[ODRZUCONE] Gastel992


Napisał(a): Gastel992


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


13 posts in this topic
Gastel992
§ Były ChatMod §

width=

Zbanowany

211 posts 39 threads Dołączył: Sep 2018
26.02.2019, 22:00 -
#1
1. Imię: Dariusz
2. Wiek: 14
3. Nick w grze: Gastel992
4. Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft: Swoje początki pamiętam wraz początkiem wakacji, czyli gdzieś tak od Lipca 2018 r. 
5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer: W środy najmniej bo jakieś 2-3h, Od poniedziałku do piątku (oprócz środy) myślę że jakieś 3-4h a natomiast na weekend jakieś 5h-7h
6. Czy posiadasz wyżej wymienione programy? Jakie?: Facebook, TeamSpeak 3 oraz Skype. 
7. Komendy przydatne w roli ChatMod:
./cc - Czyści chat 
./c off - Wyłącza chat nikt oprócz administracji nie może na nim pisać
./c on - Włącza chat, każdy oprócz wyciszonych lub przebywających w jailu może pisać
./tempmute <nick> <czas> <powod> - Wyciszy gracza tymczasowo
./kick <nick> <powod> - Wyrzuca gracza z serwera minecraft po czym może wrócić i dalej grać
./jail <nick> <czas> <powód> - Wtedy umieszczę danego gracza w więzieniu (jailu) po czym nie może gracz czegoś robić i pisać na chacie nie może
8. Dlaczego Ciebie mam wybrać na to stanowisko: Jestem aktywnym graczem, posiadam rangę SuperVIP. Jestem osobą odpowiedzialną. Piszę bardzo dużo skarg co myślę że to podkreśla chęć bycia w adm. Jestem bardzo aktywny na forum jak i na chacie na serwerze minecraft. Czasem z samego rana jest potrzebny jakiś admin co ogarnia chat bo czasem rano dochodzi do różnych spamów...
9. Coś o sobie: Nazywam się Dariusz. Mam 14 lat, chodzę do 7 klasy szkoły podstawowej. Mieszkam w województwie Lubuskim. Nie lubię szkoły jak każde dziecko oraz lubię grać w Minecrafta i jeszcze jedną grę :Smile Czasem jestem osobą miłą i pomocną a też czasem bywają dni w którym potrafię być arogancki (ale takie dni są rzadkością)
10. Czy posiadasz sprawny mikrofon: TAK
11. Jaki Minecraft posiadasz?: Nonpremium
12. Czy miałeś już możliwość bycia w administracji na innym serwerze minecraft?: Nie
13. Czy byłeś już w administracji LeCraft?: Ani razu, pisałem podanie na ChatModa na początku lutego.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.02.2019, 19:40 przez Gastel992. Powód edycji: Korekta w pkt. 8 i 9
mcraftor_
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
69 posts 3 threads Dołączył: Feb 2019
26.02.2019, 22:03 -
#2
Chatmod nie ma jail ani kick reszta mi sie wydaje ok
Jestem na tak
Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.02.2019, 22:04 przez mcraftor_.
live
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
15 posts 0 threads Dołączył: Feb 2017
26.02.2019, 22:05 -
#3
Staż -
W  punkcie 8 to do skargi nie zależy,
Czaś +/-
Jail to to przesadzileś -
No to nie mam zdania
Ty się chwaliaż tymi skargami
Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.02.2019, 22:13 przez live.
NinJa_CiSseK
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
368 posts 6 threads Dołączył: Jan 2019
26.02.2019, 22:28 -
#4
Witaj Dariuszu,
Twoje podanie rzuciło mi się w oko.
Często Cię widuję na serwerze minecraft.
Udzielasz się i ostrzegasz.
Co do skarg - są one skuszne.
Jak najbardziej na TAK.
-idk co tu dac-



Mayii
Byla Kidmoderatorka Survi
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
77 posts 3 threads Dołączył: Jul 2018
26.02.2019, 23:29 -
#5
Wiek +
czas +
komendy + tylko ten /jail troszku nie potrzebny
Nie wiem po co się chwalisz tymi skargami ale spoko, i nie wiem już troche czy to podanie czy skarga....
Poza tym dzisiaj gdy byłam na serwie widziałam Gastel tabliczki napisane przez ciebie do pianki nie bylo
to zbyt mile wiem ze trzeba byc milym jako administrator trybu dlagraczy tylko nie wiem czy ty to wiesz...

Jak bedziesz chatmodem tez bedziesz tak pisal do graczy? 
Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.02.2019, 23:43 przez Mayii.
Braego
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

18
111 posts 3 threads Dołączył: Nov 2017
26.02.2019, 23:55 -
#6
Osobiście jestem na Neutral powody u Mayii
"Milczenie w odpowiednim momencie jest ważniejsze i lepsze od wszelkich słów."

~ Plutarch
Gastel992
§ Były ChatMod §

width=

Zbanowany

211 posts 39 threads Dołączył: Sep 2018
27.02.2019, 07:24 -
#7
Mi się wydawało że chatmod wsadził do jaila jedną osobę.
Odniosę się do wypowiedzi Mayii. Otóż ja nie mam takiego myślenia "A może jak nie będziemy się odzywać to się znudzi i pójdzie". Ostatnio składam skargi na cheaty, obrażanie mojej osoby czy też notoryczny spam.
Tak to jest podanie, skróciłem o jedno zdanie aby nie było podanie za długie.
Co do tych tabliczek przepraszam, mogę je skasować i po za tym to nie były wulgarne tabliczki tylko wiadomość OD pianki a nie do pianki bo wiadomość była kierowana od Pianki do Belli ale ta nie odczytała tej deklaracji bo była na mojej działce więc mogę te tabliczki skasować
ChatMod jak sama nazwa brzmi ogarnia chat a nie tabliczki. A ja na chacie nikogo nie obrażam. I wiem o tym że adm musi być miła.
Jak będę chatmodem nie będę tak pisał na tabliczkach ani na chacie
live
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
15 posts 0 threads Dołączył: Feb 2017
27.02.2019, 07:29 -
#8
Ale ty tego nie rozumiesz? Rozumisz ?? To już się stało napisałeś tak i to nie musisz mówić od kogo i dlaczego, bo winny zawsze się tłumaczy. A te skargi to po mamie ? To powodzenia
Grymoniasty123
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
65 posts 1 threads Dołączył: Dec 2018
27.02.2019, 07:31 -
#9
Chyba pomyliłes działy w punkcie "dlaczego mamy wybrać ciebie na to stanowisko" rozpisujesz się o skargach czy pomyłkah adm. Komendy wiek i reszta podania na plus .

Neutral z przewagą na tak
Mayii
Byla Kidmoderatorka Survi
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
77 posts 3 threads Dołączył: Jul 2018
27.02.2019, 07:49 -
#10
Pianka do belli tak? No jakoś widziałem ze było to napisane przez ciebie




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości