[ZAMKNIĘTE]  [PODANIE] kacperwita.


Napisał(a): IloveYou


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


4 posts in this topic
IloveYou
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
18 posts 5 threads Dołączył: Feb 2019
23.02.2019, 08:59 -
#1
1.Imię:Kacper
2.Wiek:20 lat
3.Nick w grze:kacperwita
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft. już dobre 2 lata.
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer. dziennie ok. 3-6 h.

6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie?teamspeak, fb,coś od siebie anydesk do sprawdzania graczy i skype ale na skype nie działa mi zabardzo telefon Sad ...
7.Komendy przydatne w roli młodszego moderatora:
/kick - wyrzuca gracza
/tempmute - wycisza gracza
/c off - wylacza chat
/c on - włacza chat
/cc - czysci chat
/ac - chat administracji
/invsee - pokazuje ekwipunek gracza
/dzien - ustawia dzien
/noc - ustawia noc

/tempwarn - daje ostrzeżenie
                                                                                        w roli moderatora
/ban - banuje gracza permanentnie (na całym serwerze minecraft)
/tempban - banuje gracza na podany czas (ban na nick)
i na lobby bedwars bo je bardzo lubie /fly żeby mozna było latać po lobby

8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko:Jestem uczciwy . Pomagam graczom, no chyba że proszą o tokeny, auta itp. no to wtedy nie daje, niestety :C bo to karalne . Wiem już co i jak, w administracji DazenD mi wszystko powiedział. Znam się na komendach więc wypisałem wszystkie które znam do kidmoderatora i moderatora, nigdy nie cheatowałem na lecrafcie. Dosłownie nigdy. No i jestem dobry z ortografii. Tylko czasami robie błędy. Aha no i odrazu mowie ze ja nie dopisuje np. ę ą ó itp. Takie INFO czasami moge robić poważne błendy ponieważ nie działa mi w 100% klawiatura lecz za 3 dni pzychodzi mi nowa Big Grin .
9.Coś o sobie:Mam na imię Kacper. Mam 20 lat i bardzo lubię grać w piłkę nożną. i wogóle jestem dobrym sportowcem. Interesuje sie tez komputerami i gram często na serwerze minecraft takim jak lecraft.pl, bardzo lubię na nim grać i mam nadzieje że bende kid moderatorem . Według mnie jest to najlepszy serwer minigames ponieważ: Administracja jest miła i pomocna, gracze są mili (no niektorzy nie ) i wogóle sie fajnie tam gra. Zawsze chcialem być członkiem administracji tego serwera minecraft.Chodze we wtorki i czwartki na treningi piłki nożnej. Tak wogole sport to moja pasja. więc nie obiecuje że w kazdy dzien bede na serwerze minecraft.Lecz wiem że bende grał na pewno !!
10.Czy masz sprawny mikrofon? Tak
11.Jaki minecraft posiadasz ? Non-Premium (SkyLand) 1.12.2
12.Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) Tak byłem, i z tego mam doświadczenie i to dobre bo byłem opiekunem tego pewnego serwera minecraft !
13.Czy byłeś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy  Nie, nie byłem mam nadzieje że przyznam teraz tej przyjemności Blush


                                                                                   .POZDRAWIAM SERDECZNIE KACPER.
IloveYou
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
18 posts 5 threads Dołączył: Feb 2019
23.02.2019, 10:51 -
#2
Jak sie nie da kidmoda to chatmoda pliz
LUBISZ MNIE ? Bo Ja ciebie tak ! Heart 
WisienQa_
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

14
9 posts 11 threads Dołączył: Nov 2018
23.02.2019, 11:07 -
#3
Spam podaniami i orto.
Na nie

I kłamstwo z wiekiem
Ten post był ostatnio modyfikowany: 23.02.2019, 11:07 przez WisienQa_.
IloveYou
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
18 posts 5 threads Dołączył: Feb 2019
23.02.2019, 11:25 -
#4
Prawda nie kłamie !!!
LUBISZ MNIE ? Bo Ja ciebie tak ! Heart 
Majaquuu
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

14
560 posts 24 threads Dołączył: Jan 2017
23.02.2019, 21:38 -
#5
Spam podaniami, wątpię że posiadasz 20lat po tym co robisz/
odrzucam.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości