[ODRZUCONE] [PODANIE] Sharp_Dragon


Napisał(a): Sharp_Dragon


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


21 posts in this topic
Sharp_Dragon
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
179 posts 11 threads Dołączył: Oct 2018
14.02.2019, 22:52 -
#1
1. Imię: Tobiasz ( Mało spotykane ;D )
2. Wiek: 11 lat ( Ej! Ale nie bądź od razu na nie, nie wyłączaj mojego podania. Jak na swój wiek jestem bardzo ogarnięty Big Grin, można dać młodszemu szansę Big Grin)
3. Nick w grze : Sharp_Dragon
4. Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft : Myślę, że już dobre dwa lata, lecz nie jestem w stanie określić dokładnego czasu gry.
5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : W dni robocze 3/4 godziny dziennie, natomiast w dni wolne 6/7 godzin.
6. Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : TeamSpeak, Facebook, Skype (Mojego brata), TeamViwer, AnyDesk.
7. Komendy przydatne w roli ChatMod :
/kick [nick] [powód] - wyrzucam gracza z serwera minecraft.
/tempmute [nick] [czas] [powód] - tymczasowo wyciszam gracza.
/warn [nick] [powód] - daję graczowi ostrzeżenie.
/c off - wyłączam chat.
/c on - włączam chat.
/cc - czyszczę chat.
#Komendy dla wyższej już rangi:
#Moderator:
/tempban [nick] [czas] [powód] - tymczasowo banuje gracza.
/tempipban <nick> <czas> <powód> - tymczasowo banuje gracza na IP.
/bc [tekst] - wysyłam ogłoszenie widoczne na całym trybie.
/v, /vanish - włączam niewidzialność.
/bw find [nick] - pokazuje mi na jakiej arenie (BedWars) jest gracz.
/dupeip [nick] - sprawdzam konta zarejestrowane na IP gracza.
#Administrator:
/tp [nick] - teleportuję się do gracza.
/tphere [nick] - teleportuję gracza do mnie.
/nick - mam możliwość edytowania swojego nick'u.
/banip [nick] - permanentnie banuje gracza na IP.
/time set day - włączam dzień.
/time set night - włączam noc.
/weather - zarządzanie pogodą na trybie.
Chyba tyle powinno wystarczyć, lecz jeżeli będzie taka potrzeba, to mogę napisać więcej.
8.  Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Dlatego, że jestem jak na swój wiek bardzo ogarniętą osobą. Potrafię się zachować na serwerze minecraft, staram się jak najbardziej pomagać graczom. Znam większość komend w roli ChatModa, jak i wzwyż, gram na serwerze minecraft już dłuższy czas i pomimo swojego wieku postanowiłem napisać to podanie, bo czemu nie? nie jeden taki 11sto latek może być bardziej ogarnięty od tego 14sto latka. Wiem za co mam ukarać gracza, a za co nie. Potrafię sprawdzać graczy za pomocą np. TeamViwera, AnyDeska, Skype, jestem trochę nieśmiały, lecz potrafię przełamać tą nieśmiałość i np. rozmawiać na luzie z graczami, bądź administracją na TeamSpeaku. 
9. Coś o sobie : Tak jak napisałem powyżej: Mam na imię Tobiasz, mam 11 lat. Chodzę do 5 klasy podstawówki, interesuję się piłką nożną, przyrodą oraz grami. Jestem kulturalny, miły, uprzejmy, nie wdaję się w bójki, konflikty. Jestem osobą nieśmiałą, lecz potrafię to nieśmiałość przełamać i być śmiałym Smile. Jestem osobą otwartą, szybko potrafię się z kimś zaprzyjaźnić. Mam psa, który wabi się "Tofik" oraz 2 koty Klopsika oraz Plamkę Big Grin. W przyszłości chciałbym zostać piłkarzem/twórcą gier komputerowych, lecz są to jeszcze dalekie plany, które może uda mi się kiedyś zrealizować. 
10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : To chyba oczywiste, że tak.
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : Posiadam minecrafta premium.
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Miałem możliwość i to nawet wiele razy.
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Niestety, ale nie byłem w administracji LeCrafta, dlatego pojawiło się to podanie.
Dziękuję z góry za przeczytanie mojego podania, oraz za pozytywną opinię, mam nadzieję że zostanie ono pozytywnie rozpatrzone. Pozdrawiam~Smok Wink
Mua Big Grin
Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.02.2019, 23:09 przez Sharp_Dragon.

WisienQa_
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

14
9 posts 11 threads Dołączył: Nov 2018
14.02.2019, 22:56 -
#2
Ja mysle, ze się nadasz. Jesteś ogarnięty i miły Big Grin. Nie mam zarzutów co do podania.
Na tak.
Sharp_Dragon
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
179 posts 11 threads Dołączył: Oct 2018
14.02.2019, 22:58 -
#3
(14.02.2019, 22:56)WisienQa napisał(a): Ja mysle, ze się nadasz. Jesteś ogarnięty i miły Big Grin. Nie mam zarzutów co do podania.
Na tak.

Dziękuję <3

Zeynik
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
18 posts 2 threads Dołączył: Feb 2019
15.02.2019, 01:24 -
#4
Hej Tobiasz! Twoje podanie rzuciło mi się w oczy, potrafisz się rozpisać. Niestety według mnie, trochę ten wiek by przeszkadzał administracji.. Ale jak napisałeś ,,Czemu młodemu nie dać szansy". Młody nie zauważyłem błędów ortograficznych w twoim podaniu lecz w przyszłości obawiałbym się tego. Ale cóż jestem Neutral z przewagą na Tak Smile
Powodzenia.
Plutoo__
Pieseł
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
0 posts 3 threads Dołączył: Apr 2018
15.02.2019, 08:48 -
#5
Twój wiek jest o wiele za niski, to 13 jeszcze przymkniemy oko ale 11 to za mało. Podanie dobrze rozpisane, komend też dużo wypisałeś, ale pamiętaj to ranga chat mod a nie admin.
Spróbuj u nas za 2-3 lata.
Pozdrawiam
Sharp_Dragon
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
179 posts 11 threads Dołączył: Oct 2018
15.02.2019, 11:46 -
#6
(15.02.2019, 01:24)Zeynik napisał(a): Hej Tobiasz! Twoje podanie rzuciło mi się w oczy, potrafisz się rozpisać. Niestety według mnie, trochę ten wiek by przeszkadzał administracji.. Ale jak napisałeś ,,Czemu młodemu nie dać szansy". Młody nie zauważyłem błędów ortograficznych w twoim podaniu lecz w przyszłości obawiałbym się tego. Ale cóż jestem Neutral z przewagą na Tak Smile
Powodzenia.

Wiem, ten wiek jest trochę niski, ale według mnie to jest tylko formalność i człowieka nie ocenia się po wieku xD.
Dziękuję za miłą opinię mojego podania <3

Plutoo__
Pieseł
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
0 posts 3 threads Dołączył: Apr 2018
15.02.2019, 11:53 -
#7
Dodam jeszcze, że po to są wymagania aby móc dołączyć do administracji, żeby nie byle jaka osoba mogła w niej być.
Jak idziesz do pracy to też musisz spełniać pewne wymagania tj. wiek, wykształcenie itp. Bez tego by cię nie przyjęli.
Każda firma, organizacja itp. ma jakieś zasady i jak będzie je przestrzegała to będzie dobrze funkcjonowała a jak nie to będzie źle funkcjonowała.
Pozdrawiam jeszcze raz.
Boruxaa
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
15 posts 1 threads Dołączył: Feb 2019
15.02.2019, 15:10 -
#8
Bardzo ładne podanie na + ale wiek jest na -. Jesteś ogarnięty jestem na neutral
Słóże Pomocą. Jestem miły zawsze proś mnie o radę 
SweetGirlPL
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
8 posts 5 threads Dołączył: Apr 2018
15.02.2019, 20:16 -
#9
Teraz chcesz być w administracji lecrafta? Wcześniej wypowiadałeś się na jej temat i to nie zbyt pozytywnie. Obrażałeś administratorów i myślisz że to nie wyjdzie?
kicikicimiauu
wr
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
15 posts 1 threads Dołączył: Nov 2018
15.02.2019, 20:35 -
#10
Zgadzam się z SweetGirlPL(widziałam ss tego co pisałeś)
Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.02.2019, 20:40 przez kicikicimiauu.
Miauuu ❤️ Big Grin




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości