[ODRZUCONE] marcelelek


Napisał(a): marcelelek


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


2 posts in this topic
marcelelek
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
8 posts 3 threads Dołączył: Feb 2019
28.02.2019, 11:22 -
#1
1.Imię : Marcel
2.Wiek : 15
3.Nick w grze : marcelelek
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft : Lekko ponad miesiąc
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : Zazwyczaj od 2 do 4 godzin. W wolne dni  ( weekendy , święta ) dłużej.
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : Posiadam Facebooka oraz TeamSpeaka
7.Komendy przydatne w roli ChatMod :
/mute ( blokuje pisanie na czacie )
/tempmute  ( blokuje czasowo pisanie na czacie )
/warn  ( ostrzega gracza )
/tempwarn  ( ostrzega czasowo gracza )
/kick ( wyrzuca gracza z serwera minecraft )
/jail ( wrzuca gracza do więzienia )
/c off  ( wyłącza czat )
/c on ( włącza czat )
/cc ( czyści czat )
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Jestem miłym i dobrym graczem. Lubię zawierać nowe przyjaźnie i znajomości. Pomagam graczom w różnych rzeczach. Pomagam jeszcze im coś zbudować lub naprawić i udzielam się na czacie. Wprowadzam miłą atmosferę i szybko odpisuje jak nie jestem afk.
9.Coś o sobie : Jestem fanem wrestlingu i astronomii. Bardzo dobrze gram we wszystkie sporty. Chodzę do 8 klasy i pochodzę z Siedlec. Dostałem niedawno bana za reklamę, ale to się już nie powtórzy, bo człowiek przecież uczy się na własnych błędach Wink. W przyszłości zamierzam wyjechać do Stanów Zjednoczonych za marzeniami i pasją. Jestem miłośnikiem psów i kotów. Miałem już jedną kotkę, ale przyszedł na nią niestety czas. Obecnie mam 2 psy. Jeden to mieszaniec Owczarka Niemieckiego i Malamuta , a drugi to mieszaniec prawdopodobnie Jorka i Maltańczyka. Opiekuje i poświęcam im czas jak tylko mogę. Obecnie mam jeszcze skręconego palca, ale w niczym mi to nie przeszkadza, żeby pilnować i pomagać?.
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : TAK
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : Posiadam PREMIUM
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Tak, miałem możliwość bycia adminem.
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Nie, nie byłem w waszej administracji. Mam nadzieję, że kiedyś będzie taka możliwość.
Plutoo__
Pieseł
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
0 posts 3 threads Dołączył: Apr 2018
28.02.2019, 18:56 -
#2
Mało estetyczne podanie ale okej. Wymagania spełniasz ale twoja kartoteka jest bardzo bogata.
Pozdrawiam
Smoczakrew_
Czytający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
0 posts 4 threads Dołączył: Sep 2018
28.02.2019, 20:12 -
#3
marcelelek twoja kartoteka jest bogata
ban za reklamę ok
ale ban na bed wars za sojusz to po minąłeś, ale problem z banem zwrot kasy lub ub to już była przesada.
Popraw się i napisz podanie za jakiś czas.
Jestem na NIE

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.02.2019, 20:12 przez Smoczakrew_.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości