 21:09 -
#1
1. Imię ------> Igor
2. Wiek --------> Rocznikowe 15
3. Nick w grze ---------> pomelo_anderson
4. Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft ---------> Od poprzedniej edycji.
5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer ----------> W zależności od ilości nauki od dwóch do siedmiu godzin.
6. Czy posiadasz powyżej wymienione programy? Jakie? ----------> Posiadam Facebook,Teamspeak, Skype.
7.  Komendy przydatne w roli Helper ------------> 

  • ----------->/tempwarn nick 24h powód - ostrzega gracza
  •   -------------->/tempmute nick CZAS powód - mutuje gracza tymczasowo
  • ------------------->/unmute nick - odcisza gracza jednostki czasu: 1s, 1m, 1h, 1d
  •  ------------------------>/warns nick - sprawdza aktualne ostrzeżenia gracza
  • ----------------------------->/history nick - sprawdza historie banów gracza
  • ----------------------------------->/kick nick powód - wyrzuca gracza z serwera minecraft
  •  ---------------------------------------> /tempban nick CZAS powod (czas: np. 1h) - ban tymczasowy
  • ---------------------------------------------> /unban nick - odbanowuje gracza
  • ------------------------------------------------>/cc global - czyści chat 
  • --------------------------------------------------->/s wiadomość - wysyła wiadomość na chacie administracji
  • ------------------------------------------------------>/tp nick - teleportuje do gracza 
  • ---------------------------------------------------------->/tphere nick - teleportuje gracza do Ciebie
  • 8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko --------> Ponieważ jestem osobą pomocną i uważam że jestem w stanie w miarę stworzyć trochę porządku na serwerze minecraft. 
  • 9. Coś o sobie ------------> Mam na imię Igor mieszkam w Warszawie w wolnym czasie bawię się grafiką wektorową oraz programuje. Bardzo dużo się śmieje jestem człowiekiem wesołym lubiącym memy i spotkania w gronie znajomych. Bardzo lubię oglądać seriale i filmy a netflix  jest moją miłością.
  • 10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE)? ------------------> Tak, mam sprawny mikrofon.
  • 11. Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? ----------------> Posiadam Minecraft premium.
  • 12. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) -------------> Przez moment na serwerze minecraft kolegi.
  • 13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy? ----------------> Niestety nigdy nie miałem okazji, a szkoda.


(bardzo przepraszam za [/b] jednakże nie umiem usunąć]
Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.02.2019, 00:29 przez pomelo_anderson.
Ten dzban pomelo
NeedTM
Zbanowany

width=

Zbanowany

42 posts 6 threads Dołączył: Jan 2019
08.02.2019, 21:22 -
#2
Podanie jest okej
Jestem na tak.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.02.2019, 21:51 przez NeedTM.
Kornella
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
11 posts 2 threads Dołączył: Jan 2019
08.02.2019, 23:07 -
#3
Miła osoba, momentami pozytywnie agresywna xd, jestem na tak ^^
"Czaѕ nιe leczy ran, lecz przyzwyczaja naѕ do вólυ..." Smile ♥️
Metths_Poland
Zbanowany

width=

Zbanowany

37 posts 5 threads Dołączył: Jan 2019
09.02.2019, 08:00 -
#4
Nie ma się do czego przyczepić jestem. NA TAK!
Tylko podanie trohe nie estetyczne, ponieważ są znaczki [b/]
calowany
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
29 posts 5 threads Dołączył: Jul 2018
09.02.2019, 13:39 -
#5
Jestem na tak, lecz parę komend nie ma w roli helpera
markrast
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
3 posts 0 threads Dołączył: Feb 2019
10.02.2019, 09:15 -
#6
Na tak jest miły <3
test10
Czytający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
0 posts 1 threads Dołączył: Mar 2017
10.02.2019, 10:30 -
#7
Jak widzę komentarze to aż się płakać chce, zaraz cała gildia cheaterów zostanie administracją.
Oczywiście, że na NIE.
pietrzyk24
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
34 posts 11 threads Dołączył: Jun 2017
10.02.2019, 11:26 -
#8
(10.02.2019, 10:30)GaGa_36 napisał(a): Jak widzę komentarze to aż się płakać chce, zaraz cała gildia cheaterów zostanie administracją.
Oczywiście, że na NIE.

Gaga jaka gildia cheaterów? jak chcesz się przekonać jak się klepiemy to zapraszam jakiś server bp przekonasz się czy jesteśmy cheaterami. <3
Imagic_Dragon
Moderator - MediumHC / Gildie
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
23 posts 0 threads Dołączył: Oct 2018
10.02.2019, 11:56 -
#9
Podanie ładnie napisane, dobre komendy. Ale niestety na nie, bo rekru OFF. A co do Ciebie Gaga, to nie powiem kto ostatnio cheatowal na 2 koncie, oraz grał z kimś, kto ma cheaty po czym, go bronil, że bana dostal XD... Pozdro
Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.02.2019, 12:09 przez Imagic_Dragon.
obraz
hokagen
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
313 posts 24 threads Dołączył: Sep 2017
10.02.2019, 15:13 -
#10
Na nie. Wiek , mało komend, jak cie ostatnio widziałem na serwerze minecraft byłeś toksyczny, to jest podanie a nie pokaz kolorów,.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości